Samotność.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Samotność..

Hej. Właśnie się tu zalogowałam, więc jestem "nowa". Co mnie do tego skusiło?? paskudne święta. 1 stycznia miałam obchodzić 4 rocznicę związku, ale nie dotrwaliśmy.. W Wigilię usłyszałam kocham cię i dostałam pierścionek.. nie, nie zaręczynowy.. z miłości.. a w II dzień świąt usłyszałam nie wiem czego chce.. potrzebuje czasu, nikogo nie poznałem.. po czym właśnie wczoraj ostentacyjnie na fb znalazłam nie dwuznaczną konwersację między nim i jakąś siksą.. prosiłam żeby dał nam szanse.. nie niszczył wszystkiego.. do wczoraj miałam nadzieją że zatęskni i się opamięta. A po tym co znalazłam na fb nie chcę go znać.. Gotowałam wymyślne dania, kupowałam gacie, skarpetki.. gdy miałam wpaść bez zapowiedzi to brałam ze sobą piwo dla niego.. masowałam zbolałe nogi po meczu.. po kontuzji.. (gra w piłkę w lidze).. cieszyłam się jego sukcesami sportowymi szczerze razem z nim. nie zabraniałam wypadów z kolegami. nie odmawiałam seksu.. wręcz starałam się go zaskakiwać w łóżku. myślałam o wspólnej przyszłości odkładając każdy grosz.. Więc proszę niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi??? Czy można 4 lata udanego związku przekreślić w tydzień dla jakiejś nowo poznanej dziewczyny?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotność..

Chwilowe zwatpienie[?]. Rada? Nic nie rob. Nie odzywaj sie, nie pisz. Zateskni. Nie da ma sposobu na przekreslenie z kims 4 lat zwiazku "tak o".

3

Jest głupi bo jeżeli miał dziewczynę która go kochała i dała mu wszystko i z tego zrezygnuje to jest idiotą. Wiem że masz trudna sytuacje i to boli. Chłopak miał za dobrze za dużo wszystkiego;) za bardzo się starałaś wnioskuje;) niestety jak facet nie dojrzały to nie docenia;) nie pisz, nie dzwoń... niech doceni co stracił. Mam nadzieje ze się ułoży. Jak dla mnie facet nie zasługuje na cb;)

4

Czy można 4 lata udanego związku przekreślić w tydzień dla jakiejś nowo poznanej dziewczyny?

Kotek, można i 40.

Wprawdzie małżeństwem nie byliście, ale nie widzisz analogii? Ty, wierna żona, pierze, gotuje, wspiera, jest dla niego w każdej chwili, a idzie w odstawkę dla kochanki, bo kochanka świeża, nowa, ciekawsza. Kochanka go puści kantem to bardzo możliwe, że zatęskni za gotowaniem i upranymi skarpetami, ale ja bym takiego używanego już nie chciała.

5

Mamy podobny problem.. Moj ex w Nowy Rok przekreślił wspólny rok z sobie tylko znanych powodów (podobno zauroczenie mną mu przeszło), mieliśmy tyle wspólnych planów, marzeń... Mam ogromny żal do niego, ale wiem że przyjdzie taki dzień kiedy na mojej drodze pojawi się facet który mnie pokocha naprawdę, a nie tylko będzie mówił że kocha kłamiąc.

A tobie droga EMILCIO radze olać go..Nie był wart ciebie:*

Jak by to powiedziala koleżanka mojej mamy : " głupek, głupiego, głupszym pogania "

"Dopiero będąc z nim zrozumiała co to znaczy szczęście"

Nie kocha się za coś,ale mimo wszystko...

6

@Kajka
Wiem, że to zabrzmi wrednie, ale jeśli Twój chłopak był w podobnym wieku co Ty, to nic dziwnego... Tak naprawdę w wieku -nastu lat dopiero uczymy się z kim chcemy żyć i o co chodzi z tą miłością.

7

Mam wrażenie że My kobiety mamy tendencję do zatracania się w związku dla facetów. Też tak robiłam (robię nadal:()ciepły obiadek, kanapeczki do pracy, prezenty, pranie gaci, dogadzanie,seks zawsze i o każdej porze itp.itd. Zaczynamy żyć dla nich :/Zagłaskujemy ich. A oni niewdzięczni szukają czegoś innego. Nudzą się nami... odchodzą do "głupszej, młodszej" i nie wiem jeszcze jakiej.. Uciekają jak od nadopiekuńczej matki. Nie wiem skąd to się w Nas bierze, taka skłonność do usługiwania i myślenia o Nich. Może to kwestia wychowania.. może wpływ mediów..

Myślę, że Twój chłopak jest niedojrzały, skoro w wigilię mówi "kocham Cię" a następnego dnia "nie wiem czego chcę".
Skok w bok dla przerwania monotonii związku, który może i jest dla niego ważny, ale teraz buzuje mu w żyłach siksa

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018