i znowu o przyjazni damsko meskiej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » i znowu o przyjazni damsko meskiej

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: i znowu o przyjazni damsko meskiej

Moj kolega, ktorego lubie, ale nie chce być z nim (bo spotykam się z innym) zaproponowal mi przyjazn, tzn czasem na drinka i sie posmiac itp. Czy to jest fair wobec Pana z ktorym sie spotykam? Ja nie chce byc z tym kolega, ale prawdopodobnie on tak, tak przypuszczam. Po co mu jestem, dla przyjazni, dla spotkan na drinka.... Zal mi go, bo jest w porzadku i jest tez w obcym karju, zupelnie sam, podobnie jak ja. Ale mam innego sad Czy mozna sie spotykac do przyjazni od czasu do czasu.......Watpliwa sprawa sad

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Margolinka (2013-03-21 14:06:46)

Odp: i znowu o przyjazni damsko meskiej

Dziwnaismutna, jeśli tamten kolega faktycznie spotyka się z Tobą jedynie z sympatii, to dlaczego nie? To nic złego, mieć znajomych czy przyjaciół i wyjść od czasu do czasu na drinka. Jeśli jednak zauważyłaś, że on chciałby czegoś więcej, to nie ma sensu tego ciągnąć. Po co dawać jemu nadzieję, a tym samym wkurzać swojego faceta. wink

"Mądrego widać, głupiego słychać."

3

dziwnaismutna napisał/a:

sad Czy mozna sie spotykac do przyjazni od czasu do czasu.......Watpliwa sprawa sad

dlaczego?
ja mam przyjaciela.i jest mezczyzna.
Inna sprawa, ze , jezeli on cos do Ciebie czuje, to raczej nic z tej przyjazni nie bedzie...

jestem w ciaglym stawaniu sie

4

Zal mi go, bo jest w porzadku kolega i daleko od domu rodzinnego, ale zalil mi sie, ze wszytskie chca go tylko jako kumpla, z zadna jako chlopaka (np dlatego ze nie wyglada jak brad pitt itp.), i moglabym sie z nim spotkac jako z kumplem, bo sie rozumiemy dobrze i jest zabawnie. Ale czy ja mu nie robie nadzieji? sad

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » i znowu o przyjazni damsko meskiej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018