Nagle urwana miłość - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nagle urwana miłość

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

Temat: Nagle urwana miłość

Pisze tez w tym dziale, zalezy mi na odpowiedzi i doradztwie osob

Witam jestem facetem, trafiłem na to forum przypadkiem i chciałem uzyskać od was porady.
Jestem z dziewczyna od 4 miesięcy, przez 4 miesiące, zostałem zraniony kilka razy, mniejszymi rzeczami jak i trochę większymi, żadnej zdrady itp, po kazdej takiej sytuacji, zawsze było ciężko dojść do siebie, przed ostatnim razem, czułem przez 1 dzien taka pustke, na drugi dzien, nie myslałem o tym, i wszystko wrociło do normy. Natomiast teraz te wszystkie rany sprawione przez moja kobietę z kumulowały sie, i jestem 3 dzien z takim uczuciem pustki, moje uczucie znacznie osłabło, o ile nie znikło wgl. Jestesmy nadal razem, jest piekna kobieta, przeżyłem z nią piekne chwilę i zalezy mi na niej i jej szczęściu. Ona mnie bardzo kocha i załuje wszystkiego co głupiego zrobiła, lecz mnie nadal meczy uczucie pustki, i nie potrafie nawet powiedziec ze ją kocham, chciałbym znią być bo zalezy mi bardzo na niej, lecz nie czuje tej magi miłosci, co jeszcze pare dni temu, moglby ktos wytłumaczyc doradzic, co do tej sytuacji ?
Chciałbym poczuć chociaż w małym stopniu, to co czułem wczesniej, spotykać sie normalnie i czekać az znów zaiskrzy czy zrobić sobie odpoczynek, którego bardzo nie chce?. Co radzicie, bardzo chciałbym by znów wszystko było dobrze

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nagle urwana miłość

Co dokładnie Ci zrobiła?

lubię poznawać nowe cycki

3

Ogólnie straciła moje zaufanie, jakies drobne wpadki z jej strony, cięzko po tym było mi jej ufac, nie mam głowy by teraz jeszcze sie tym dobijać, czuje sie fatalnie, mam nadzieje ze odpiszesz

4

Skoro ona nie chce odpoczynku widocznie Cię potrzebuje i jesteś dla niej ważny.
Rozmawialiście szczerze o tym co się między Wami działo ostatnio?

5

Porozmawiajcie szczerze powiedz co czujesz i jak bardzo Cie to boli. Rozmowa z nia pomoze Tobie. Glowa do gory trzymam kciuki daj znac co i jak

6

Widzielismy, sie, wszystko jej powiedziałem, wypłakała sie, ja sie wyzaliłem, pózniej juz nawet sie usmiechała, jest lepiej, zadowolona ze spotkania tak rannego i na jutro wieczorem znów sie umówilismy, mam nadzieje ze czeste spotkania pomogą, i ja tez czuje sie ciut lepiej, dziekuje za wsparcie.

7

Jeśli Ty po jakiś mniejszych problemach czujesz przez 3 dni pustkę, która oznacza: "już mnie związek tak nie cieszy jak na początku" tzn, że długo razem już nie będziecie. Chyba, że zrobiła coś naprawdę poważnego to rozumiem.

Widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

8

Nie, ale mnie to dotknęło bardzo, po spotkaniu znią było takie fajne uczucie, ze wiedziałem ze jest lepiej, pózniej z kazda godzina myslałem o tym i coraz gorzej, teraz znów jest zle, cały czas dziewczyna daje mi odpowiednie wsparcie, i mowi ze poczeka, i moge być spokojny o jej uczucia, nie wiem jak myslec pozytywnie

