Potrzebuje pomocy w remoncie domu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

Temat: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Witam Was chcialam prosic o pomoc w remoncie domu Chce zrobic lazienke w kuchni ale do rzeczy Dostalam mieszkanie z zasobow miasta i poprostu nie mam lazienki tylko wc Urzednicy stwierdzili ze mam poradzic sobie z tym sama poniewaz oni nie wykonuja takich remontow Mam 3 dzieci i niecaly tysiac dochodu Moj partner jest z zawodu kucharzem wiec sie na tym nie zna jedynie tylko odmalowal pokoj i kuchnie Moge spacac kogos miesiecznie po 500zl ale chcialabym miec ta lazienke i miec gdzie sie wykapac Prosze o pomoc

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Oj Iskro kochana... I jak sprawa z lazienka? Zglosil sie ktos?

3

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Niestrty nie Karolina jak wiadomo za taki remont chca kupe kasy wyobraz sobie ze za becikowe kombinowalam co tu kupic wiec zamowilam piec szamotowy do kuchni bo mam strasznie tam zimno czekam az mi go kurier dostarczy potrzebuje jeszcze bojler do grzania wody meble do kuchni Myjemy siew misce.....Bylam w lokalnej gazecie wydali artykul nastraszyli radni miasta i poszli i tyle widze jakas pomoc juz sobie skolowalam lozka dla dzieci Ja nie chce niczego za darmo tymbardziej ze splacalam bym kogos kto by mi zrobil ten remont

Poza tym nie mam lodowki i pralka mi sie zepsula jak na zlosc a z tego zimna to az woda zamarza w wezu od pralki....

4

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Kurcze, to faktycznie kiepsko!
a zerkalas moze na strony, gdzie ludzie chca cos nawet za darmo oddac?

5

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

jasne ale to skolei transport trzeba miec a my auta...moj to juz za granice chcial jechac ale to znajomosci sie licza z drugiej strony byl juz w niemczech ale tam go oszukali z kasa ledwie wrocil do Polski wiec jest uprzedzony a trzecia rzecz nie chce mnie zostawiac z trojkla dzieci

6

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Ale konkretnie czego potrzebujesz? Doradcy w kwestii aranżacji łazienki plus  ewentualnych kosztów?
Doradcy w kwestii możliwości zaadoptowania pomieszczenia ??
Ogólnie ile za co i w ogóle czy możliwe ?
Napisz.

7

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Witam opisze to tak to jest takie pomieszczenie dla mnie to klitka taka gdzie stoi tylko wc i wanna i nic poza tym i teraz nie wiem jak tu to zrobic jedni mowia ze mam sciane wyburzyc i zrobic sobie lazienke w kuchni inni mowia ze da sie tam baterie prysznicowa zamontowac i pociagnac rury od pieca szamotowego ktory bedzie stal w kuchni i bedzie wtedy cieplo Jednym slowem szukam osoby kto mi to zrobi tak ja wyzej napisalam kto by mi obliczyl koszty na materialy i za robote

8

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Iskra ,musiałabyś dobrze zmierzyć kuchnię i dokładnie obliczyć metraż który możesz wykorzystać bez uszczuplenia powierzchni kuchni a przynajmniej na tyle coby uniemożliwiało swobodne się po niej poruszanie.
Nie wiem jak to u Ciebie wygląda bo przeca nie widzę tongue
Zależy z czego jest ścianka  ta  do wyburzenia ? I czy nie jest ścianą nośną.
Bo jeśli o ścianki regipsowe chodzi te są zarówno łatwe do wyburzenia jak i postawienia.

Nawet z małej klitki można zrobić w miarę przyzwoitą łazienkę gdy się dobrze wszystko rozplanuje i obliczy wink
Szkoda ,że tego nie widzę.
Skoro ogrzewacie mieszkanie tylko piecem szamotowym to podciągnięcie rur do łazienki będzie dobrym rozwiązaniem.
Pozostaje kwestia ciepłej wody...można zakupić bojler na prąd albo wodę podgrzewać na kuchence gazowej do kąpieli....przynajmniej na początku i tylko w przypadku wanny.
Dlatego też nie raz mała wanna ok.110- 120cm  jest lepsza od kabiny prysznicowej.
Jeśli szukasz kogoś kto wykona ten remont to może na olx.pl wpisując region w którym mieszkasz.
Ogłaszają się tam ludzie którzy w ten sposób dorabiają wykonując tego typu usługi.
Zawsze to dużo taniej jak taka np.firma.

