Strach o wszystko - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Strach o wszystko

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Strach o wszystko

Witajcie Dziewczyny:)

Zalozylam watek poniewaz od jakiegos czasu zyje w stanie permanentnego zagrozenia. Ciagle sie o cos boje, ze kogos strace , ze cos sie komus moze stac, ze ktos moze nagle zniknac. Ten strach nasila sie do tego stopnia ze czasami jestem wylaczona z codziennych czynnosci bo moje mysli kraza obsesyjnie wokol tego co moze sie stac. Co gorsza ten strach nie powstaje na podstawie rzeczywistej oceny syuacji, ale totalnie irracjonalnej. Szukam zwiazku logicznego miedzy faktami w ktorym tego zwiazku nie ma ale i tak wychodzi mi logiczna calosc przez co tak sie nakrece ze zaczynam w to wierzyc.

POnad to przez ten lek jestem podejrzliwa wzgledem tej "drugiej strony", wydaje mi sie,ze mnie oszukuje i to co mowi jest nieprawda. Doszukuje sie wciaz czegos czego nie ma. Nie chce sie meczyc w ten sposob. Czy ktoras z was tak miala? I moze macie jakies sposoby na to by sie z tym jakos uporac? A nie chce aby najblizsze otoczenie cierpialo na tym.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Strach o wszystko

Witaj, moja znajoma przechodzi coś podobnego.. od ok 1,5 roku. nie umie poradzic sobie z tym sama ale tez nie da sie jej namowic na wizyte u specjalisty. takze jedyne co moge doradzic Tobie, to abyś nie zwlekala z tym tak dlugo jak ona i jak najszybciej zglosila się do psychologa. to nie wstyd smile nawet nie wiesz ilu ludzi z Twojego otoczenia korzysta z jego porad.

3

Odp: Strach o wszystko
nestle19 napisał/a:

Witaj, moja znajoma przechodzi coś podobnego.. od ok 1,5 roku. nie umie poradzic sobie z tym sama ale tez nie da sie jej namowic na wizyte u specjalisty. takze jedyne co moge doradzic Tobie, to abyś nie zwlekala z tym tak dlugo jak ona i jak najszybciej zglosila się do psychologa. to nie wstyd smile nawet nie wiesz ilu ludzi z Twojego otoczenia korzysta z jego porad.

Zastanawiam sie nad tym coraz czesciej, ale zanim to nastapi to chcialabym podjac probe walki z tym we wlasnym zakresie. Jak sie okaze,ze rzeczywiscie jest to bardzo silne to ostatecznoscia bedzie psycholog. A psychologa sie nie boje wrecz przeciwnie smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Strach o wszystko

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018