Pomoc dla Agnieszki i jej rodziny. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Pomoc dla Agnieszki i jej rodziny.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 29 ]

Temat: Pomoc dla Agnieszki i jej rodziny.

Witam wszystkich.

Tak jak w tytule watku, potrzebna jest pomoc dla Naszej kolezanki z Forum, Agnieszki-smutnej43.
Pewnie nie wszyscy zapoznali sie z jej historia ale wierzcie mi, jest ona dramatyczna.
Agnieszka wraz z dziecmi i wnuczka potrzebuje ubran, zywnosci!, srodkow czystosci. Wszystkiego! Rodzina mieszka w Lipnie w woj. kujawsko-pomorskim.

Czy ktos moze pomoc mi w zorganizowaniu potrzebnych rzeczy dla tej wspanialej rodziny?
Bardzo prosze o odzew!

Pozdrawiam, Karolina.

Logika serca jest niedorzeczna.
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez iskra27 (2013-02-23 17:24:58)

Odp: Pomoc dla Agnieszki i jej rodziny.

Witam jestem z Wielkopolski ale chetnie pomoge w jaim wieku sa dzieci napewno znajde cos w szafie:) Pomaganie innym to samo dobro Sama wiaze koniec z koncem ale chetnie pomoge:)

Mam tez sporo zywnosci z Instytucji Caritas co tydzie dostaje wiec chetnie sie podziele

3

Kochane kobietki ja również zachęcam do pomocy. wysłałam co mogłam. każdka pomoc się liczy!
Agnieszka jest wspaniała, miala okazję rozmiawać a nią tylko chwilke, ale mam w planach ją kiedyś odwiedzić smile

4 Ostatnio edytowany przez simpleKarolina (2013-02-23 18:21:42)

Jak milo, ze sie pojawilyscie smile Ja mieszkam za granica i niestety, nie mam mozliwosci takiej bezposredniej pomocy, ale staram sie jak moge.
Wymieniajac maile z Agnieszka, zdazylam zauwazyc jak wspaniala osoba jest, dlatego tak wazna jest ta pomoc dla niej i jej dzieciaczkow!
Gdybyscie zechcialy wyslac jej cokolwiek, mam jej adres.
Osobiscie wyslalam kilka mailow do wiekszych przedsiebiorstw we Wloclawku z prosba o pomoc. Czekam na odzew. Pomyslalam tez, ze moze warto byloby sprobowac zorganizowac w tamtejszych supermarketach zbiorke zywnosci.
Jesli macie jakies pomysly jak mozna im jeszcze pomoc, piszcie smialo:)

smutna 43 napisał:

Mam dzieci w wieku-21 lat corka,samotnie wychowuje 2,5 roczna Amelke,18 letnia corke i syna 16 latka.Pisze ze mam 4 dzieci ,gdyz wnusia jest dla mnie jak moje 4 dziecko,i jestesmy zawsze razem,na dobre i zle.

5

Karolina ja mam duzo tej zywnosci sa to dzemy makaron klopsiki w puszce nie dam rady zaniesc tego na poczte przy trojce dzieci najmlodsze ma 5 tygodni Jak to zorganizowac?

6 Ostatnio edytowany przez simpleKarolina (2013-02-23 19:42:25)

Hmm, pierwsza moja mysl to kurier. Zorientuje sie co do kosztow przewozu i dam Ci znac smile

Mam, kurierem DHL koszt 22zl. Wpisalam w wyszukiwarke paczke do 20kg o rozmiarach metr na metr na metr smile

7

ok po niedzieli rozejrze sie za duzym kartonem zeby to zapakowac i poprosze o adres tej pani Robilam juz takie paczki i musze zapytac na poczcie  czy kurier by podjechal po ta paczke do mnie

8

iskra27 napisał/a:

Karolina ja mam duzo tej zywnosci sa to dzemy makaron klopsiki w puszce nie dam rady zaniesc tego na poczte przy trojce dzieci najmlodsze ma 5 tygodni Jak to zorganizowac?

jest taka stronka sendit.pl ja zawszsze przez nia wysyłam, do 30kg tylko 16 zl, kuriera zamawiasz przez te strnoke, pozniej tylko drukujesz protokół i gotowe. mysle ze to najtanszy sposób.

9

Super! Dzieki wielkie!
Iskra, na maila wysle Ci adres Agnieszki.
takaja87, dzieki za podpowiedz. Nie slyszalam nigdzie o tej stronce, ale fajnie ze jest tez tansza opcja.

10

Nie ma wiecej dobrych duszyczek ktore zechca pomoc?:)

11

Ja ze swojej strony polecilam Agnieszce stronke gumtree, bo sa tam oddawane rzeczy, za darmo.
Meble, wozki dzieciece, ubranka. Niektorzy ludzie wrecz czekaja na kogos, kto zechce to od nich zabrac smile

12

Super, dziekuje. Swietny pomysl. Moze i jak poszukam takich stron...

