Moja żona awanturuje sie doslownie o wszystko-POMOCY - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Moja żona awanturuje sie doslownie o wszystko-POMOCY

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Moja żona awanturuje sie doslownie o wszystko-POMOCY

Witam. Jestem nieco ponad dwa lata po ślubie z moją żoną. To co sie dzieje praktycznie od poczatku to jest jakis dramat o ktorym nawet w najgorszych koszmarach nie snilem. Mojej zonie przeszkadza wszystko, czepia i awanturuje sie o wszystko, o rzeczy o ktyrych nie mialem nawet pojecia i twierdzac oczywiscie ze wszystko to moja wina ze sie klocimy. Przy tym oczywiscie obraza mnie i cala moja rodzine ktorej nie nawidzi. Siedzac rano w stresie na kiblu nie wiem o co zacznie mi zwracac uwage robiac to w taki pretensjonalny sposob ze doprowadza mnie do szalu. To za glosno oddycham, chrapie, strzele widelcem o talerz, drapie sie nie tak badz nie tam gdzie trzeba, mam nie taka jak trzeba mine albo za malo mowie pozniej za duzo i moglbym tak pisac caly dzien o co jeszcze. Po tym oczywiscie jest awantura, placz, uciekanie z domu az sasiedzi sie schodza i pytaja co sie dzieje patrzac na mnie jak na sadyste. Do jej rodzicow jezdzimy prawie co tydzien gdzie tak samo sie czepia o wszystko mimo ze z tesciami sie dogaduje bardzo dobrze ale ona twierdzi ze to i to zrobilem zle i wieczorem jest awantura i obrazanie mnie. Do moich rodzicow juz prawie w ogole nie jezdzi tylko samemu czasem uda mi sie wyrwac na 2-3 godziny ale to nawet lepiej bo gdy od nich razem wyjezdzalismy to zaraz dostawalem ochrzan o wszystko co ja lub moi rodzice powiedzieli, zrobili itd. Dodatkowo teraz jest w ciazy i straszy mnie ze jak cos bedzie nie tak to wszystko przeze mnie. Od ciazy jest jeszcze gorzej bo sie nia oczywiiscie zaslania ze jak moge denerwowac i klocic sie z kobieta w ciazy. Nawet czasem po przyjsciu z pracy mysle sobie ze cos zrobimy razem fajnego gdzies wyjdziemy ale jak juz wejde to na wstepie cos jej nie spasuje ja sie poddenerwuje i awantura od nowa. Ja juz od pewnego czasu we wszystkim jej odpuszczam, na wszystko sie zgadzam, nigdzie nie chodze za bardzo bo wiem ze mi to wypomni zaraz. Wiem ze po urodzeniu dziecka bedzie jeszcze gorzej bo za wszystko bedzie mnie obwiniac. Prosze pomozcie. Widzialem juz na tym forum taki wątek i on dokladnie odzwierciedla moja sytuacje pt. ''Moja zona awanturuje sie o wszystko''.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moja żona awanturuje sie doslownie o wszystko-POMOCY

Odpiszę Ci jako ta zła awanturująca się żona...
Skoro ożeniłeś się z tą kobietą, tzn ze ja kochales i ze kiedys taka nie byla. Byc moze stalo sie cos, co sprawia, ze twoja zoba tak sie zmienila. Bardzo dokladnie nad tym pomysl i z nia porozmawiaj. Fajna babka nie zmienia sie tak po prostu. Ja osobiscie stalam sie podobna do twojej zony po setkach prob rozmowy z moim mezem, ze cos jest nie tak. Ze pewna rzecz trzeba w naszym zwiazku zmienic... moj maz nie reagowal ja czulam sie samotna, bylam sfrustrowana i odbijalo sie to na nim. Po prostu nie kontrolowalam tego. Potrafilam z kims rozmawiac milo, a za minute na niego warczec.
Porozmawiaj z zona czy wszystko jest ok, czy cos by u was zmienila itp. Moze iczekuje pomocy w czyms, nie mowi tego, a ty sie nie domyslasz ( niestety duzo kobiet nie mowi wprost tylko oczekuje, ze facet sie domysli).
Cos musi byc nie tak skoro bastapila w niej nagla zmiana. Twoim zadaniem jest dowiedziec sie co, a waszym wspolnym to zmienic. Powodzenia  smile

3

Przede wszystkim zwróć uwagę żonie, że normalny i rozsądny człowiek nie awanturuje się, tylko siada z drugą osobą i mówi, co jest nie tak.
ROZMOWA. Niech Ci powie, o co chodzi. Bo zakładam, że raczej bez powodu nikt się nie czepia o pierdoły.
Zastanów się też, czy sam nie masz sobie nic do zarzucenia. Jeśli nie, to zakomunikuj żonie, że jak jej nie pasujesz Ty, mieszkanie, teściowie i ogólnie Wasze życie - to droga wolna, bo Ty z awanturnicą żyć nie zamierzasz. Może to ją trochę ostudzi.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa
Reklama

A jaka żona była przed ślubem?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

5

Klasyka, a mowią przecież, że zmiana kobiety po ślubie to tylko mit i stereotyp big_smile

Reklama

6

Cyngli napisał/a:

Przede wszystkim zwróć uwagę żonie, że normalny i rozsądny człowiek nie awanturuje się, tylko siada z drugą osobą i mówi, co jest nie tak.

Zgadzam się.

Jak to zastosować.

Powiedzieć jej "Dość tych awantur, nie będę tego tolerował, jeśli chcesz to możemy rozmawiać.". Wkurzy się, wybuchnie. Powiedz głośno "Nie będę tak rozmawiał." i wyjdź.