9 Ostatnio edytowany przez Prawy (2013-05-09 19:08:39)

Po 1. Żadnych odpoczynków od siebie, to się nigdy nie sprawdza.
Po 2. Zapomnij o tych drobnych zawodach. Przez nie związek się rozleci. Najlepiej zastąp to jakimiś zaje*****mi chwilami ze swoją dziewczyną. Ale nie tym co zawsze, że mizianie się w domu przy filmie, ani na ławce w parku. Coś szalonego! Nie wiem skąd jesteś, ale ja np. mieszkam na wiosce i zarypiście wspominam wypad na rowery nad stawik w lesie, tylko we dwoje. A tam wieczorem też można się miziać! ^^ Generalnie chłopie, masz małe problemy, więc nie rób z igły widły. Nie daj stłamsić się kilku gorszym chwilom. Powodzenia smile

lubię poznawać nowe cycki

10

Ty jej nie kochasz prawdziwie. Dziewczyna niczego złego nie zrobiła i nie zasługuje na Twoje wątpliwości. Dla jej dobra zostaw ją, bo dziewczyna tylko niepotrzebnie się męczy. Daje Ci wsparcie i miłość, a Ty tego docenić nie potrafisz! Zostaw ją i daj jej szanse na normalny związek. Wielu facetów marzy o tym, aby takie ciepło, wsparcie i miłość dostać od kobiety.
Szkoda mi tej dziewczyny mocno.

11

Potrafie docenić, to zawsze ja byłem tą dobra strona, a ona tą zła, wiec nie rugaj mnie tak

12

Prawy, dzieki za wsparcie, bede starał sie znią spotykać i zapominać o tym wszystkim i budowac na nowo

13 Ostatnio edytowany przez Myszeczka23 (2013-05-09 22:37:52)

Zawsze byłeś tym dobrym? O chłopie...
A ona to co ta gorsza zawsze była? A niby czemu gorsza? I Ty nadal uważasz, że to miłość?

14

Bo to ona raniła, nie ja, widze ze jesteś nastawiona negatywnie, prosze nie wypowiadaj sie juz tutaj

15

Logitech napisał/a:

Bo to ona raniła, nie ja, widze ze jesteś nastawiona negatywnie, prosze nie wypowiadaj sie juz tutaj

Wiesz co chłopie, mi się jednak wydaje podobnie jak poprzedniczce, że Ty kompletnie nie pojmujesz co się kryje pod pojęciem miłości. Skoro to nie była zdrada, ani nic większego kalibru to wytłumacz mi jak uczucie mogło osłabnąć. Moja kobieta, też mi robiła wiele różnych przykrości, mniejszych, większych... ale nigdy moje uczucie nie osłabło z tego powodu. Zastanów się chłopie, czy Ty ją naprawdę kochasz, czy może po prostu jest Ci z nią dobrze. Miłość mój drogi to sztuka kompromisu. Uczucie które wygasa po 4 miesiącach, bo druga osoba zrobi coś nie po Twojej myśli to żadne uczucie. Zauroczyłeś się w dziewczynie i byle gówno sprawia, że przestajesz czuć się w jej towarzystwie dobrze... i w sumie nie dziwię się, że nie potrafisz powiedzieć "Kocham Cię"... nic dziwnego, bo Ty jej rzeczywiście nie kochasz.

Jeśli się mylę wymień co to były za przykrości, które sprawiły, że Twoje uczucie osłabło. Bo tak o dupie maryny to sobie możemy gadać. Podaj konkrety, uzyskasz radę.

Strach to ciemna strony Mocy. Strach wiedzie do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia. - Mistrz Yoda

16

Logitech napisał/a:

Nie jestem nastawiona na nie. Po prostu jak czytam, że facet kocha kobietę tylko wtedy, gdy jest dobrze, a jak pojawiają się kłopoty, to mu uczucia wygasają, to nie mogę mieć innego zdania. Spytałam się czy Cię w jakiś sposób zdradziła, to napisałeś, że nie. Napisałeś również, że dziewczyna się bardzo stara by było dobrze, nawet czas Ci dała byś wszystko przemyślał. Więc czego Ty ode mnie oczekujesz? Jakiej rady?
To zadam Ci ważne pytanie: jak Ty sobie wyobrażasz szczęśliwy związek, w którym nie masz żadnych wątpliwości czy kochasz? Jaki to musi być związek byś był pewny że to miłość?

