liszaj twardzinowy u dziecka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » liszaj twardzinowy u dziecka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: liszaj twardzinowy u dziecka

Witam, mam pytanie czy któraś z Pań miała zdiagnozowany liszaj twardzinowy?
Dziś byłam z córcią u dermatologa i usłyszałam taką diagnozę. Oczywiście popłakałam się w gabinecie, bo miałam dwa przypadki nowotworu w najbliższej rodzinie, więc jak usłyszałam słowo biopsja to emocje wzięły nade mną władzę.

Chciałam zorientować się, czy ta choroba nie wpłynie na płodność mojego dziecka, czy w przyszłości będzie mogła współżyć? Wiem, że to się leczy bardzo długo, że w okresie dojrzewania to może zaniknąć, ale wystraszyło mnie zanikanie sromu.

Wiem, że to raczej przypadlość kobiet po 50, ale częstę są przypadki wśród dzieci do 7 roku życia. Moja córeczka ma 6 lat. Strasznie się zmartwiłam.

Jeśli ktos to przechodzi, proszę o kontakt.

"czasem odchodzą dobrzy ludzie
co nam pomogli w życiu wiele
i próżno pytać wtedy Boga
czemu odchodzą przyjaciele"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: liszaj twardzinowy u dziecka

Witaj.

Mogę Ci tylko poradzić, abyś weszła w google i wpisała: Twardzina.forum oraz Twardzina. toczeń.
Oba działają dosyć prężnie w tematach chorób immunologicznych.
Tam prędzej znajdziesz jakieś porady i wskazówki odnośnie choroby córki.

Pozdrawiam Cię serdecznie.   smile

"Ludzi poznajemy w momencie, kiedy sytuacja jest dla nich trudna, wtedy pokazują prawdziwą twarz" - przeczytane na forum

3

Liszaj twardzinowy to nie wyrok - może pojawić się zarówno u kobiet jak i u dziewczynek, chorują także mężczyźni. Wiem , że jak najszybciej trzeba podjąć leczenie i szukać dobrych specjalistów, którzy zajmują się tym tematem.
Więcej na temat liszaja http://liszajtwardzinowy.pl/

4

Nie panikuj, dziecko musi jak najszybciej podjąć leczenie i jest duża szansa że wszystko będzie dobrze. Czy córeczka miała kleszcza?

5

Im szybciej podejmiemy się leczenia, tym lepiej. Przynajmniej tak informuje poradnia z Gdańska: liszajtwardzinowy.pl/liszaj-twardzinowy-u-kobiet/
Nie powinniśmy zwlekać z zapisaniem się do lekarza i leczeniem chorób płciowych.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » liszaj twardzinowy u dziecka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018