interpretacja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: interpretacja

Witam! napiszę w skrócie: jak odebralibyście taki opis na gg osoby płci przeciwnej, poznanej w internecie z którą już dość długo piszecie na gg. Kilka dni milczenia z obu stron i nagle pojawia się taki opis na gg: link do piosenki "Mała" Piotra Roguckiego. Jak to odebrać ? czy to może być tak sobie po prostu wstawione w opisie ? czy jednak to jest jakby skierowane do kogoś konkretnego ? A jeśli tak to jak słowa tej piosenki interpretować ?według mnie jest to jakby wyznanie, ale może się mylę.W ogolę zwracacie uwagę na opisy na gg ? Może to głupie co piszę, ale ciekawość mi nie daje spokoju. Dodam,że obie strony nie są nastolatkami. Pozdrawiam i czekam na jakieś komentarze i opinie smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: interpretacja

Ja chyba nie interpretowałabym tego na siłę i nie szukała 'przesłania'...
Skąd pewność ,że to nie jest tak po prostu w opisie? A jeśli już dla kogoś to skąd myśl,że dla Ciebie?
Pare dni milczycie to może już kogoś ma? innego...

" Sometimes you have to be your own hero..."

3

Dziękuję za odpowiedź:) Ja też na siłę nie chce nic interpretować, dlatego pytam i proszę o opinie. Pewności nie mam że to do mnie, bo niby skąd,ale mam pewne znaki, które mogłyby na to wskazywać. Ale słowa tej piosenki są specyficzne i od tak sobie po prostu chyba ta osoba nie wstawiłaby tego, chociaż nie wiem, ale wydaję mi się, że nie. Ja tak bez powodu nie wstawiłabym takiej piosenki w opisie. Mam mętlik i nie wiem jak z tą osobą teraz rozmawiać jak dojdzie do kontaktu w najbliższym czasie. Najlepiej będzie jak będę się zachowywać jak gdyby nigdy nic? tak mi się wydaję. Zależy mi na tej osobie, na kontakcie z tą osobą,na dzień dzisiejszy zależy mi tak jak na przyjacielu, a czy coś więcej ? może może kiedyś jak się to jakoś rozwinie. Nie chce też nikogo ranić i nie wiem czy ta osoba nastawia się na coś więcej. Może są faceci tutaj i wypowiedzieliby się na ten temat tak ze strony męskiej ?:) Czy opisy mają dla Was znaczenie ? Może brzmi to dziecinnie, ale nie wiem jak teraz się zachowywać w stosunku do tej osoby i czy poruszyć ten temat opisu  w rozmowie ?

4

Najlepiej z nim porozmawiaj, komunikowanie się za pomocą opisów na gg nie jest najlepszą formą rozmowy.

Sprzedaje [link usunięty przez moderację] zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

5

Polecam spotkanie z psychologiem, bo skoro doszukujesz się ukrytych znaczeń i przesłań w opisach na GG, to coś jest nie tak.
Pozdrawiam..

6

Dziękuję za odpowiedzi smile do psychologa nie mam potrzeby iść. Pytam o ten opis, ponieważ już kiedyś pewien przedstawiciel płci męskiej w ten sposób dawał mi do zrozumienia że podobam mu się i w ogóle, też wstawiał piosenki w opisie (choć dla mnie to trochę dziecinne było, mógł mi to po prostu powiedzieć co do mnie ma), a ja tych jego piosenek nie odczytywałam w ten sposób że są skierowane do mnie, tylko myślałam że tak po prostu sobie wstawił, ale jednak było inaczej i niosły przesłanie( zaznaczam że nie jestem za czymś takim, lepiej jest powiedzieć drugiej osobie co jest na rzeczy a nie bawić się w kotka i myszkę, no ale cóż, był chyba zbyt nieśmiały i bawił się opisami, zanaczam był to facet po 20stce) Dlatego teraz założyłam taki wątek, wiem że z pozoru brzmi dziecinnie, ale chciałam poznać opinie innych Forumowiczów, co o tym sądzicie i czy opisy mają dla Was znaczenie. W ciągu tego czasu gdy mam jego gg  miał może ze 2 razy opisy wstawione, ale były to własnie jakieś neutralne opisy, a tu coś takiego. Nie chce się nic doszukiwać, ale nie chce też być w sytuacji gdzie mi ktoś znowu coś zarzuci,że "przecież dawałem Ci sygnały i to wyraźne" (w sensie linki do pisenek)Pozdrawiam

