czy ja mam depresję - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » czy ja mam depresję

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: czy ja mam depresję

Witam dziewczyny. Może wy mi pomożecie.
Moje małżeństwo nie układało się już od samego początku.
w końcu mąż po raz kolejny nas zostawił.Co prawda chciał powrotu ale ja już nie chcę, bo nie umie zadbać o rodzine, pije i żyje dniem dzisiejszym a nie przyszłością.Papiery rozwodowe mam już napisane.Zdecydowałam się rozwieść.
Mąż już nie mieszka z nami od pół roku, ale w między czasie poznałam faceta z którym mam wiele wspólnego w sprawach zawodowych. On jest lekarzem.Niestety chyba się zakochałam. Spotykamy sie raz w tygodniu na kawie u mnie w pracy, mamy podobna branżę, ale ja lekarzem nie jestem.Nawet raz byliśmy na jednio dniowym wyjeździe. Do niczego nie doszło, chodź było blisko. On tego chciał ja też, ale czasami kobieta ma niedyspozycję i ja właśnie ją miałam. Wiem że ma żone, od początku się z tym nie krył. Tylko on ma do mnie inne podejście jak typowy facet, podobasz mi się i mnie pociągasz.
ale za nim to usłyszałam już zdążyłam się zaangażować uczuciowo.Zdaję sobie sprawę, że jestem w jego oczach obiektem seksualnym, ale jakoś mnie dalej do niego ciągnie.A najgorsze jest to że ciągle płaczę.
Denerwuje mnie to że widze go tylko raz w tygodniu przez godzinę.Przychodze do domu i płaczę.Zamiast zająć się dziećmi, to ja potrafię siąść w kąt i płakać.w nocy spać te nie mogę. jak kiedyś dużo rzeczy mnie cieszyło, tak teraz mało co. Czy ja mam depresję????
czy rozwód i nowe uczucie powoduje ten zamęt w mojej głowie???
POMÓŻCIE!!!

Zobacz podobne tematy :
Odp: czy ja mam depresję

Chcesz jescze bardziej cierpieć, jeśli do czegoś dojdzie?

3

Odp: czy ja mam depresję

Nie chcę cierpieć, ale ciągnie mnie jak diabli do niego.
Co mam sobie wmówić żeby przestać coś do niego czuć,
bo w najbliższym czasie, znów zaproponuje mi wyjazd (czeka tylko aż będzie miał jakieś sympozjum, żeby móc wyrwać sie z domu)
Pojadę z nim, już wtedy na pewno do czegoś dojdzie.
i co wtedy, będzie jeszcze gorzej niż teraz.
Jak ja mam się w nim odkochać?

4

Odp: czy ja mam depresję

po co zakładać kolejny wątek o takim samym praktycznie temacie??? to nie depresja tylko niedojrzałość.

5

Odp: czy ja mam depresję
malutka91 napisał/a:

po co zakładać kolejny wątek o takim samym praktycznie temacie??? to nie depresja tylko niedojrzałość.

Zgadzam się z malutka. Powinnaś kontynuować swój poprzedni watek, treść jest identyczna. No i dużo rad tam otrzymałaś.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » czy ja mam depresję

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024