Jestem w ciąży ale nie wiem kto jest ojcem mojego dziecka... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jestem w ciąży ale nie wiem kto jest ojcem mojego dziecka...

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 59 ]

Temat: Jestem w ciąży ale nie wiem kto jest ojcem mojego dziecka...

Witam,

zacznę od tego, że nigdy bym nie pomyślała, że mogę zdradzić mojego męża- między nami wszystko jest na super poziomie ale po jakimś czasie zaczełam wpadać w rutynę. Brakowało mi tej iskry która była na poczatku i wtedy własnie zaczełam się spotykać z kolega z pracy- z poczatku tyko formalnie ale z czasem doszło do czegoś... W tym samym czasie byłam tez ze swoim mężem a ciąża to coś co mnie zupełnie zaskoczyło... Czy byłyście w podobnej sytuacji? Gdzie najlepiej wykonać takie testy ojcostwa w Krakowie?

Pozdrawiam,
AS

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-12-06 12:33:06)

Odp: Jestem w ciąży ale nie wiem kto jest ojcem mojego dziecka...

No cóż podstawa powinno być dowiedzenie się kto jest ojcem i poinformowanie męża o zdradzie lub, jeśli okaże się że to jego dziecko, definitywnie zakończenie romansu i skupienie się na rodzinie (chociaż tę opcję uzaleznilabym od tego, jakie konkretnie Twój mąż ma podejście do zdrady).
No chyba, że męża nie kochasz i z nim być nie chcesz - wtedy wiesz co robić.
Taka jest moja rada.

3

Noooo... to żeś sobie narobiła... tu nie ma dobrej rady, za mało danych.
Musisz sobie najpierw odpowiedzieć na pytanie... z kim chcesz to dziecko wychowywać...

4 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-12-06 12:36:09)

Zuzarr może ma początek CZYJE to dziecko a nie z kim ona "chce" je wychowywać. Bo chciec sobie można ale powinna je wychowac z tym, kto jest ojcem - chyba że np mąż świadomie zdecyduje się na wychowanie dziecka które ona ma z kimś innym

I jak tu się nie dziwić statystykom, że podobno aż 20% jest takich dzieci a w Polsce nawet 10% i powyżej a ojcowie formalni o tym nic nie wiedzą. Gdyby teraz nagle wszyscy ruszyli robić testy DNA to by się porobiło. Wyszedłby charakter natury ludzkiej. To tak na marginesie.

Nawarzone piwo, co zrobi autorka, dziwne pytania. Dziwne tutaj, gdzie gro forumowiczów (nie obrazajac nikogo) nie stosuje chrzescijanskich zasad postepowania w zyciu a prawda dla nich ma drugorzedne znaczenie.

Takie cos to zawsze bomba z opoznionym zaplonem. Moze nie wyjsc nigdy a moze w najmniej niespodziewanym momencie.

6

Dwa wyjścia. I dwa porąbane. Jak powie od razu, to jest spalona. Jak nie powie... to są dwie opcje. Po urodzeniu robi test DNA dziecka. Jak jej męża, ok. Jak jej kochanka... to przerąbane. Ale zdrada jest zdradą... To takie katolickie.

7

Autorka nawarzyła sobie piwa to niech je teraz wypije, ostatecznie decyzja powinna należeć do jej męża, a nie do niej. Się dziwią ludzie później jak to w związkach można komuś nie ufać skoro takie kwiatki z tego wychodzą. Powinni w szpitalach robić przymusowe badania DNA by wyłapywać takich osobników.

8 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-12-06 13:08:23)

Panowie spokojnie - nie wiadomo czy autorka wgl bierze pod uwagę wkrecanie kogoś w dziecko. Jej pytanie brzmiało co teraz robić, a komentarz o wybraniu z kim wychowac nie był jej, a jednej z użytkowniczek. Nie zapedzajmy sie zanim Autorka sama nie naswietli bardziej sytuacji.

9

jjbp napisał/a:

Panowie spokojnie - nie wiadomo czy autorka wgl bierze pod uwagę wkrecanie kogoś w dziecko. Jej pytanie brzmiało co teraz robić, a komentarz o wybraniu z kim wychowac nie był jej, a jednej z użytkowniczek. Nie zapedzajmy sie zanim Autorka sama nie naswietli bardziej sytuacji.

Po ostatnim zdaniu autorki już można trochę stwierdzić. Więc nie jest to aż tak wyssane z palca.