17

Dokładnie. Co to za miłość, która jest tylko wtedy jak się wszystko układa, a jak się psuć zaczyna to wygasa... żadna miłość. Chłopie, określ się, albo daj dziewczynie spokój, niech sobie znajdzie kogoś kto ją naprawdę pokocha... aż mi się żal tej dziewczyny zrobiło naprawdę. 4 miesiące związku, a Ty mówisz o "wygasaniu" uczucia... żenada

Strach to ciemna strony Mocy. Strach wiedzie do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia. - Mistrz Yoda

18

Endar Spire napisał/a:

Dokładnie. Co to za miłość, która jest tylko wtedy jak się wszystko układa, a jak się psuć zaczyna to wygasa... żadna miłość. Chłopie, określ się, albo daj dziewczynie spokój, niech sobie znajdzie kogoś kto ją naprawdę pokocha... aż mi się żal tej dziewczyny zrobiło naprawdę. 4 miesiące związku, a Ty mówisz o "wygasaniu" uczucia... żenada

Poza tym autor utworzył 2 identyczny temat i tam napisał, że jedyne co dziewczyna złego zrobiła, to to, że flirtowała z innimi facetami, a konkretnie z nimi rozmawiała.xD
Autorze Twój drugi temat zgłosiłam redakcji, bo łamiesz regulamin zakładając dwa identyczne tematy.
Ps śmieszne jest to, że zabraniasz mi pisać postów na forum kobiecym. To Ty tu jesteś gościem i musisz się dostosować do panujących tu zasad. Zakładając tu temat byłeś narażony na krytykę innych. Nie obraziłam Cię niczym, więc nie możesz mi zabronić pisać.

19

Koleś jest po prostu gówniarzem, który nie ma pojęcia o miłości. Tak to widzę. Jak on robi taki problem po 4 miesiącach związku to jak on chce w ogóle zbudować jakikolwiek dłuższy związek... abstrakcja. Niech on najpierw dorośnie xD

20

Przeczytałem to i dalej nie wiem co dokładniej się stało. Potwierdzam, rzeczy mniejszego kalibru niż zdrada też mogą bardzo zranić i zachwiać związkiem (patrz flirtowanie z ludźmi poznanymi na serwisie społecznościowym podczas trwania związku), ale nie wiem czy nie powinieneś, drogi autorze, albo powiedzieć co naprawdę się stało, albo jeżeli to rzeczywiście bez znaczenia: zastanowić się czy nie zranisz w końcu tej dziewczyny udając, że wszystko jest ok, kiedy nie jest.

Myszeczka, my nie wiemy co tam się stało. co prawda trochę mnie niepokoi to zastanawianie się nad uczuciami, ale nie możemy mówić od razu, że na 100% autor nie dorósł do związku i jeżeli nie powie, to będziemy mogli tylko gdybać.

21

Ja tylko chce wiedzieć czy da sie odbudować wszystko, i jak myslec pozytywnie w takiej sytuacji, kiedy caly czas mysle o bólu i przez to chodze cały dzien przybity

22 Ostatnio edytowany przez Myszeczka23 (2013-05-11 11:02:56)

Nic nie możesz zrobić. Nie ma na to cudownej recepty. Jeśli ona zrobiła jakieś głupstwo, bo z kimś tam flirtowała, a dla Ciebie to ogromny cios, wielki ból i czujesz, że miłość Ci wygasa, to ją po prostu zostaw! I nie piszę tego wcale po złości. Po prostu jeśli Ty tak na każdy jej błąd będziesz reagował, to bardzo ją będziesz ranił. Nie ma ludzi świętych, ani idealnych związków. Zrozumiesz to jak spotkasz kobietę swojego życia. Wtedy taka głupia sprawa nie zakończy Twojej miłości. Problemy w związku są, ale nikt wtedy nie przestaje drugiej osoby kochać. Dlatego ja Ci napisałam, że Ty jej nie kochasz i to nie była z mojej strony złośliwość, ale opinia. Zobacz, teraz Ty się męczysz i ona się męczy. Warto tak? Zrozum, że tą dziewczyna zasługuje na prawdziwą miłość. Chcesz dla niej dobrze? To daj jej szansę, by ją ktoś szczerze po kochał i nie ranił tak łatwo.
Wierzę, że podejmiesz mądrą decyzję.
Ps. Miłość jest, albo jej nie ma. Nie ma czegoś pomiędzy. Nie ma czegoś takiego jak: wczoraj kochałem wiecej, dzisiaj mniej, co mam zrobić by jutro kochać tak samo jak wczoraj... Kocha się zawsze tak samo. To jest prawdziwa miłość, która się bardzo rzadko zdarza, ale się zdarza. I tego Ci mocno życzę!;)

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nagle urwana miłość

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018