małżenstwo razem a jednak osobno - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » małżenstwo razem a jednak osobno

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1

Temat: małżenstwo razem a jednak osobno

Dużo piszecie o związkach na odległośc , a co z małżenstwami niby są razem a mieszkają osobno .
Jestem w takiej sytuacji od 2-lat widuję męża przez jakieś dwa miesiące w roku ,jak sobie poradzic z tesknotą
i samotnością .niby mam dzieci ale one nie zastąpią mi braku męża

prosze o rady ..............

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: małżenstwo razem a jednak osobno

nie ma tutaj nic do poradzenia ja przeżywam masakre i niedługo rozstanie bo nie wytrzymuje w tym

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

3

jak dla mnie istotne jest to dlaczego nie mieszkają razem , czy to brak mieszkania praca w innym mieście bo sa różne odpowiedzi na to pytanie.

4

a dlaczego doszło to takiej sytuacji ?? musiał wyjechać???

5

ciężko jesat bardzo wytrzymywać w związku na odległość i z małżeństwem jest dokładnie tak samo...a sposoby na tęskonte??a są takie...

6

Szkoda, że sie tak porobiło, że ludzie którzy się kochają nie mogą byc razem. Wszystkim jest ciężko, lecz najbardziej przeżywają dzieci. Sposobów na tęsknotę nie ma, a właściwie jest jeden - być razem.

7

Witam wszystkie kobiety,bo tylko one potrafia sie nawzajem zrozumiec!
Moje małzenstwo moge zaliczyc do nieudanych,poniewaz własnie wyjazdy i długa rozłaka męza doprowadziły do rozpadu zwiazku.
Latami przebywał w USA i był praktycznie gosciem w domu a ja jako młoda dziewczyna spieprzyłam sobie lata,myślac ze tak ma byc-facet zarabia kobieta czeka.Sama wychowywałam dziecko i było mi naprawde ciezko rozwiazujac problemy przez telefon i tylko ta kobieta mnie zrozumie ,która takie samo piekło przeszła.Czym dłuzej bylismy osobno,nie było miedzy nami porozumienia,ciagłe kłótnie i wypominania doprowadziły do naszego rozwodu.Jezeli ktoś zdecyduje sie puscic meza samego za granicę niech sie dobrze zastanowi,nie mówie tu o krótkich wyjazdach bo to jest nawet wskazane ale o takich co mąż jest gosciem w domu tak jak w moim przypadku.Kazdy zyje swoim zyciem i problemy drugiej osoby staja sie obce.

8

Zgadzam sie smile
Wiecie cos Wam powiem, mieszkam za granica juz okolo 7 lat, znam duzo rodakow i serio co drugi, ktory wyjechal za chlebem na dluzszy czas, prowadzi tutaj drugie zycie.
To jest straszne...

9

Wiem, coś na ten temat sama prowadze takie zycie od  dwóch lat, a nie wychodzi to nikomu na dobre

10

witam ja tez mam dziecko 3miesieczne nie jestesmy po slubie on jest od 3 tygodni za granica dzieli nas od siebie 1600km bedzie tam do wrzesnia a ja mam juz dosc tego bardzo go kocham ale czuje sie tak jak bym byla  pozucona, caly czas mam czarne mysli nie wiem co bedzie jak on wroci, najgorsze jest to ze mnie caly czas kontroluje wieczorami wydzwaniajac na domowy bardzo mnie to wkorza on mi powtarza ze pojechal tam zarobic, ale pieniadze nie sa nawazniejsze tylko rodzina a oni tego nie rozumieja mysla ze nam jest latwiej bo mamy dzieci przy sobie widzimy jak rosna. wiadomo ze dzieci sa najwazniejsze ale my kobiety potrzebujemy kogos przy kim czujemy sie bezpieczne kto nas przytuli, pocaluje. a tego nie mamy,niektórzy faceci nie potrafia zostawic swojej kobiety rodziny a nasi tlumacza ze tak trzeba a gdy zwiazek zaczyna sie psuc to przez kogo? oczywiscie ze przez kobiete...oni nigdy nie sa winni...

11

Załamana... moja sytuacje wygląda podobnie.... sęk w tym, ze ja już zdążyłam się przyzwyczaić, ze większość czasu go nie ma jak jest... a więc trzymaj się i nie miej czarnych myśli, bo jak wróci, będzie na pewno cudownie. A to, ze codziennie do ciebie wydzwania wieczorami nie musi świadczyć o tym, ze cię kontroluję ( mój mąż również to tak postępuję), może po prostu tęskni za wami i martwi się o was... a nie sądzisz, że mogłabyś się martwić kiedy by  dzwonił raz na jakiś czas....

12

magia moglabym a masz np tak ze o 22 nie mozesz wyjsc do kolezanki? bo ja tak mam troche to dziwne... a tak wogole to jak sobie dajesz z tym rade ze nie ma go? nie boisz sie ze moze cie zdradzic mimo zapewnien? bo ja sie caly czas boje chociaz on jak i moi znajomi mowia mi ze nie byl by do tego zdolny.jakos nie potrafie tego wszystkiego ogarnac.

13

Załamana, nie nie mam tak bo raczej o 22 nie wychodzę do koleżanek... zresztą mąż nie ma nic przeciwko kiedy wychodzę z domu. Jak sobie daję radę... muszę, bo w moim przypadku nie mam na kogo liczyć, moja rodzina jest daleko, A co do zdrady to rozumiem ciebie doskonale, bo na początku też tak miałam jak ty, również każdy mnie zapewniał, ze nie był by do tego zdolny... no i chyba nie jest.  Mogę ci jedynie doradzić w kwestii zdrady, zaufaj mu, skoro macie być ze sobą to będziecie, a jeżeli on cię kocha nie zrobi ci tego. Nie myśl obsesyjnie o tym, bo można oszaleć.... choć wiem, że to nie łatwe

14

moze najzwyczajniej w świecie teskni (mężczyźni też czasami:) mają jakieś uczucia) i dzwoni....

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » małżenstwo razem a jednak osobno

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018