10

TypowyCharlie napisał/a:
jjbp napisał/a:

Po ostatnim zdaniu autorki już można trochę stwierdzić. Więc nie jest to aż tak wyssane z palca.

"Gdzie można wykonać takie testy na ojcostwo?" przecież to zdanie jasno sugeruje że autorka ma intencje dowiedzieć się kto jest ojcem. Nie widzę tu żadnej sugestii że będzie na ślepo wmawiać jednemu z nich że to jego i mieć nadzieję że się nie wyda.

11

jjbp napisał/a:

No i co ona biedna ma teraz robic??? Zdradziła.. ma dziecko... i co ma zrobić?

12

jjbp napisał/a:
TypowyCharlie napisał/a:
jjbp napisał/a:

"Gdzie można wykonać takie testy na ojcostwo?" przecież to zdanie jasno sugeruje że autorka ma intencje dowiedzieć się kto jest ojcem. Nie widzę tu żadnej sugestii że będzie na ślepo wmawiać jednemu z nich że to jego i mieć nadzieję że się nie wyda.

No tak z wyznaniem o zdradzie trzeba czekać na ostatni dzwonek jak już nadejdą wątpliwości że mąż się dowie. Najpierw trzeba sobie grunt naszykować. Sugestia jest, tylko nie każdy ją dostrzega.

13 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-12-06 13:29:23)

TypowyCharlie napisał/a:
jjbp napisał/a:
TypowyCharlie napisał/a:

No tak z wyznaniem o zdradzie trzeba czekać na ostatni dzwonek jak już nadejdą wątpliwości że mąż się dowie. Najpierw trzeba sobie grunt naszykować. Sugestia jest, tylko nie każdy ją dostrzega.

Może nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi ale mówiłam aby nie zapędzać się z oskarżeniami i wkrecanie mężczyzny w dziecko. W tej kwestii dobrze ze autorka pyta o testy na ojcostwo. Z tego co wiem można takie testy zrobić jeszcze w ciąży wiec mam nadzieje ze autorka nie będzie czekała do ostatniej chwili jak mówisz.
W kwestii zdrady I że mąż ma prawo wiedzieć - to inny aspekt tej sprawy (do niej mój cytowany wyżej post się nie odnosił)

14 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-12-06 13:37:04)

Test na ojcostwo można wykonać już w trakcie ciąży: nieregulaminowy link
To powinno pomóc. Jednak inaczej wygląda rozmowa, kiedy się miało skok w bok, ale nosi dziecko męża, niż jak się nosi zupełnie obcego faceta. Mąż też raczej chciałby to wiedzieć, zanim podejmie jakieś decyzje.

15

Daro Coombs Charlie chyba nie przeczytaliście pytania. Nieźle sie zapędzacie z tymi przymusowymi badaniami.
Nie byłam w takiej sytuacji. Najlepiej jakbys najpierw sprawdzila czyje jest dziecko. To ciekawe info że można w czasie ciąży,nie wiedzialam.

16 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2018-12-06 14:08:27)

Tytuł wątku sugerował, że znajdę tu historię, którą później dziecku skraca się do słów „ciesz się, że nie szczekasz - taka była impreza”, a tu kolejna zdrada i dylemat, który żadnym dylematem w sumie nie jest, jak ma się trochę oleju w głowie i przyzwoitości. Nuda.
W przeglądarkę wystarczy wpisać odpowiednią treść i nie trzeba forum zaśmiecać.
Najbardziej mnie intryguje to, że z obcym facetem przypadkowy seks uprawia się bez zabezpieczenia. W dzisiejszych czasach taka niefrasobliwość.
Nie obawiasz się chorób? Przebadałaś się? Tu nie tylko o Ciebie chodzi, ale dziecko, albo stałego partnera.

17

Zdrada zdrada, nie rozumiem ludzi którzy zdradzają bo rutyna,. Kurde zamiast siąść porozmawiać spróbować coś zmienić... Ale nie lepiej zdradzić...
Głupota dla mnie jest to że zdradziłas i się nie zabezpieczylas, choroby różne, ciąża teraz nie wiadomo z kim... Co  Masz zamiar zrobić? Nawet jak nie powiesz mężowi że to może nie Być jego dziecko jeśli się okaże to prawda. To Może to wyjść za kilka lat jak nie daj boże dziecko zachoruje albo będzie miał jakąś wadę dziedziczna...

