Związek przez przypadek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Związek przez przypadek

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Związek przez przypadek

W filmach zdrada jest normalna. Częściej faceci zdradzają, ale ja jestem kobietą i nie wiedziałam że to takie łatwe. tylko problem jest na kogo trafisz. Parę lat temu pracowałam w firmie do której codziennie przyjeżdżał pewien mężczyzna, Mariusz. Gadało się nam fajnie, bez żadnych zahamowań. W małżeństwie niezbyt mi się układało, więc zaproponowałam spotkanie, nie wiedząc co z tego wyniknie. Nie jestem zgrabna, ładna, po dwóch ciążach figura jak u słonia, a on się zgodził. Spotykaliśmy się kiedy tylko się dało. nawet czasami niedziele były poświęcone jemu. Seks, rozmowy bez końca, bez żadnych zobowiązań. Popsuło się gdy Mariusz stracił prace. Dowiedziałam się że jest po wyroku, ma długi za narkotyki, hazard i wogle. I się zaczęło. Wiedział że mam kase bo mój mąż ma dobrze prosperującą firmę. Na początku było niewinne pożyczanie. Jak znajdzie prace to odda. W między czasie zorientowałam się że nie był to związek bez uczuć, zakochałam się. Czemu w takim draniu nie wiem. Może dlatego że był w 100% inny niż mój mąż. Wyciągał kase nadal, a kiedy zaczął mu się palić grunt pod nogami bo dealerzy zarządali zwrotu kasy za towar wpadł na genialny pomysł. Zaczął mnie szantażować, kwoty jakie chciał przerastały moje możliwości, więc poszłam na policję. Zgłosiłam co robił, pokazałam sms, ale nie chciałam by go ścigali, więc zakończyło się na rozmowie. Ostatnio mąż zorientował się że brakuje pieniędzy, nakłamałam że pożyczyłam rodzicom, zaczął podejrzewać że kogoś mam. Wszystko się zawaliło. Nie mam już siły, muszę skombinować kase żeby uzupełnić braki. Kupiliśmy mieszkanie, mamy kredyty a ja mam taką nerwice że nawet boję się odbierać telefony.

Nie szukam pomocy, zrozumienia, bo takiej idiotki chyba nikt nie zrozumie. Piszę to dla przestrogi co może być gdy się szuka odrobiny zrozumienia u obcych ludzi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Związek przez przypadek

Popoluk , czy zdrada, seks , jest szukaniem odrobiny zrozumienia u obcych ludzi ?

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko...

3

Nie wiem za bardzo, czego oczekujesz od osób na tym forum...
Byłaś głupia, dostałaś za swoje.

I chyba nie ma nic więcej do dodania.

4

uuu wpakowałśc sie po uszy hmm
skoro z mezem Ci sie nie uklada (a zdrada i tak wyjdzie) to poprostu mu powiedz prawde.
Bo taka droga ktora idziesz teraz czyli ciagle klamstwa nie prowadzi daleko.
Jestes dorosła, wiedzialas co robisz...byl moment kiedy moglas odpuscic jak dowiedzialas sie o jego wyroku i długach, maz dowiedzialby sie o zdradzie i nie wiem co byloby dalej ale Ty ciagnelas dalej znajomosc z tym facetem.
Szkoda mi Ciebie sad ale teraz musisz sama za to odpowiedziec hmm i my tutaj nic na to nie poradzimy.

5

mam nadzieje ze widzisz juz swoja glupote... ?? Zaraz jak wpadnie na post rogacz76 to sie posypie smile dziewczyno malenstwo to swietosc szacunek do siebie tez.. Mozna znalesc tyle cudownosci w malzonku tylko tzreba chciec ... Teraz jestes w takim g... ze szok.. Przeciez to sie wyda a kochanek kopnie Cie w doope.. Jak tylki nie bedziesz mu potrzebna znalazl kozla ofiarnego i pozamiatane... Skoncz to jak najszybciej bo innej rady nie ma.. A zaraz posypie siewszystko zupelnie..

