Odeszłam z pracy,żałuje a były szef chce mojego powrotu ALE... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Odeszłam z pracy,żałuje a były szef chce mojego powrotu ALE...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Odeszłam z pracy,żałuje a były szef chce mojego powrotu ALE...

Kochani powiedzcie co sądzicie o mojej sytuacji.

Miałam fajną prace, spełniałam się, wykazywałam sie, szef bardzo mnie lubił.  Z powodu dosc słabych zarobków(roznie było, system prowizyjny) postanowiłam zmienić prace na lepiej płatną. W nowej przytłoczyły mnie obowiązki, nowa posada okazała się totalna pomyłką. Strasznie tęskniłam za poprzednia pracą z której czerpałam dużo satysfakcji. Cenilam tez dobrą atmosferę i zgrany zespół jednak po moim odejściu jedna „koleżanka” i „kolega”  strasznie obsmarowali mi tyłek. W wiadomościach zarzucili mi także nieprawdziwe rzeczy, oskarżenia o bliższa relacje z szefem(totalna bzdura) , ze jestem wredna i podła i tak naprawdę nie chcą mnie znać. Zero konkretów dlaczego tak myślą(to bezpodstawne bzdury, przyjaźniłam się z nimi i dużym szokiem były ich oskarżenia) czułam się potraktowana bardzo niesprawiedliwie i było mi bardzo przykro. Jedyne co mi przyszło do Głowy to z ich strony jakaś głupia zazdrość? Moja pozycja w firmie była mocna, wiedzieli ze odchodzę do lepiej płatnej pracy i pokazali swoje twarze dopiero po moim odejściu.  Postanowiłam spotkac się z byłym szefem i mu o tym powiedzieć (nie chciałam żeby zepsuli mi opinie, również te pomówienia jakoby mnie coś z nim łączyło nie dawały mi spokoju tym bardziej ze on ma zone). Przy okazji powiedziałam mu ze nie jestem Zadowolona ze swojej obecnej pracy. Były szef żałował, ze odeszłam.  Po paru tygodniach zaproponował mi powrót. Na nowych zasadach, wyższym stanowisku, z podwyżką. I tu mój dylemat- wracać? A co z tymi dwiema osobami, będę musiała z nimi pracować jakoś sobie tego nie wyobrażam teraz... jesteśmy skłóceni. Ludzi tam pracuje więcej i z innymi problemu nie mam, tylko z tymi dwoma osobami, które nie wiem z jakiego powodu tak mnie potraktowały. Z obecnej pracy zrezygnowałam jeszcze przed telefonem byłego szefa. Jestem na etapie intensywnych poszukiwaniach pracy, ale nic sensownego nie znalazłam. Chciałabym wrócić, bo bardzo tęskniłam za ta pracą ale boje się co będzie... nie chce się z tymi ludzki użerać. Co o tym sądzicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odeszłam z pracy,żałuje a były szef chce mojego powrotu ALE...

W tej sytuacji chyba warto wrócić. Rozwiązał się Twój podstawowy problem z poprzednią pracą, znaczy dostałabyś lepszą pensję. A co tam sobie jakieś dwie osoby myślą, to już ich sprawa.

3

Ja bym wracała. Niech tej dwójce będzie głupio.

Regulamin naszego forum - tu dowiesz się, czego na Forum nie robimy.
Instrukcja Forum - tutaj możesz nauczyć się, jak funkcjonować na Netkobietach.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

4

Ja też bym wracała. To nie Twoja wina, że "przyjaciele" Cię tak potraktowali.

5

Postanowione, ze wracam... boje się jak to będzie bo ceniłam przyjazna atmosferę w pracy (jak się okazało ta przyjazna atmosfera była tylko fałszem). A teraz nie wiem co mnie czeka, zobaczymy

6 Ostatnio edytowany przez kwadrad (2018-12-10 01:09:23)

Ja nie wróciłbym nigdy do poprzedniej pracy :]
Historia to historia.
W nowej popracowałbym minimum rok , a potem poszedł do trzeciej.

Jasne , ze bezpieczny , znany i komfortowy zakres obowiązków kojarzy sie ze stabilizacją.
Jednak trzeba czasem nauczyć sie nowych sztuczek...

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

7

Co nagle, to po diable, wychodzi na to?
Dobre przemyślenie, to podstawa.
W dzisiejszych czasach zaś, przedmiotem plotek być, to standard, niestety. Zawiść, to nasz sport narodowy przecież.
Bezinteresowna, oczywiście. smile
Fakt, jak sama siebie oceniasz, głównym powodem powinien być źródłem podjęcia decyzji o powrocie. Jako wartościowa pracownicy.
Reszta w tej sytuacji, nie powinna mieć znaczenia.

facet po przejściach

8

Hej, ja na Twoim miejscu przyjelabym ofertę. Na dobra sprawę nie wracasz do pracy na stare stanowisko tylko zostajesz zatrudniona ponownie na nowych zasadach. A tymi dwoje w ogóle bym się nie przejmowała. W razie starcia stwierdziła bym, że warto było odejść chociażby po to by się przekonać ile warta jest znajomość z nimi i widzieć co o Tobie myślą. Nie przejmuj sie ludźmi - zawsze będą gadać. Ważne by żyć w zgodzie ze swoimi przekonaniami, bo najtrudniej wybaczyć sobie.

Może i nie jestem ideałem, ale przynajmniej jestem sobą...

9

Ciężki temat.
Ja bym pewnie nie wróciła ale ja to ja.

Pracowałam2,5 roku w biurze, nie zarabiałam kokosów ale całkiem ok. Wszystkie weekendy wolne i praca max 14.00.
Nowa kobieta szefa odkąd się pojawiła - czułam, ze na mnie gada.

Szef zaczął się coraz bardziej czepiać, i mojego wynagrodzenia i czasu pracy.
W dniu wypłaty zadzwonił i mówi chcę żebyś pracowała do 12.00 za połowę pensji big_smile

Powiedziałam " pracuj sam".

Po 2 h spotkaliśmy się odebrać rzeczy, zapłacił mi jednak całą sumę, wyrzygałam mu WSZYSTKO.
Oczywiście dostałam tel ale od jego kobiety że szef jest nerowowy, żebym wróciła że dogadamy się co do wynagrodzenia.
Oczywistym było że stwierdziłam żeby sami pracowali a najlepiej za ochłapy smile

To była moja najlepsza DECYZJA!

Dobro zawsze wraca :-)

10

Ja bym wróciła smile
To tylko dwie osoby, a mówisz, że tam jest więcej i masz z nimi dobre relacje. Więc wątpię, żeby to był problem. Najwyżej trochę pogadają sobie za plecami.
A skoro Ci się to opłaca i źle się czujesz w obecnej pracy to nie ma się co nad tym zastanawiać.

11

ja bym nie wróciła bo jednak spokój psychiczny w pracy jest bardzo ważny.a aktualnie rynek pracy sprzyja, ludzi się szuka więc ze znalezieniem posady nie powinno być problemów tylko trochę cierpliwości

p.s. wiem że już po ptakach, ale musiałam swoją opinię napisać. i jak się w "starej" pracy układa?

12

Wróciłam, ale żałuje. Przynajmniej na tą chwile. Atmosfera jest bardzo gęsta, „kolega” i „koleżanka” robią co tylko mogą aby uprzykrzyć mi prace. Chodze przygnębiona i miotam się z myślami, co dalej

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Odeszłam z pracy,żałuje a były szef chce mojego powrotu ALE...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018