CHCE JECHAC Z CÓRKĄ DOM MOJEGO MĘZA DO NIEMIEC POMOC - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » CHCE JECHAC Z CÓRKĄ DOM MOJEGO MĘZA DO NIEMIEC POMOC

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: CHCE JECHAC Z CÓRKĄ DOM MOJEGO MĘZA DO NIEMIEC POMOC

SZANOWNI INTERNAŁCI: PROSZĘ O PILNA POMOC.

PROSZĘ O DOBRĄ RADE:

JESTEM  MATKĄ CÓRKI LAT 4 DOTYCHCZAS SAMOTNIE WYCHOWUJĄCĄ.
OD MIESIĄCA ZAWARŁAM ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI. CÓRKA MA NAZWISKO OJCA BIOLOGICZNEGO, A OBECNIE MÓJ MĄŻ MIESZKA I PRACUJE NA STAŁE W NIEMCZECH. CZĘSTO GO ODWIEDZAMY, CÓRKA BARDZO GO UWIELBIA - WZAJEMNOŚCIĄ.
CHCIELIBYŚMY BYĆ RAZEM I WYCHOWYWAĆ MOJĄ CÓRKĘ NA CO DZIEŃ W PEŁNEJ MIŁOŚCI RODZINIE.
JEST JEDEN PROBLEM - OJCIEC BIOLOGICZNY CÓRKI NIE WYRAŻA ZGODY NA JEJ WYJAZD NA STAŁE DO MOJEGO MĘŻA MIMO ZE ZAPEWNIAM GO, ŻE  BĘDZIE MIAŁ MOŻLIWOŚĆ WIDZEŃ Z CÓRKĄ OK. CZTERY RAZY W ROKU ( ZE WZGLĘDU NA KOSZTY PODRÓŻY ), ORAZ DŁUŻSZE WAKACJE. OBECNIE PLAN WIDZEŃ USTALONY W SĄDZIE JEST CO DWA TYGODNIE, Z CZEGO SIĘ NIE WYWIĄZUJE
( 1* NA 4/6 TYGODNI ). ALIMENTY W WYSOKOŚCI 350 ZŁ. PŁACI W TERMINIE. NIE WIEM CO BY BYŁO NAJLEPIEJ ZROBIĆ ŻEBY W MIARĘ SZYBKO JA I CÓRKA BYĆ RAZEM BYĆ PRZY MĘŻU MÓC WYCHOWYWAĆ JĄ WSPÓLNIE.

                                                                                                                              Z GÓRY DZIĘKUJE I POZDRAWIAM NINA

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: CHCE JECHAC Z CÓRKĄ DOM MOJEGO MĘZA DO NIEMIEC POMOC

Ja bym radziła iść z tym do prawnika i poprosić o poradę. Co prawda wśród internautów też może się prawnik trafić, ale dłużej to potrwa...

3

Odp: CHCE JECHAC Z CÓRKĄ DOM MOJEGO MĘZA DO NIEMIEC POMOC

czy corka ma paszport?
jesli tak to uwazam ze mozesz jechac, w koncu paszport nie jest zaznaczony czy jest na wyjazdy czy na duzszy pobyt.
ale mysle ze najlepiej by bylo pujsc do prawnika, wydaje mi sie ze zaklada sie sprawe i tyle, z tym ze sprawe o co? nie wiem czy nie trzeba ograniczyc mu praw abys mogla sama decydowac np. o wybrani szkoly czy lekarza.

4

Odp: CHCE JECHAC Z CÓRKĄ DOM MOJEGO MĘZA DO NIEMIEC POMOC

Wydaje mi się, że tam do któregoś wieku musi być zgoda obojga rodziców na wyjazd dziecka z kraju. Choć z drugiej strony jak teraz nie ma granic i samochodem do niemiec mozna 5 razy na dzien jezdzic bez zadnej kontroli to nie mam pojecia kto i jak to sparwdzi... Rownie dobrze mozesz wyprowadzic sie na rugi koniec polski... Idz do prawnika, przedstaw sytuację, nakresc ze jestes juz mezatka, ze biologiczny ojciec nie wywiązuje się z umówionych widzen itp.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » CHCE JECHAC Z CÓRKĄ DOM MOJEGO MĘZA DO NIEMIEC POMOC

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024