6 Ostatnio edytowany przez pinkpiwonia (2013-02-23 12:09:02)

Popoluk ojej, ale sytuacja ....buuuu
Bledy robimy wszyscy, a najbolesniejsze sa te z zaslepienia...jakby ktos na pewien czas oczy przyslonil i rozum odebral. Znam to , w moim zyciu bylo sporo blednych decyzji. Przewaznie mialam wybor i zadecydowalam zle ,bezmyslnie,wlasnie tak  jakby ktos rozum odebral , dzis jak patrze wstecz nie potrafie zrozumiec jak to mozliwe... wrrrrr 
Piszesz to dla przestrogi.Na pewno komus otworzysz oczy.
Moje pytanie do ciebie Popoluk, czy ty mialas jakies sygnaly od twojej intuicji i je lekcewazylas ,
czy tez postawilas wszystko na jedna karte myslac , niech sie dzieje co chce,  ,jakos to bedzie?   
Dobrze, ze sie w pore obudzilas, a moze jednak za pozno...
Porozmawiaj z mezem, oczywiscie z wyczuciem, prawda boli krotko-klamstwo cale zycie.
Walcz z tym koszmarem ,rozmawiaj, odbieraj telefony, odetnij  toksyczne polaczenia,szukaj wsparcia - popadanie w nerwice jeszcze nikomu nie pomoglo.
Trzymam kciuki !

7 Ostatnio edytowany przez kukunka (2013-02-23 21:02:11)

Musisz znaleźć wewnętrzną siłę  i zmierzyć się z tym co sama sobie zgotowałaś ....
Trzymam kciuki za Ciebie i wierzę że podołasz wink Pamiętaj szczerość jest bardzo ważna ...

Wszystko w Twoich rękach. Życie to Twoja historia .... spraw by była piękna....

8

Nie dziwcie sie dziewczynie , mozna sie dac tak zmanipulowac ,że szok.. Moje doswiadczenia sa podobne , oczywiscie nie tak drastycznie ,ale On tez bez skrupułów korzystal z mojej kasy ,zakupy , placenie jakiegos rachunku, a On wolal swoja kase wydawac na bajonskie sumy za telefon do internetowo poznanych kretynek.. wiec poniekąd dziewczyne rozumie co zrobiła i dlaczego .. ale ma nauczke niestety szkoda ,ze tak dotkliwa..

9

Sprawa jest ciężka... Ale najlepszym rozwiązaniem byłaby prawda. Wiem, że to trudne i ciężkie, ale brnąc dalej w kłamstwie tylko pogorszysz swoją sytuację...

10

Wszyscy macie rację. Intuicyja mnie zawiodła, nie brnęłam w to bo miałam nadzieję że jakoś będzie. Zauroczenie, może jakaś dziwna miłość, nadzieja że się zmieni. Skończyłam to, próbuje naprawić przynajamniej finanse. Z mężem nie da się pogadać, jak ktoś wie o czym mówię to prawda nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem.

11

kazdy popelnia błedy w swoim zyciu. i szczerze nawet cię rozumiem. i pisanie tu na forach tego typu tekstow ze dostalas nauczke  jest nie potrzebne bo to juz napewno sama wiesz ze źle zrobilas. kazdy kto tu napisze oczekuje od kogos jakiegos wsparcia, zrozumienia,czegoś co pomoże nam w mysleniu, jakoś wesprze na swoj sposob,  a nie wytykania bledow ze cos zle zrobil , bo to juz chyba kazdy sam zrozumie skoro tu pisze swoje posty to wie co zrobi i że tego żaluje. powiem Ci jedno. życie jest jedno. i przezyjesz je tylko raz. i rob tak, abys byla szczesliwa, nie przejmuj sie innymi, bo pomysl czy ktos sie przejmuje toba?? napewno sobie poradzisz z obecna sytuacją. Pomśl nad tym jak zmienic swoje życie by było lepiej. pozdrawiam.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Związek przez przypadek

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018