18

Pomijając wszelkiego moralne aspekty Twojego posta...
Nie można wrzucić w wyszukiwarkę ,,testy DNA, Kraków, opinie"?

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''

19

To już jest demoralizacja level hard, szkoda tylko dziecka

20 Ostatnio edytowany przez DoswiadczonyDaro (2018-12-06 17:53:04)

Coombs napisał/a:

Dwa wyjścia. I dwa porąbane. Jak powie od razu, to jest spalona. Jak nie powie... to są dwie opcje. Po urodzeniu robi test DNA dziecka. Jak jej męża, ok. Jak jej kochanka... to przerąbane. Ale zdrada jest zdradą... To takie katolickie.

A dlaczego uważasz, że katolickie? A może protestanckie? żydowskie? ateistyczne? Przecież liczba takich dzieci jest większa w krajach "niewierzących".

A i ciekawe pytanie tu padło. Dlaczego kobiety uprawiając seks z mężem zapezpieczają się a jak robią to z kochankiem to bez zabezpieczenia?

21 Ostatnio edytowany przez X77 (2018-12-06 18:10:24)

Kolejny temat udowadniający, że miałem rację wypowiadając się w pewnych innych tematach.

Jestem pewien, że autorka też jest gotów sięgnąć po puste slogany z zaufaniem i szantaż z rozwodem w razie gdy jej mąż zechciałby się na 100 upewnić, że to jego dziecko.
Jak to mówią - na złodzieju czapka gore.

Wobec takiego głupiego prawa jakie panuje w Polsce(ale pewnie i nie tylko tutaj) to w pierwszym pół roku od urodzenia dziecka, testy DNA na ojcostwo to obowiązkowa podstawa dla każdego rozsądnie myślącego faceta. I to za każdym razem.
Nikt normalny nie zgodzi się płacić alimenty na nieswoje dziecko. To jest jeszcze gorsze od samej zdrady w sobie.

Prawdziwa przyjaźń damsko-męska istnieje tylko między bratem i siostrą oraz między gejem i lesbijską.

22

evalougo napisał/a:

Nie, bo nie powstałby kolejny trollowy temat, w którym sfrustrowani panowie mogliby sobie ponarzekać, że testy DNA nie są obowiązkowe. Serio, panowie, nudni już jesteście z tym.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

23

jjbp napisał/a:

Zuzarr może ma początek CZYJE to dziecko a nie z kim ona "chce" je wychowywać. Bo chciec sobie można ale powinna je wychowac z tym, kto jest ojcem - chyba że np mąż świadomie zdecyduje się na wychowanie dziecka które ona ma z kimś innym

Jej pragnienia w tej kwestii nie mają żadnego znaczenia. Kochanek, być może przerazi się i zniknie, a mąż po odkryciu zdrady może żonie podziękować za współpracę, newet, jeśli dziecko będzie jego.
Jak znam życie, mąż nieświadomie będzie wychowywał być może nie swoje dziecko, chyba, że kochanek poczuje instynkt ojcowski, to może zrobić się nieciekawie (dla niej i jej męża).
Myślę, że temat jest prowokacją, bo jesli autorka mieszka w Krakowie, to raczej nie jest problemem znalezienie laboratorium w którym wykonywane są takie badania.

24

josz napisał/a:
jjbp napisał/a:

Jej pragnienia w tej kwestii nie mają żadnego znaczenia. Kochanek, być może przerazi się i zniknie, a mąż po odkryciu zdrady może żonie podziękować za współpracę, newet, jeśli dziecko będzie jego.
Jak znam życie, mąż nieświadomie będzie wychowywał być może nie swoje dziecko, chyba, że kochanek poczuje instynkt ojcowski, to może zrobić się nieciekawie (dla niej i jej męża).
Myślę, że temat jest prowokacją, bo jesli autorka mieszka w Krakowie, to raczej nie jest problemem znalezienie laboratorium w którym wykonywane są takie badania.

Josz ale ja dokładnie to co Ty mówię - że można sobie chciec ale podstawa jest czyje to dziecko a nie z kim ona CHCIALABY je wychowac.

25 Ostatnio edytowany przez X77 (2018-12-06 18:22:04)

santapietruszka napisał/a:
evalougo napisał/a:

Nie, bo nie powstałby kolejny trollowy temat, w którym sfrustrowani panowie mogliby sobie ponarzekać, że testy DNA nie są obowiązkowe. Serio, panowie, nudni już jesteście z tym.

