12 tygodni po wazektomii - interpretacja wyniku badania - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » 12 tygodni po wazektomii - interpretacja wyniku badania

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: 12 tygodni po wazektomii - interpretacja wyniku badania

Cześć.
Mój małżonek wykonał zalecane badanie po 12 tygodniu po wazaktomii.
Czy brak plemników w preparacie bezpośrednim a  obecnosc pojedynczych nieruchomych (typ d) po odwirowaniu oznacza a  że wszystko jest OK i można już bez obawy zrezygnować z innych metod antykoncepcji ?
Czy jeszcze trzeba sie wstrzymać?

Pozdrawiam Zoza

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 12 tygodni po wazektomii - interpretacja wyniku badania

Może skonsultuj to z lekarzem, który wykonywał zabieg, a nie z forum?

Przy okazji, gratulacje dla męża i dla Ciebie płynące od podobnie ubezpłodnionego wink

3

A mi się trochę smutno zrobiło. Ale to Wasza decyzja...
No i mój subiektywizm, bo zasuwamy bez zabezpieczeń i z kolejnym - guzik nam wychodzi...

Zadam nieprzyjemne pytanie: czemu ty sobie nie podwiązałaś, tylko on?
Gdybym uznała, że już wystarczy, to raczej sama bym to zrobiła, a nie "tresowała męża". Tym bardziej, że on ma teraz pewien "luzik" na romanse, a Ty nie...

4

@SanTi - wyobraź sobie, że kobieta nie może sobie na prośbę podwiązać, czy podciąć jajowodów w naszym pięknym kraju. Prawo tego zabrania - musi mieć wskazania medyczne. Natomiast wazektomia ciągle jest jeszcze dopuszczalna. Poza tym, co to za podejście? Że ma luz, to mu będzie łatwiej zdradzać? Jakoś myśląc o wazektomii myślałem o swojej żonie i o hormonach które wyżerały wapń z jej kości i innych bardzo negatywnych skutkach ubocznych, które są z hormonami związane.

@Zoza35

U mnie wygląda to tak:
- total motility (%) - 0,00 - Abnormal (powinno być min. 40)
- progressive motility (%) - 0,00 - Abnormal (powinno być min. 32)
- concentration - 0,00 - Abnormal (powinno być min. 15 mill/ml)

I notatka od lekarza: Brak plemników w ejakulacie, prawidłowy stan po zabiegu wazektomii.

PS: Gdzie (a właściwie u kogo?) małżonek robił zabieg?

5

SanTi napisał/a:

A mi się trochę smutno zrobiło. Ale to Wasza decyzja...

A mi się smutno zrobiło, że pchasz się w cudze życie z butami

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » 12 tygodni po wazektomii - interpretacja wyniku badania

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018