6 letni związek ma się ku końcowi, ale co robić by go uratowac ??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » 6 letni związek ma się ku końcowi, ale co robić by go uratowac ???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: 6 letni związek ma się ku końcowi, ale co robić by go uratowac ???

Witam, jestem z moim chlopakiem juz 6 lat. Ostatnio powiedział mi zebyśmy sie rozstali ale porozmawialismy i postanowilismy jeszcze dac nam szanse i byc razem. Niby chciał rozstania a widzialam jak bylo mu szkoda. Nie rozumiem o co chodzi, nie chce go stracic, jest  dla mnie najwazniejsza osoba w zyciu. Co robić ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 6 letni związek ma się ku końcowi, ale co robić by go uratowac ???

a powiedział Ci chociaz, co było powodem tego, ze posunał sie do takiej decyzji? coś sie musiało stac, ze po tylu latach zwiazku chciał rozstania. Skoro porozmawialiscie i postanowiliscie dac sobie jeszcze szanse, to jej nie zmarnujcie smile ciezko cokolwiek poradzic, Jedynie to, aby pielegnowac to uczucie i nie doprowadzac fo sytuacji, w której znów on posunie sie do takiego kroku. Nie wiem czy sie pokłociliscie,czy ogólnie medzy wami sie nie układało. Po prostu rozmawiajcie o wszystkim, bądzcie szczerzy wobec siebie, ale na pewno nic na siłe nie róbcie.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

3

ta wiadomosc byla dla mnie wielkim szokiem, bo ostatnio bylo miedzy nami bardzo dobrze, swietnie sie dogadywalismy, spedzalismy razem czas na smiechu i wyglupach. Podczas rozmowy wyznal mi ze nie radzi sobie w domu (jego tata zmarl i zostal sam z mama w domu, teraz wszystko jest na jego glowie, a musi tez pracowac), powiedzial ze nie chce mnie oszukiwac bo poprostu nie ma dla mnie czasu, a ja nic takiego nie zauwazylam. To bardzo fajny chlopak, ale jest uparty, nie poprosi nikogo o pomoc chociaż caly wieczor by mial cos robic. Ta szansa to moja wielka nadzieja, bo ja mu powiedzialam ze bede o niego walczyc bo za bardzo go kocham

4

Może pomyslał, ze jestes z nim z litosci teraz, a on tego nie chce. Wiesz, zmarła jego najbliższa osoba i chłopak musi sobie z tym poradzic, moze nie chce Cie obarczac swoimi problemami i nawet jak Ty mówisz, że mu pomożesz, że bedziesz przy nim, to on może myslec zupełnie inaczej. Musi sie oswoic z myśla, że ojca juz nie ma, a do tego trzeba czasu i Ty mu go daj. Nie naciskaj na niego, ale badz przy nim  i go wspieraj.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

5

Sylwia po prostu bądź z nim w tych trudnych chwilach. Taki zaradny i honorowy facet to skarb.

6

Tylko ze to juz jest dwa lata od jego smierci, a przez ten czas nigdy nic nie wyznal ze jest cos nie tak. Nie jestem z nim z litości, wtedy w tych trudnych chwilach bylam przy nim, nawet nie rozmawialismy tylko mowilam mu zeby poprostu sie przytulil. Teraz jest ok, ale boje się ze za tydzien  czy dwa on znowu bedzie chcial rozstania.Przeplakalam prawie cala noc, lzy same mi lecialy na mysl o wszystkich spedzonych chwilach z nim. Jutro jak przyjedzie to chce mu zaproponowac psychologa, moze przed kims obcym sie otworzy i to mu pomoze. Lydia To naprawde jest zajebisty facet, ktorego bardzo kocham i nie chce stracic.

7

Może tłumił to w sobie. Nie oceniaj go tak ostro.

8

A co z jego mamą? Może ona w jakiś sposób wywiera na nim presję, że za chwilę i on ją zostawi....

9

Ostro, co masz na mysli bo nie bardzo rozumiem?
Ja chce mu pomoc, teraz boje sie ze on zrobi to samo co tata ( popelnil samobojstwo), dlatego szukam jakiegos rozwiazania, Przecież jak mnie zostawi, to wogóle zostanie juz sam. Jego mama jest taka stanowcza osoba, moj chlopak bardzo liczy sie z jej zdaniem. Czasem mam wrazenie ze on to teraz dla niej wlasnie sie tak stara, zeby jej ulzyc, bo tez przezyla odejscie męza.