9

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Witam  narazie zakupilam piec szamotowy do kuchni i bede ja ogrzewac Kominiarze tylko go mi zamontuja....hm co do tej scianki to nie wiem moj cos mowi o postawieniu plyty regipsowej juz sie rozejrzalam za bojlerem za miesiac go kupie jesli tylko jeszcze bedzie on w komisie ....wanna jakasa tam stoitylko jest z tego odplywu i starsznie jest brudna....chce ja obudowac plytkai i zalozyc baterie prysznicowa

nikandra dzieki za ta stronke popatzre co tam oferuja

jeny przepraszam za bledy...mala mi na chwilke zasnela wiec korzystam z chwili smile

10 Ostatnio edytowany przez adam_K (2013-03-01 16:18:26)

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Jestem tu od wczoraj, przeczytałem twoją historię. Spróbuję ci pomóc.Mam w rodzinie osobę która ma firmę budowlaną i robi takie rzeczy w całej Polsce.Dowiem się gdzie w tej chwili są. A ty skąd pochodzisz?

11 Ostatnio edytowany przez iskra27 (2013-03-01 17:24:08)

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Złotów kolo Piły woj Wielkpolskie

Bede bardzo wdzieczna smile

12 Ostatnio edytowany przez adam_K (2013-03-01 19:10:00)

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Na twoim terenie na pewno pomogą ci oni. Możesz śmiało dzwonić i rozmawiać. Szefem firmy jest bardzo miła pani

Link usunięty/Moderatorka Fumiko


A ja zaraz się dowiem  gdzie aktualnie działa kuzyn

13

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Czesc Adam i jak tam dowiedziales sie czegos ja w poniedzialek bede dzwonic podten adres co mi podales weszlam na strone i jest tam napisane ze na raty robia takie remonty ale nie jestem pewna czy na moje alimenty beda chcieli zrobic cokolwiek....no nic zadzwonie i sie dowiem....Pozdrawiam i milego wieczoiru zycze

14

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Czekam na info, kuzyn ma zlecenie w Niemczech - jutro będzie do mnie dzwonił. Niezależnie od wszystkiego spróbuje ci doradzić i pomóc

15

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Witam zaznacze jeszcze ze chce to zrobic tanim kosztem nie jakies tram luksusy ocieplic ta klitke i polozyc pare pltek na sciane ojejku dla mnie to jest czarna magia

16

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Kuzyn ma robotę w Niemczech do końca maja, i będzie tylko chwilowo na święta. Ale nie martw się coś szybciej wymyślimy..Zadzwoń jutro do tej firmy którą ci podałem. Jak coś nie wyjdzie będziemy myśleć co dalej. Głowa do góry

17

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Adam dziekuje ci za to ze chcesz mi pomoc....a ty skad w ogole jestes? Na swieta to ide do mamy a i tak co tydzien chodze do niej sie kapac z dzieciakami Pozdrawiam

18

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Z Warszawy.Jakby nie wyszło ci z tą firmą to puszcze wici do moich znajomych w Opalenicy pod Poznaniem

19

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Czesc dzwonilam do tej firmy i niestety na raty mi tego remontu nie zrobia poniewaz wiadomo nie mam stalych dochodow a alimenty sie nie licza...a swieta tuz tuz i ma wrocic zima...Popzdrawiam

20

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Dzięki za info - więc podziałam w twojej sprawie dalej- dam ci znać na prv

21

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Adam muszę to napisać - z Ciebie to dobry chłopak smile

22

Odp: Potrzebuje pomocy w remoncie domu

dziekuje  ci bardzo

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Potrzebuje pomocy w remoncie domu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024