Tak rób za każdym razem. Ucinaj ze swojej strony rozmowę w momencie gdy zmienia się w awanturę. Powinno zadziałać jak przestaniesz do niej mówić, wystrzela się, wystrzela i opadnie z sił. W skrajnym przypadku kurtka na plecy i wypad do baru.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

7

Opanowany

Możesz zgodnie z radą Gary'ego jej zakomunikować, że będziesz z nią rozmawiał jak z człowiekiem, albo w ogóle.
Albo jak zacznie się awanturować, to fotel, noga na nogę, książka. Jak leci z łapami - łapać za łapy.
I profilaktycznie - dyktafon. Ot tak, dla spokojności.

Jakby nie była w ciąży, to bym się pożegnał. Zresztą, szkoda życia na zły związek. Alimenty kosztują mniej, niż zdrowie.

8

Wypisz wymaluj była żona mojego męża.
Po rozwodzie, a włąściwie w trakcie okazło się że jest ona psychicznie chora (autentycznie leczy się psychiatrycznie i to zataiła). Dzięki bogu nie mieli dzieci. Ona pierwszą taką awanturę zrobiła w noc poślubną, a potem robiła je już zawsze! O kanapkę do pracy, o ściany w pokoju, o pracę, pieniądze, torebkę, dosłowienie o wszystko. Przy czym nie raz rozwaliła pół mieszkania albo rzuciła się na niego z pięsciami.
W dodatku darła się jak odzierana ze skóry i udawała że on ją bije, wzywała pogotowie (oczywiście pobicia nie było!)...
Dlaczego zdecydowałeś się na dziecko w tej sytuacji? Bo to na bank pogorszy - ona wie że nie odejdziesz, więc nie ma już hamulców.

9

santapietruszka napisał/a:

Przed slubem tez nie bylo wszystko super idealnie jak na filmach ale dogadywalismy sie, bylo zdecydowanie mniej klotni wiec stwierdzilem ze po slubie moze byc tylko lepiej. Nie mieszkalismy wczesniej razem przed slubem. Jesli chodzi o ciaze to sama na mnie krzyczala ze ile ma czekac, zebym sie ogarnal, ona nie lubi swojej pracy i poszlaby na wolne juz. Ja zeby nie poglebiac klotni zgodzilem sie na dziecko, mimo ze sam tez go juz chcialem jako przyszly ojciec.

10 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-10-11 12:56:11)

Opanowany napisał/a:
santapietruszka napisał/a:

Przed slubem tez nie bylo wszystko super idealnie jak na filmach ale dogadywalismy sie, bylo zdecydowanie mniej klotni wiec stwierdzilem ze po slubie moze byc tylko lepiej. Nie mieszkalismy wczesniej razem przed slubem.

I ot, rozwiązanie zagadki. Jaką żonę sobie wziąłeś, taką teraz masz...

A długo się przed ślubem znaliście?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

11

Słuchaj, współczuję Ci bardzo. Zażądaj, by poszła na terapię, nawet razem z nią pójdź, i tak jej zasugerują indywidualną. Jak nie będzie chciała, rozważałabym rozwód. A być może to wspólne pójście na terapię przyda się  przy ustalaniu opieki nad dzieckiem, jak nic się nie zmieni. Ratuj się teraz, a nie za 10 lat..

z woli nieba jestem tu..
Z woli nieba jestem tu
raz mu wyszedł taki cud smile wink

12

Przed slubem znalismy sie ok 6 lat i bylo w miare ok. Mowilem juz o terapii ze powinnismy isc i ja noe mam z tym problemu, jesli terapeuta powie ze to w wiekszosci moja wina to bede sie staral cos zmienic jesli powie mi co i jak. Ale zona a buchnela ze nie ma mowy o zadnych terapiach ona nigdzie nie bedzie chodzic. Tym bardziej teraz w ciazy to i tak nie buliby to wskazane dla niej.

13

Opanowany napisał/a:

Przed slubem znalismy sie ok 6 lat i bylo w miare ok. Mowilem juz o terapii ze powinnismy isc i ja noe mam z tym problemu, jesli terapeuta powie ze to w wiekszosci moja wina to bede sie staral cos zmienic jesli powie mi co i jak. Ale zona a buchnela ze nie ma mowy o zadnych terapiach ona nigdzie nie bedzie chodzic. Tym bardziej teraz w ciazy to i tak nie buliby to wskazane dla niej.

a awantury w ciąży to niby OK dla dziecka?
I z noworodkiem będzie miała czas?

z woli nieba jestem tu..
Z woli nieba jestem tu
raz mu wyszedł taki cud smile wink

Ja bym założył żonie niebieską kartę i wszystko nagrywał. To pomoże w zmuszeniu jej do leczenia. Jej zachowanie niszczy układ somatyczny dziecka i może przyczynić si€ do powstania osobowości psychopatycznej lub lękliwej u dziecka.

15

WIesz, powiem Ci jak facet. Jest takie powiedzenie, że miłość jest światłem życia. A małżeństwo rachunkiem za światło.
Myślę, że ona taka jest. Rozmowa niewiele pomoże. Może maskowała się. A tera czuje się pewnie. Pomiatanie się nie skończy. A usprawiedliwianie tego ciążą.. to bajka.
Jak babka nie umie rozmawiać, mówić, o co jej chodzi i wciąż się czepia o wszystko... Pomiatanie się nie skończy.

16

JAK MOGŁEŚ doprowadzać do ciąży, skoro to taka wariatka? hmm

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Moja żona awanturuje sie doslownie o wszystko-POMOCY

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018