13

tablica.pl to tez taka stronka

14

Szczerze mowiac, nie wiem czy Agnieszka jeszcze tu zajrzy... Jej akt desperacji jakim byla prosba o pomoc zostal przez niektorych odebrany zupelnie odwrotnie. Ehhh, szkoda slow.

15

Karolina ja juz mam karton zapakowany tylko kurier i Agnieszka paczke dostanie....a Tobie co udalo sie zalatwic?

Chcialabym aby Agnieszka sie odezwala tu na forum ze paczke otrzmala bedzie mi bardzo milo...

16

Dziekuje Ci bardzo. Niestety watpie w to... Ale jestem pewna, ze ma maila odpowie. Ja do tej pory nie dostalam odpowiedzi z przedsiebiorstw do ktorych wyslalam maila. Nadal jednak bede probowac.

17

Szczerze mowiac wkurza mnie taka ludzka bezdusznosc wobec rodzin wielodzietnych i biedy sama jestem w trudnej sytacji a pomagam innym bo mnie to zadowala Jak to sie mowi jeden dobry uczynek dla drugiej osoby to jeden plus wiecej u Pana Boga tak mawia moja mama

Jakis czas temu tez probowalam szukac pomocy przez internet nawet i tu na forum ale jak widac nie ma to sensu

Karolina mam swoj temat tu na forum mozesz zajrzec i nikt sie nie odezwal wiec licze sama na siebie........ szkoda slow przestalam wierzyc w ludzi i ich dobre serca...

18 Ostatnio edytowany przez simpleKarolina (2013-02-26 16:31:24)

Ja nie chce robic za niczyjego adwokata, ale po tym co napisala mi wczoraj w mailu Aga, oczy mi wyszly na wierzch. Jak ktos nie chce pomoc, nie stara sie nawet w minimalnym stopniu zrozumiec sytuacji, to niech chociaz przemilczy albo przyjdzie obojetnie. Przynajmniej nie przysporzy wiecej smutku. Podlosc ludzka nie zna granic.

Z checia przeczytam bo jeszcze nie mialam okazji.

19

Dziekuje za zrozumienie i za wszystko co dla mnie robicie.Karola jestes Kochana.Dzieki

20

Witam
Czy ktoś wysyłał już paczkę dla Agnieszki?
Ja wyślę dopiero po 10 marca, czyli po wypłacie.
Mam nadzieję że dzięki tej pomocy Agnieszce i jej rodzinie uda się miło spędzić święta

Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem nie gaś nigdy światła nadziei

21

Z tego co wiem, Agnieszka otrzymala kilka przesylek od forumowiczek smile Bardzo mnie to cieszy. Fajnie, ze znalazly sie osoby ktore zechcialy pomoc. Mam nadzieje, ze znajda sie tez takie, ktore dopiero pomoga.

22

Wyslalam i Agnieszka paczke dostala cieszez sie ogromnie ze moge pomoc

23

dziewczyny ,to sa juz dwa watki dotyczace Agnieszki, ja do tej pory bylam na tym drugim smile Podesle troche ciuchow, ale to w okresie przed lub poswatwcznym, bo nie wiem jeszcze kiedy dostane urlop.Mieszkam w Niemczech i stad nie oplaca sie wysylac, bede w Pl na urlopie to posle. A wnuczks 2,5 letnia, jaki rozmiar na taka dzuewczynke pasuje 116? Nie znam sie kompletnie na dzueciach smile Czy Agnieszka ma zwierzaki?

24

Monika, ja tez mieszkam za granica, mimo tego, jakos staram sie pomoc ale wiadomo, "na miejscu" zawsze latwiej. Fajnie ze chcesz pomoc. Malutka nosi rozmiar 104-110. O zwierzakach nic nie wiem, ale sie dowiem smile

25

sluchajcie kochane, jak tu pomoc Agnieszce? Ida swieta,kto ma pomysl, moze jakas zbiorka, moze chocaz po 10,15 zl jej wyslemy , kilka osob i juz sie uzbiera..

26

Karola i Monia-wielkie dzieki,jestescie kochane dziewczyny:)

27

Witam. smile

Dla potrzebujących: wiele osób oddaje za darmo zbyteczne dla nich rzeczy m.inn. ubranka dla dzieci, książki.
Poszukajcie w necie "gratyzszafy", może coś znajdziecie dla swoich potrzeb.

Pozdrawiam. smile

"Ludzi poznajemy w momencie, kiedy sytuacja jest dla nich trudna, wtedy pokazują prawdziwą twarz" - przeczytane na forum

28

witam wszystkie Neteczki,zyworodka wiem ,ze ludzie oddaja rozne rzeczy,czasami tam zagladam ,ale to wszystko jest daleko odemnie,a ja niestety nie mam czym i za co jechac by odebrac.Ja w chwili obecnej potrzebuje zywnosci,nic pozatym nie jest wazne,chce tylko jakos przetrwac ten ciezki dla mnie okres,pozniej bedzie lepiej i dam sobie rade,zreszta jak zawsze.Pozdrawiam

Posty [ 29 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Pomoc dla Agnieszki i jej rodziny.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018