Dziewczyna potrzebuje czasu... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dziewczyna potrzebuje czasu...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Dziewczyna potrzebuje czasu...

Witam, prosze szanowne Panie o poradę,

Zaczynając od początku. Jestem z dziewczyną 5 miesięcy, a znamy się od roku. Nie jestem jej pierwszym. Najlepsze jest to, że żadne z nas nigdy nie robiło nic na siłę żeby być razem. Najpiękniejsze jest to, że mam pewność, że to było szczere, wyszło samo z siebie. Pokazała mi, że taka osoba jak ja może być kochana, czuć że jest się dla kogoś ważnym, że ma się dla kogo rano wstawać i napisać. 

Wszystko było pięknie i cudnie, byliśmy bardzo blisko. Chciałbym żebyście zrozumieli, że kiedyś mi powiedziała, że mimo iż jestem młodszy to mam inne myślenie, jak facet, że kiedy można się pośmiać, to się smieje, że kiedy jest poważna sprawa to jestem poważny. Tylko wszystko się zmieniło kiedy doszło do mnie że mi na niej ZALEŻY, stąd te wszystkie kłótnie, moja zazdrosć, i zachowanie jak gówniarz.

Powiedziała, że potrzebuje czasu bo zmieniam się dla niej bo tego chce, a nie sam dla siebie, ze brakuje jej wolnosci. Wie o tym, że sie zmieniam, ale mówi że za późno. Że sama nie wie co czuje itp.

Chodzi o to, że wcześniej mówiła, że jest mnie pewna, że mnie kocha i faktycznie okazywała to na każdym kroku, pare przykładów:

- Miała na palcu pierścionek od byłego, więc pytam " jedziesz ze mną, a masz jego pierścionek ?" stojąc na czerwonym świetle mówi do Bartka " Bartek możesz odsunąć szybę" ?  I naglę ściągnęła pierścionek i poleciał gdzieś daleko w zapomnienie. Po czym mówi " Jak mam Ci udowodnić, że mi na Tobie zależy.

-Zawsze po kłótni to ona przychodziła, wyciągała ręke.
-Jakieś placki w kształcie serca,
-Obiadki,
- Sama do mnie mówiła żebyśmy ustalili sobie date ślubu, byliśmy sie dowiedzieć w urzędzie stanu cywilnego !!!

To tylko proste przykłady jak okazywała mi miłość.

Faktycznie strzelałem fochy o byle pierdołe, ale zawsze to rozumiała .

Jedno jest pewnie nie ma nikogo na boku, wie że mi zależy i że ją kocham tego jestem pewien.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyna potrzebuje czasu...

zazwyczaj jest -> potrzebuję trochę czasu -> masz ostatnią szansę -> finito...

3

gen napisał/a:

Dobrze, chce tego czasu to jej dam, napisze sms'a na dzien dobry i na dobranoc, nie pozwole jej zapomnieć.

4

Moriemo napisał/a:
gen napisał/a:

Dobrze, chce tego czasu to jej dam, napisze sms'a na dzien dobry i na dobranoc, nie pozwole jej zapomnieć.

i pogrzebiesz sprawę, ona chciała L4, ona ma się pierwsza odezwać...

5

Dobrze, a jak nie odezwie się przez 2 tyg. i o mnie zapomni ? nie lepiej sms przypomnieć o sobie ?

6

Moriemo napisał/a:

Dobrze, a jak nie odezwie się przez 2 tyg. i o mnie zapomni ? nie lepiej sms przypomnieć o sobie ?

pomyśl logicznie, jeśli komuś zależy, to czy może zapomnieć w tak krótkim czasie?, a jeśli nie zależy, to czy te esy coś zmienią???

7

Problem w tym, że mieszkamy od siebie 30m. Widzę ją co dziennie, nie zapomne. Coś u niej pękło bo osobiście wam powiem, że to jest dziewczyna która ma poukładane w głowie, która ma 23 lata i wie czego chce od życia, ale właśnie to jest kobieta i nigdy ich nie zrozumiemy.

8

Moriemo napisał/a:

Problem w tym, że mieszkamy od siebie 30m. Widzę ją co dziennie, nie zapomne. Coś u niej pękło bo osobiście wam powiem, że to jest dziewczyna która ma poukładane w głowie, która ma 23 lata i wie czego chce od życia, ale właśnie to jest kobieta i nigdy ich nie zrozumiemy.

no to masz przes..ne, a Ty jeszcze esy chcesz wysyłać??? nie dość że prześladowca, to jeszcze zdesperowany...

9

Zrozumiem, jesl sobie wszytko przemyśli i na spotkaniu powie mi wprost, że to koniec. Podziekuje jej za wszystko za te lekcje i za to że pokazała mi że można czuć sie kochanym. Przykro mi o tym pisać, ale do puki jest nadzieja to będe walczył jak lew.

10

Moriemo napisał/a:

Zrozumiem, jesl sobie wszytko przemyśli i na spotkaniu powie mi wprost, że to koniec. Podziekuje jej za wszystko za te lekcje i za to że pokazała mi że można czuć sie kochanym. Przykro mi o tym pisać, ale do puki jest nadzieja to będe walczył jak lew.

jakie dziękuje???, a Ty to dziecko gorszego Boga???, mówisz - OK, rozumiem... i tyle...

11

odswiezam

12

Witaj daj jej czas nie zapomni wiesz mi a jak ją będziesz naciskał to odwruci się to przeciw Tobie daj jej czas niech czuje że jesteś że ją kochasz ale bez narzucania trzymam kciuki ): Pozdrawiam

13

Nie odzywa się, nie chce naciskać, napisać jej sms na dobranoc "Dobranoc Pyś "?

14

Napisać jej coś na dobranoc, ??

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dziewczyna potrzebuje czasu...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018