Zerwalam z nim i niewiem czy dobrze zrobilam;( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zerwalam z nim i niewiem czy dobrze zrobilam;(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Zerwalam z nim i niewiem czy dobrze zrobilam;(

Witajcie.Zerwalam ze swoim chlopakiem.Bylismy razem ponad pol roku.Niby sie kochalismy...ale wlasnie...niewiem czy on napewno kochal mnie...na poczatku bylo cudownie.Sporo czasu spedzalismy razem i tylko razem.Nawet planowal nasza przyszlosc.Chcial sie zareczyc,zamieszkac.A od jakies 4 miesiecy nagle wszystko sie zmienilo.Fakt nadal codziennie sie widywalismy ale cos sie popsulo.Wiecej czasu zaczal poswiecac swoim sprawom,ciagle cos robil,codziennie spedzalismy czas u jego znajomych,przestal juz mnie zaskakiwac,prace stracil i nie kwapi sie zeby jakakolwiek podjac,nasze spotkania ograniczal do konkretnej godziny,przestawalismy spedzac wspolnie noce bo tez nie chcial bo zawsze cos mu wypadlo chociaz kiedys to chcial zebym byla z nim na okraglo.Wczoraj rowniez nasza znajoma i moja rodzina stwierdzila ze zauwazyli ze to mi na nim zalezy,ze go kocham a on mnie nie bo traktuje mnie olewatorsko czego na poczatku nie bylo...po prostu zauwazylam tez sama ze przestalo mu zalezec chociaz twierdzil ze mnie kocha i chce ze mna byc ale to wszystko przez brak pracy tylko gdyby chcial to chyba by znalazl prawda?ja sie ucze zaocznie w szkole a mimo tego ze niemam zawodu i nie jestem w pelni dyspozycyjna przez szkole to udalo mi sie znalesc prace í jakos sobie radze.A on twierdzi ze pracy niema a jak mu o jakiejs mowie to tam nie pojdzie bo to oboz pracy.Ale to nie jedyna jego wada niestety.Kiedys ciagle mowil jak mnie kocha jak chce ze mna byc planowal ze zamieszkamy razem i sie zareczymy a kilka dni temu stwierdzil ze jemu sie do tego nie spieszy i ze jesli mi na tym tak zalezy to mam sobie znalesc faceta ktory bedzie chcial od razu ze mna zamieszkac i sie zareczac ale tu przeciez nie chodzi o to.Chodzi o fakt ze to on na poczatku tego chcial a nie ja a teraz nagle cos mu sie odmienilo.Mielismy nawet nk wspolnie zalozyc

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zerwalam z nim i niewiem czy dobrze zrobilam;(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021