10

w zaden sposob ja nie chce mamie go odbierac, wiem ze sa bardzo zwiazani ze soba. On ma tez rodzenstwo, ale oni maja swoje domy i rodziny, i nie wiem czemu on nikomu nic nie mowi

11

Właśnie na niego czekam. Wiem, że przed nami ciężka rozmowa, od tamtej pory kiedy niby chciał się rozstać, nie widzieliśmy się. Boje się i to bardzo.
Dziewczyny, czy ja zawsze już będę się tak martwic? Chyba za bardzo wszystko przeżywam...

12

po pierwsze nie trać wiary, że się uda, nie z takimi problemami sobie muszą ludzie radzić i jak będziecie jeszcze ze sobą przez paredziesiąt lat to nie z takimi rzeczami będziecie sie musieli zmierzyć.

psycholog to dobry pomysł jak najbardziej, ale to on sam musi o tym zadecydować. jak Wam poszła rozmowa? do czegoś doszliście? widać, że chcesz być dla niego wsparciem, to bardzo dobrze, tutaj trzeba Ci pogratulować odwagi, bo nie każda kobieta ma jej w sobie tyle, by móc być wsparciem dla swojego faceta.
ale z drugiej strony nie niańcz go, bo to facet, on musi się może nauczyć być prawdziwym mężczyzną, ot co. daj mu czas...

13

Nie chciał narazie poruszac tego co sie wydarzylo, a ja nie naciskalam. Powiedzialam mu ze porozmawiamy, jak bedzie gotowy. Szkoda, ale poczekam.
Akurat wiary i nadzieji to mam w sobie duzo, ze jest to tylko nasz krotki kryzys i wszystko sie ulozy.

Tylko jak zapytałam czy mnie kocha to odpowiedział ze nie wie. Na pytanie czy to sie zmieni powiedzial ze tak.
Co o tym myslec??
Troche mu nie wierze, bo przeciez zgodzil sie zebysmy byli nadal razem i powiedzial ze mu zalezy na nas. Moze naprawde ma jakis problem

14

No to musisz się dowiedzieć, czy to sprawa jego problemów, czy po prostu się odkochał i nie chce Ci tego powiedzieć wprost, tylko szuka wymówek

15

Myślę, że jednak powinnaś z nim szczerze porozmawiać. Może ma jakiś problem, a może dalej nie może poradzić sobie ze śmiercią ojca. Psycholog to dobry pomysł, radzę iść do niego jak najszybciej, żeby potem nie było za późno. Daj znać co dalej.Pozdrawiam.

16

Sylwia1928 - to widać fajny facet, zależy mu, ale przeżywa wszystko w sobie. Są takie typy człowieka.
Wiesz czego oczekuje mężczyzna od kobiety, a czego ona nie rozumie?
Tego, że ona ma być, po prostu, wysłuchać, albo i nie. Nie ma szukać rozwiązań, jakichś psychologów, męczyć tym, ma być tylko. Gdy mężczyzna ma problem, powie o tym, bo potrzebuje by go wysłuchać, by go dobrym słowem wesprzeć, by dać mu motyw do działania. Mężczyzna nie potrzebuje, by ktoś go wyręczał, robił coś za niego, doszukiwał się psychologicznych niuansów.
Problem.
1. Kobieta myśli - każdy problem idzie rozwiązać.
2. Mężczyzna myśli - Ona ma mnie wysłuchać tylko.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

17

Zgadzam się z Remim. To taki typ. I co ciekawe może uważać że tak jest prawidłowo. Bo jest mężczyzną. Tylko, że mamy XXI wiek. Jesteśmy zalewani milionami informacji - większość zła lub sensacyjna w kierunku tragedii. Wbrew pozorom, jak mi powiedziała koleżanka psycholog, takie rzeczy mogą wpływać na psychikę. A tu jeszcze tragedia w domu i on tam mieszka !!!
Może byście spróbowali zamieszkać razem ? Chociażby na krótko ( życzę żeby na długo długo smile ) aby go odseparować od domu.
A doraźnie. Jak przyjdzie do ciebie, to siądź z nim. Przytul się mocno i powiedz: "Nie puszczę aż nie porozmawiamy. Ty i ja to MY" I nie puszczaj. Co ci szkodzi ? Nie uda się, będziemy kombinować wspólnie dalej. smile

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » 6 letni związek ma się ku końcowi, ale co robić by go uratowac ???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018