Dwoje ludzi z róznych miast - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: Dwoje ludzi z róznych miast

Witam. Spotykam sie z chlopakiem ponad miesiac. Jest wspaniale. Na razie poznajemy sie. problem w tym ze ja jestem z innego miasta a studiuje w jego rodzinnym miescie. Chce tu jeszcze zostac góra 2-3lata i zamierzam wracać do siebie. Wczorajszej nocy, po wspanialym seksie < wink > mój miły oznajmił mi, że nigdy nie wyprowadzi sie do innego miasta. Wiem, że to glupie bo znamy sie mało czasu i niew iadomo co z nami bedzie. Ale czy w ogole jest sens  ciagniecia takiej znajomosci skoro obydwoje wiemy, że nie zmienimy miejsca zamieszkania? Ciezko mi, bo naprawde mi zalezy na tym chlopaku. Ps. Ja nie zmienie miejsca zamieszkania bo mam tam mame, ktora jest starsza osoba i mam wobec niej zobowiazania a on tylko dltego nie zmieni bo ma tu znajomych :\ Co o tym wszystkim myslicie drogie netkobiety? wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dwoje ludzi z róznych miast

No jezeli oboje jetsesce na tyle uparci, ze nie zmienicie miejsca zamieszkania, to ten zwiazek nie ma sensu,
no ale mysle, ze ejdnak jezeli bedzie miedzy Wami jzu cos powaznego, i bedzie to trwalo długo, to napewno znajdziecie jakis kompromis

mysle, ze on jednak ,jezeli bedzie mu zalezalo, to sie przeprowadzi, bo sorry, ale wytlumaczenie, ze sie nie wyprowadzi, bo ma tu znajomych jest troche dziecinne i samolubne

porąbana jak łajno w tartaku

3

Jak piszesz masz jeszcze 2-3 lata mieszkania w mieście, w którym studiujesz. Przez ten czas, jeśli oboje zaangarzujecie się bardziej dużo może się zmienić. Jeśli będziecie wiązali ze sobą swoją przyszłość, to do jakiegoś kompromisu na pewno dojdziecie. Ja bym nie rezygnowała ze związku, w którym mi dobrze tylko dlatego, że za kilka lat może być problem z wyborem miejsca zamieszkania wink

4

ja się zgadzam w 100% z Delicious. każda miłość wymaga kompromisów smile jesteście ze sobą krótko a jeśli przyszłość Was połączy to zobaczysz że dojdziecie do porozumienia smile

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

5

No wiec mi sie tez tak wydaje, ale on powiedzial to w taki sposob ze az mnie zabolalo. Powiedzial, ze gdybym była z jego miasta to bylby teraz najwspanialszym czlowiek na swiecie ale jakos nie umie sie cieszyc bo wie, ze i tak sie nie przeprowadzi neutral Ale teraz mam misje zeby tak go rozkochac w sobie zeby nie wyjechal wink

6

może się boi bardziej niż Ty, chciałby się zaangażować ale boi się że będziecie musieli się rozstać! nie stawiaj sprawy na ostrzu noża, póki co ciesz się tym co masz smile czas pokaże co będzie dalej..

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

7

noelle87 normalnie dodajesz mi wiary wink Az od razu pojawil sie usmiech na mojej twarzy bo dzis juz sie poplakalam. niby to tylko miesiac spotkan (dzien w dzien) ale czlowiek sie jednak przyzwyczaja neutral

8

Zreszta spotykacie sie ze soba dopieor ponad miesiac, wiec nie ma sie co zastanawiac nad takimi sprawami
dokladnie, rozkochaj go w sobie, i nei mysl o tym co bedzie pozniej

porąbana jak łajno w tartaku

9

Kurcze noelle to jak Ty sobie radzisz bez faceta wink A tak serio mi by bylo bardzo ciezko, gdyby wyjechal, bo dla mnie nawet dzien bez przytulenie sie do bliskiej osoby jest meczarnia neutral

10

Rozłąka czasem jest konieczna.Ja takową miałam zaraz po ślubie.Praca nas rozdzieliła na wiele kilometrów i prawie 3 miesiące.Przeżyliśmy,wzmocnił się przez to nasz związek.Tęsknota się opłaciła.

11

Nie, no pewnie niektorym parom to wychodzi na dobre, innym nie. Moj poprzedni zwiazek sie rozpad wlasnie przez odleglosc. Ale trudno. Ale to fak, jesli sie naprawde kocha i walczy o zwiazek to odleglosc nie zabije smile

12

nie mów hop bo mój się zapierał nogami i rękami że nie będzie mieszkał w moim małym mieście a tu prosze chce tu być ze mną bo nie może wytrzymać ...... smile miłość zmienia świat

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

13

Szirina powaznie? smile Hehe a to juz w ogole mnie podbudowalo smile) A ile jestescie razem?

14 Ostatnio edytowany przez szirina (2009-04-20 17:19:58)

już rok smile a jak mieliśmy 3 miesiące to ani on ani ja nie myśleliśmy o przeprowadzkach smile miłość zmienia tok myślenia byle być razem. spokojnie wszystko się poukłada

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

15

Dokładnie szirina miłosc zmienia tok myslenia.

..............................

16

Wątek podobny do mojego problemu:D Też wasze posty mnie wsparły,...obyśmy znalazły się w tej grupie gdzie jest happy end.

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018