czy ktos sie orientuje czy dostane rozwod na pierwszej rozprawie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » czy ktos sie orientuje czy dostane rozwod na pierwszej rozprawie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: czy ktos sie orientuje czy dostane rozwod na pierwszej rozprawie

dziewczyny jestem tu nowa ale widze ze wiele kobiet ma taki sam problem jak ja, zwiazalam sie jak sie okazalo z damskim-bokserem i alkoholikiem, bylismy razem ponad 5 lat na poczatku bylo dobrze nie zauwarzalam jego problemu z alkoholem itp, po 2,5 roku zaszlam w ciaze urodzilam synka kiedy lezalam w szpitalu na porodowce on przyjezdzal tylko na 5 min slub wzielismy jak nasz maly mial 10 miesiecy no i juz w dzien slubu jak kladlismy sie spac bylo zle, zaczal miec do mnie pretensje niewiadomo o co po jakims czasie uderzyl mnie pierwszy raz w twarz nigdy nikomu sie nie skarzylam trzymalam to w sobie bo bylo mi wstyd pozniej zdazalo sie ze bil mnie coraz czesciej zakladal pasek na szyje i chcial dusic bral mnie sila w lozku twierdzac ze to moj malzenski obowiazek po pewnym czasie nie musial pic zeby byc agresywny na wszystko patrzyl i jak zaczynal plakac to mowil mi ze mam go uspokoic bo wyrzuci mnie przez zamkniete okno wszystko przez co przeszlam po slubie bylo straszne pewnego dnia kiedy wrocilam z pracy on spal pijany w rzeczach a dziecko w lozeczku prosilam go zeby sie umyl i polozyl wtedy wpadl w szal mowil ze go zdzradzam zaczal bic i kopac dusic w placzu powiedzialam ze dzwonie po ojca i sie wyprowadzam sam wykrecil numer ze swojego telefonu a ja powiedzialam tacie ze ma po mnie przyjechac, zaczal grozic ze jak przyjedzie to zabije go siekiera wiec schowalam telefon (przy kazdej klotni mi zabieral) wyszlam na dwor zadzwonilam do taty i powiedzialam ze nie ma podjezdzac bez policji kiedy przyjechali wzieli go w kajdankach na izbe po jakims czasie wrocilam do niego bo obiecal ze sie zmieni ale nie, doszlo do sprawy gdzie ograniczyli mu prawa po przez nadzor kuratora po tej sprawie dalej robil to samo kiedy ja lezalam z dzieckiem w szpitalu przez 3 tyg przyjezdzal na chwile nigdy mnie nie zmienil ale jak wrocilam do domu powiedzialam mu ze ma 2 tygodnie na wyprowadzke z tego co wiem zdradzal mnie ale nie mam konkretnych dowodow... 19lipca byl zlozony pozew o rozwod z jego winy, zaczal mi grozic i na jednym ze spotkan z dzieckiem obrazal mnie i popchnal wiec poradzilam sie swojego adwokata i na kolejne spotkanie nie poszlam z malym na sprawe mam papiery z obdukcji dokumenty z policji jak myslicie czy uda mi sie odebrac mu prawa i dostac rozwod z jego winy... dzien rozprawy mam na 17 grudnia strasznie sie boje tak samo boje sie wychodzic na ulice bo wiem ze moze mi krzywde zrobic... prosze poradzcie mi co mam mowic na sprawie i jak mam przestac sie go bac... czuje ze jeszcze troche a sie zalamie tylko moj syn jest dla mnie podpora a ma 2latka i 7miesiecy...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy ktos sie orientuje czy dostane rozwod na pierwszej rozprawie

pisalam nieskladnie bo trudno jest pisac o tym wszystkim chce jeszcze dodac ze korzystam z pomocy psychologa...

3

Ech. Jesteś dzielną kobietą.

Niestety, nie wydaje mi się, że to się skończy na pierwszej rozprawie.
Co masz mówić na rozprawie? Prawdę, to w zupełności wystarczy.

Nie bój się drania. Prawo jest po Twojej stronie.

4

adwokat mowi ze na pierwszej rozprawi bedzie skierowany przez sad na badania przez bieglych psychiatrow, mam smsy i wiadomosci na gg jak mi grozi, dlatego jak gdziekolwiek wychodze z domu to sie rozgladam czy nie ma go w poblizu, najbardziej sie boje ze nie odbiore mu praw a on moze zrobic krzywde mojemu dziecku jego kuratorka powiedziala mi ze mam pamietac ze on prawa ma juz ograniczone ale tylko przez nadzor kuratora, (tylko czy moze az)....

5

im blizej do rozprawy tym bardziej sie boje spotkania z nim....

6

Na pewno Ty dostaniesz prawo do opieki, przecież ten facet jest agresywny!
Żaden sąd nie zaryzykuje i nie zostawi dziecka pod jego opieką.

Wiem, że się denerwujesz i boisz, ale pomyśl sobie, że im bliżej rozprawy, tym bliżej końca tego horroru. Niech ta myśl Cię pocieszy.

7

on chce wykorzystac fakt ze w wieku 15 lat korzystalam z pomocy psychologa i psychiatry bo mialam probe samobojcza dlatego ze w wieku 13 lat zostalam zgwalcona, czy to wniesie cos do sprawy?? wtedy sie nie znalismy jeszcze i zadne z nas nie wiedzialo o swoim istnieniu...

8

Nie wiem, raczej nie sądzę.

9

a co jesli ja bede mowila prawde a on wszystkiemu zaprzeczy, przeciez policje wezwalam tylko raz i tylko raz bylam na obdukcji, to bedzie slowo przeciwko slowu... komu sad uwierzy???

10

Przecież masz już jedno zgłoszenie na policję i jedną obdukcję. To już są dwa dowody. Możesz też zgłosić świadków, najlepiej osoby niespokrewnione z Tobą. Nie bój się. W sądzie nawet jeżeli sędzią będzie mężczyzna (a może nawet zwłaszcza wtedy) masz lepszą pozycję. Nikt nie akceptuje damskich bokserów.
W Twojej sytuacji to sprawa trochę potrwa.
Wytrwałości życzę.

11

nie mam nikogo nie spokrewnionego chyba ze jego rodzina bo wiedzieli co sie dzieje, ale czy beda mowili prawde?? nie wiadomo on nawet probowal wieszac sie na oczach dziecka i wbic sobie noz w klatke piersiowa...

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » czy ktos sie orientuje czy dostane rozwod na pierwszej rozprawie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018