Niejasne zachowanie chłopaka poznanego w Internecie. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Niejasne zachowanie chłopaka poznanego w Internecie.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Niejasne zachowanie chłopaka poznanego w Internecie.

Witam Drogie Forumowiczki. ;) Trafiłam tutaj, ponieważ nie mam do kogo zwrócić się z moim problemem. Oczywiście chodzi o faceta. Poznaliśmy się 4 miesiące temu na portalu randkowym. Na początku był mi zupełnie obojętny. Niby pisaliśmy na komunikatorze, ale rozmowy nie bardzo się kleiły. Później coś się zmieniło. Potrafiliśmy spędzać na rozmowie kilka godzin. Rozmawialiśmy na różne tematy. Nastąpiła też wymiana zdjęć. Znajomy zaczął prawić miłe słówka, mówił, że zdarza mu się o mnie myśleć. Przyznałam, że mam to samo. Dzieli nas spora odległość, a jednak zaczął planować spotkanie. Sprawdzał pociągi, hotele. Zamierzał przyjechać na kilka dni, lecz nie udało się to, z powodu małego wypadku, w którym doznał urazu ręki. Kilkanaście godzin podróży w takim stanie nie byłoby niczym przyjemnym. Po tym wydarzeniu znów nastąpiło "ochłodzenie" w naszej relacji, aczkolwiek po niedługim czasie ponownie było dobrze i miło. Po czasie jednak poprosił o wysłanie kilku zdjęć, żeby móc sobie na nie czasem popatrzeć. Zrobiłam to, ale od tego momentu chłopak rzadko się odzywał. Później zamilkł prawie na miesiąc. Przypomniał o sobie ostatnio... przysłał życzenia, zapytał co słychać. Rozmawialiśmy jakieś pół godziny i cisza, tematu brak. Nie pierwszy raz była taka sytuacja. Nie wytrzymałam i zapytałam w jakim celu co jakiś czas się odzywa. Przecież nie ma o czym rozmawiać. Stwierdził, że mnie lubi i dlatego, na co ja mu wypaliłam, że może lepiej będzie jak przestanie, bo to nie ma sensu. Pożegnał się, usunął mnie z listy kontaktów i wyszedł z komunikatora. Dodam, że od jakiegoś czasu miał ustawiony dość prowokujący opis. Choć może to tylko wymysł mojej wyobraźni, nie wiem. Tak czy inaczej po moich słowach również automatycznie go usunął. Przyznaję też, że NIGDY pierwsza się do niego nie odezwałam. Zawsze on zaczynał rozmowę. Hm, ten opis... odbierałam go trochę jako prowokację do tego, abym napisała jeśli mi zależy. Nie mam pojęcia czy o to mu chodziło. Nawiązując jeszcze do samego portalu randkowego to spędzał tam dużo czasu, a niedawno usunął konto. Tak nagle. Może kogoś poznał, a ja mam po prostu wybujałą wyobraźnię. Zaczęło mi zależeć i myślę sobie nie wiadomo co, a on być może zwyczajnie ma mnie gdzieś. Tak czy inaczej przeprosiłam za swoje ostatnie zachowanie. Jednak nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Zastanawiam się czy napisać mu co tak naprawdę czuję i wyjaśnić swoje zachowanie dokładnie. Czy może po prostu lepiej dać sobie spokój? Wiem, że decyzja należy do mnie, lecz chciałabym poznać Wasze opinie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niejasne zachowanie chłopaka poznanego w Internecie.

Witaj quietdreamer,

Cóż, gdyby chciał podtrzymywać i rozwijać Waszą znajomość, na pewno by tak było.
Poznaliście się na portalu randkowym, więc na pewno nie byłaś jego pierwszą i ostatnią "kandydatką" na dziewczynę. Takie portale mają to do siebie, ze możesz wybierać, przebierać, marudzić, skreślać za byle głupstwo. Jak na moje oko: po prostu w tym samym czasie utrzymywał znajomość z innymi dziewczynami i pewnie "zainwestował" brzydko mówiąc w tą, która np. mieszka bliżej.

3

Te "ochłodzenia" w waszej znajomości są dosyć jednoznaczne. Pamiętaj, że jeśli facetowi zależy to on będzie pisał i dzwonił, niezależnie od tego co by się działo. Uwierz mi, że jeśli naprawę wiązałby z Tobą jakieś palny to tak łatwo by się nie poddał, chciałby wyjaśnć, dlaczego nie chcesz utrzymywać z nim kontaktu. A on jak na zawołanie usunął kontakt, bez grymaszenia, bez żadnego "ale". Odpuść sobie... Na takich portalach można spotkać wielu wartościowych facetów. Wszystko przed Tobą :)

"Czy sięgne nieba, czy sięgne do dna, wszystko do przeżycia jest"

4

Otóż to. Tak jak on poznał kogoś innego, tak Ty też poznasz kogoś innego:)

Widać że chyba go kochasz ale on ma to gdzieś . Najwyraźniej on ma już inną . Nie żyj złudzeniami . Tylu jest wartościowych facetów którzy nie mają samochodów ani majątku ale mają coś co nie mają ci bogaci . Mają dobrze poukładane w rozumie .

6

Jak by mu zależało, to by tak szybko nie odpuścił. Myślę, że dobrze zrobiłaś.

Sprzedaje [link usunięty przez moderację] zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

7

Przecież tylko pisaliście, nawet nigdy go nie poznałaś na żywo, nie zobaczyłaś jaki naprawdę jest. Bez sensu. Po prostu poszukaj fajniejszego faceta. Na portalach też można kogoś wartościowego znaleźć. Dobrze, że nie pisałaś pierwsza nigdy. W takim wczesnym etapie znajomości lepiej jak facet się odzywa. Jak mu naprawdę zależy to się odzywa dużo i często, a nie co miesiąc przez jakiś czas.

"Si vis pacem - para bellum"

8

Ciekawi mnie czy usunął konto czy tak naprawdę po prostu zablokował Ciebie a sam w tym czasie dalej tam "lawiruje" i przebiera między kolejnymi kandydatkami

"Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty,to też nie diabeł rogaty..."

9

też uważam że podjełaś słuszną decyzję !

10

moja rada: daj sobie spokoj!

11

bardzo dobrze Cię rozumiem ,sama mam podobną sytuację w tym momencie ,z tym ,że ja się z nim spotkałam ,było cudownie przed spotkaniem ,jeszcze lepiej po ,pisał do mnie wydzwaniał ,zawsze to on szukał kontaktu ,czułam ,że mu zależy ... jakiś czas temu byłam w jego mieście ,nie umawialiśmy się jednak konkretnie bo cały weekend byłam w pracy,mieliśmy się spotkać ewentualnie w poniedziałek.nagle on chciał żebym poszła z nim na imprezę nie poszłam ,(byłam zmęczona i umówiona z przyjaciółką o czym wiedział) od tamtej pory ,kontakt prawie się urwał ...Przez 2 msc , nie było dnia żeby do  nie napisał czy zadzwonił .zrozum faceta ;/

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Niejasne zachowanie chłopaka poznanego w Internecie.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018