I tak już wyszło na jaw, że mieliśmy i mamy rację, a to kolejny temat, który dobitnie to potwierdza.

A jeśli chodzi o prawdziwy trolling to już widziałem wypowiedzi mówiące o tym jak to ten mąż jest podłym sk******, bo porzucił swoją żonę i jej dziecko ze zdrady, o którym ten się dowiedział przypadkiem, wypowiedzi mające udowadniać że wrabianie faceta w nieswoje dziecko na niby być "mniejszym złem".

Oto jedna z idiotycznych wypowiedzi udowadniających, dlaczego pewne kobiety nie są wcale warte by im ufać:

adiaphora napisał/a:

otóż to, choć nazywanie tego nieporozumieniem to wielki eufemizm wg mnie.  Trzeba być kompletnie pozbawionym serca,  żeby przekreslac  to wszystko o czym napisałas,  z powodu obcego dna. To ewidentnie pokazuje, za co niektórzy ojcowie kochają - jeśli w ogóle - swoje dziecko. Za przekonanie, ze je spłodzili. Z dwojga zlego, taka postawa bardziej mnie brzydzi niz zatajenie prawdy o ojcostwie. Bo w glowie mi się nie mieści, ze bedac niby dobrym ojcem, mozna być zdolnym tak skrzywdzic dziecko, które przez lata się wychowywalo, uwielbialo i ponoć kochalo.
Ale wierze, ze tacy mezczyzni to margines, wyjątki zawsze zdarzają się w naturze.

Prawdziwa przyjaźń damsko-męska istnieje tylko między bratem i siostrą oraz między gejem i lesbijską.

26 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-12-06 18:25:20)

X77 w tym wątku nic się jeszcze nie wydarzyło - nie znamy intencji autorki więc nie wiem skąd z miejsca pewność I naskakiwanie na nią że chce kogoś wrobic w bycie tatusiem.
Jeśli tak się okaże to fakt, okropne zachowanie z jej strony i z całego serca liczę że tego biednemu mężowi nie zrobi.
Ale fakty są takie że na razie NIC nie wiemy o jej intencjach więc proszę nie zapedzajmy się w bezpodstawne przepychanki

27 Ostatnio edytowany przez X77 (2018-12-06 18:31:53)

jjbp napisał/a:

X77 w tym wątku nic się jeszcze nie wydarzyło - nie znamy intencji autorki więc nie wiem skąd z miejsca pewność I naskakiwanie na nią że chce kogoś wrobic w bycie tatusiem.
Jeśli tak się okaże to fakt, okropne zachowanie z jej strony i z całego serca liczę że tego biednemu mężowi nie zrobi.
Ale fakty są takie że na razie NIC nie wiemy o jej intencjach więc proszę nie zapedzajmy się w bezpodstawne przepychanki

Szczerze? Nie uwierzę w to, że autorka(w razie gdy okaże się że dziecko jest kochanka) ot po prostu przyjdzie do męża i pokornie się przyzna że został ojczymem.
Prędzej wiele idiotek zacznie hejtować męża autorki w przypadku jeśli będzie chciał się bronić przed zmarnowanym życiem i zostawić niewierną żonę z dzieckiem kochanka - o czym już podałem zacytowaną wypowiedź powyżej.

Też uważam, że w takim przypadku mąż powinien się bezwzględnie uwolnić od takiej kobiety, nim minie pół roku od urodzenia dziecka i chore państwo zacznie go zmuszać do płacenia alimentów na dziecko kochanka.

28 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-12-06 18:32:20)

No cóż może taka wersja Cie przekonuje, Twoje prawo ale ja skłaniam się ku wstrzymaniu się z oceną osoby której nie znam aż sama się wypowie.
Nie każda kobieta byłaby na tyle wyrachowana aby coś takiego zrobić (nawet jeśli zachowała się już skrajnie beznadziejnie zdradzając męża).

29

jjbp napisał/a:

No cóż może taka wersja Cie przekonuje, Twoje prawo ale ja skłaniam się ku wstrzymaniu się z oceną osoby której nie znam aż sama się wypowie.
Nie każda kobieta byłaby na tyle wyrachowana aby coś takiego zrobić (nawet jeśli zachowała się już skrajnie beznadziejnie zdradzając męża).