7

Jeżeli pare dni już się nie odzywa to myślę,że nie siedzi przed komputerem i nie czeka aż zrozumiesz 'przesłanie' jego opisu. Jeśli bardzo Cię to zastanawia to zapytaj...I tyle. Bez wymyślania dziwnych teorii

" Sometimes you have to be your own hero..."

8

Spytam przy najbliższej rozmowie. Jednak od tamtego czasu jest niedostępny na gg, nie wiem co się dzieje. Może czeka aż sama napiszę ? Zawsze pierwszy się odzywał, ale to chyba nie ma znaczenia. Jest na niedostepnym cały czas na gg, a w ciemno pisać nie będę, odezwe sie najwyżej jak będzie dostępny. Nie wiem co się dzieje, nigdy tak długo się nie odzywał. Po co ten opis wstawił ? i teraz milczy ? Są tu jacyś faceci, którzy mogą się wypowiedzieć ? smile

9 Ostatnio edytowany przez domingo (2013-02-23 15:44:26)

Skąd ja to znam, też miałam takie sytuacje z tymi linkami piosenek, ale cóż faceci mają czasem takie dziecinne pomysły i sprawdzają jak na to chyba zareagujemy. Jak sprawa się u Ciebie potoczyła ? nie uważam też, że ten Twój wątek jest jakiś dziecinny(choć z pozoru taki może się wydawać), ale niestety  faceci czasami zaskakują tak dziwnymi pomysłami jak wrzucanie linków do piosenek z ukrytym przesłaniem i czekają na to jak kobieta na to zareaguje. Miałam takie sytuacje i też tak jak Ty nie wiedziałam jak to mam odebrać.  Też nie jestem za czymś takim, lepiej jak facet zdobędzie się na odwagę i powie po prostu, że mu się podobam, ale czasami faceci  chyba boją się naszej reakcji i naszego ewentualnego odrzucenia, dlatego robią takie dziwne rzeczy. Tak w ogole to wydaje mi sie ze to moglo byc do Ciebie skierowane, bo slowa tej piosenki są ewidentnie do kogos skierowane(tak wogole piekne slowa, typowe wyznanie)a skoro pisal z Toba to wydaje mi sie ze do Ciebie to bylo i chcial CIe sprawdzic jak zareagujesz, bo pewnie byl niesmialy i bał się tego powiedziec Ci wprost. No coz,sa rozni ludzie i roznie komus okazują swoje zainteresowanie. Napisz jak to się potoczyło u Ciebie, jestem bardzo ciekawa, o ile odwiedzasz ten wątek. Pozdro!!!

10

Domingo- Wiem, że są tacy faceci, którzy stosują takiego typu rzeczy żeby nas sprawdzać i nasze reakcje, właśnie o tym się przekonałam.Teraz to wszystko w zasadzie już jest nieważne. Wiem, że ten wątek był z pozoru bardzo dziecinny, ale po prostu nie miałam kogo o to spytać i pomyślałam, że spytam o taki banał anonimowo na forum. Na dzień dzisiejszy sprawa jest już zamknięta i ten wątek uważam za zakończony. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi ! smile  Pozdrawiam

11

to powiem Ci tak. zdarza mi sie wstawiac piosenke Armina Van Buurena - Fine without You, tez w momencie kiedy ktos sie dluzej nie odzywa. i co, myslisz, ze to jest piosenka do tej osoby?? niee, poprostu ja wrzucam;) bo akurat mam ochote taka miec i tyle;)

akurat Piotrus ma piosenki, dla mojej osoby, typowe na dola, wiec jak ja bym udostepnila jakakolwiek jego piosenke, oznaczaloby to, ze mam podly nastroj. nie probowalabym tego nadinterpretowac. ot status jak status

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018