Jestem córką alkoholika :'( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Jestem córką alkoholika :'(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Jestem córką alkoholika :'(

Witam moje Kochane..
Dziś poprostu muszę się wygadać,temat dotyczy mojego ojca.Jest alkoholikiem:( W sierpniu tamtego roku zmarła moja mama i zostałam tylko z ojcem,mam jeszcze rodzeństwo ale nie kontaktujemy się niestety min. przez nałóg ojca.
Czasem zastanawiam sie co zrobiłam kiedykolwiek tak złego by teraz musieć to znosić sad Mam wspaniałego chłopaka który bardzo mnie wspiera ale niestety nie mamy możliwości jeszcze ze sobą zamieszkać bym mogła spokojnie żyć sad(
Ile obelg w swoją stronę może albo jest w stanie usłyszeć 24-latka,no ile??
Czasem już mam dosyć sad serdecznie dosyć ojca który już tylko jeden mi został z rodziców a przychodzi moment ,że go nienawidzę z całego serca:((

"Nieprawda, że miłość wymaga poświęceń; to poświęcenia wymagają miłości."

Józef Bester
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jestem córką alkoholika :'(

Dobrze, że masz chłopaka, jego obecność napewno Ci pomaga... niestety życia ani rodziców sobie nie wybieramy.. uczysz się, pracujesz?

"jesteś różowy krem na cieście i byłbym Ciebie jadł o wiele częściej.. o ile zechcesz... jesteś jedyna w całym mieście, łaskawy zrządził los, że chciałaś mieć mnie w domu na jesień..."

3

Odp: Jestem córką alkoholika :'(
malutka91 napisał/a:

Dobrze, że masz chłopaka, jego obecność napewno Ci pomaga... niestety życia ani rodziców sobie nie wybieramy.. uczysz się, pracujesz?

Pracuje na 2 zmiany i praktycznie to ja utrzymuje dom bo ojciec nie pracuje sad już mam dosyć tego powoli ale nie bede przecież zamykać lodówki na kłódke sad

"Nieprawda, że miłość wymaga poświęceń; to poświęcenia wymagają miłości."

Józef Bester

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Jestem córką alkoholika :'(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021