Ale większość z nich jest zdolna. A już na pewno każda, która uważa to za "mniejsze zło" niż niż reakcja obronna zdradzonego męża(patrz powyższą zacytowaną przeze mnie wypowiedź).

30

X77 napisał/a:
jjbp napisał/a:

Ale większość z nich jest zdolna. A już na pewno każda, która uważa to za "mniejsze zło" niż niż reakcja obronna zdradzonego męża(patrz powyższą zacytowaną przeze mnie wypowiedź).

Czy większość - rozumiem że to też Twoje prywatne zdanie. Ja wcale nie wiem czy większość mniejszość czy połowa.

31

Przerażające są takie tematy. Nikt nawet nie pomyśli, jak się czuje dziecko. Byłabym totalnie wściekła na matkę, gdybym dowiedziała się, że ukrywała, kto jest moim biologicznym ojcem. Ale na pewno nie przestałabym uznawać za ojca tego, który mnie wychował. Ale jeszcze większym szokiem byłoby dla mnie, gdyby ten, którego uważam za tatę, stwierdził wtedy: a sorry, badania wyszły tak i tak, zrywamy kontakty. Dlatego też uważam, że z perspektywy dziecka zniknięcie taty jest większą traumą niż to, kto to dziecko biologicznie spłodził. Dzieci testy DNA mają gdzieś, one po prostu kochają.

32

jjbp napisał/a:
X77 napisał/a:
jjbp napisał/a:

Czy większość - rozumiem że to też Twoje prywatne zdanie. Ja wcale nie wiem czy większość mniejszość czy połowa.

Ja Ci mogę tu wywalić kilkanaście nicków kobiet, których wypowiedzi jasno wskazują na to, że nie warto im ufać w kwestii ojcostwa urodzonego dziecka. A to tylko pierwsze z brzegu, które wyłowiłem w pośpiechu. Ale lepiej możesz zobaczyć na takich tematach na tym forum, np. "Gdyby okazalo sie ze wychowywales nie swoje dziecko.Pytanie do Panow.", bo stąd też pochodzi zacytowana przeze mnie wypowiedź.

33

X77 napisał/a:

Też uważam, że w takim przypadku mąż powinien się bezwzględnie uwolnić od takiej kobiety, nim minie pół roku od urodzenia dziecka i chore państwo zacznie go zmuszać do płacenia alimentów na dziecko kochanka.

Czy powinien? To jego wybór, z pewnością to ogromny szok dla ojca, który czeka na swoje dziecko, a po drodze dowiaduje się, że niekoniecznie jego. Niestety, jako mąż alimenty musi płacić dopóki sąd nie uzna zaprzeczenia ojcostwa.
Jednak wypowiedź adiaphory, która zacytowałeś z wielkim oburzeniem, jest wyjęta z kontekstu. Pochodzi z wątku o przedmałżeńskim dziecku czyjegoś męża i dotyczy sytuacji, co by było gdyby....ojciec, który od 10 lat wychowuje i zapewne kocha swojego syna, nagle dowiedział się, że nie jest jego biologicznym, czy byłby w stanie nagle z tego powodu przestać kochać takie niczemu niewinne dziecko?
Może dla Ciebie sprawa jest prosta - wykopać z życia żonę...i dziecko? Myśle, że wielu w taki sposób oszukanych ojców nie zrezygnowałoby z dziecka.

34 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-12-06 19:09:31)

X77 napisał/a:
jjbp napisał/a:
X77 napisał/a:

Ja Ci mogę tu wywalić kilkanaście nicków kobiet, których wypowiedzi jasno wskazują na to, że nie warto im ufać w kwestii ojcostwa urodzonego dziecka. A to tylko pierwsze z brzegu, które wyłowiłem w pośpiechu. Ale lepiej możesz zobaczyć na takich tematach na tym forum, np. "Gdyby okazalo sie ze wychowywales nie swoje dziecko.Pytanie do Panow.", bo stąd też pochodzi zacytowana przeze mnie wypowiedź.

X77 równie dobrze ja mogłabym wywalić Ci wypowiedzi kobiet które byłyby takim podejściem oburzone (ode mnie począwszy).
Parę wypowiedzi nie określa wszystkich kobiet na świecie.
Twoje zdanie Twoja sprawa. Ja apeluje tylko o jakiś umiar żeby nie wrzucać autorki do jednego wora z innymi bo może jeszcze się wypowie i wyjaśni swoje intencje.

35

Entropia napisał/a:

Przerażające są takie tematy. Nikt nawet nie pomyśli, jak się czuje dziecko. Byłabym totalnie wściekła na matkę, gdybym dowiedziała się, że ukrywała, kto jest moim biologicznym ojcem. Ale na pewno nie przestałabym uznawać za ojca tego, który mnie wychował. Ale jeszcze większym szokiem byłoby dla mnie, gdyby ten, którego uważam za tatę, stwierdził wtedy: a sorry, badania wyszły tak i tak, zrywamy kontakty. Dlatego też uważam, że z perspektywy dziecka zniknięcie taty jest większą traumą niż to, kto to dziecko biologicznie spłodził. Dzieci testy DNA mają gdzieś, one po prostu kochają.

Zatem jesteś kolejną, która uważa wrabianie kogoś w nieswoje dziecko, za "mniejsze zło"?
To m.in właśnie dlatego coraz więcej facetów chce zawczasu wykonać badania DNA po każdym urodzeniu się dziecka, bo nie ma co wam ufać, skoro prędzej "rozgrzeszyłabyś" swoją podstępną mamusię niż zdradzonego "oczyma".

Zdradzony facet ma w tym przypadku prawo w jakikolwiek sposób się bronić. A że dla dziecka może to jest trauma i krzywda? O tym, to powinna była pomyśleć jego mamusia niż wybrała sobie innego pana na biologicznego ojca niż tego, kogo dziecko naprawdę uważa za tatusia. Więc dziecko za to wszystko może właśnie jej podziękować.
Zwłaszcza, że prędzej czy później dowie się w końcu, skąd się biorą dzieci.

36 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-12-06 19:59:07)

Według mnie jest różnica czy mówimy o sytuacji gdy kobieta jest w ciąży albo dziecko jest bardzo małe i wychodzi na jaw że ojcem jest kto inny a sytuacją gdy ktoś wychowuje dziecko latami i wtedy się dowiaduje.
To są cholernie ciężkie sytuacje ale inaczej powinno się podchodzić do sytuacji 1 a inaczej do sytuacji 2.
(nie zmienia to faktu że w obu sytuacjach jest to paskudne zagranie że strony matki!!!)

37

jjbp napisał/a:

Według mnie jest różnica czy mówimy o sytuacji gdy kobieta jest w ciąży albo dziecko jest bardzo małe i wychodzi na jaw że ojcem jest kto inny a sytuacją gdy ktoś wychowuje dziecko latami i wtedy się dowiaduje.
To są cholernie ciężkie sytuacje ale inaczej powinno się podchodzić do sytuacji 1 a inaczej do sytuacji 2.
(nie zmienia ro faktu że w obu sytuacjach jest to paskudne zagranie że strony matki!!!)

Ale to właśnie podstępna mamusia przed pójściem do łóżka z kochankiem powinna była pomyśleć o tym, na co naraża swoje potencjalne dziecko, które z nim pocznie. To ona jest tu największym złem, a nie zdradzony mąż, który nawet po 10 latach dowiadując się prawdy, nie może patrzeć na to wszystko, z czym do tej pory miał cokolwiek wspólnego.

38 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-12-06 19:28:47)

X77 napisał/a:
jjbp napisał/a:

(nie zmienia ro faktu że w obu sytuacjach jest to paskudne zagranie że strony matki!!!)

Ale to właśnie podstępna mamusia przed pójściem do łóżka z kochankiem powinna była pomyśleć o tym, na co naraża swoje potencjalne dziecko, które z nim pocznie. To ona jest tu największym złem, a nie zdradzony mąż, który nawet po 10 latach dowiadując się prawdy, nie może patrzeć na to wszystko, z czym do tej pory miał cokolwiek wspólnego.

Oczywiście że ona powinna pomyśleć. Oczywiście że ona zmontowała tą sytuację.
Ja temu nie przeczę.
Nigdzie nie sugeruje że wkrecony w to maz jest "tym złym"
Mówię tylko że gdy już zdarzy się jak się zdarzy I jest sytuacja jaka jest to powinna być inaczej rozpatrywana w roznych przypadkach.

Posty [ 1 do 38 z 59 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jestem w ciąży ale nie wiem kto jest ojcem mojego dziecka...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018