Jak zapomnieć o nieodwzajemnionej miłości ?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak zapomnieć o nieodwzajemnionej miłości ??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Jak zapomnieć o nieodwzajemnionej miłości ??

Witam smile
Moja historia jest krótka ,po resztą nie chcę o niej tak szczegółowo pisać bo tylko się rozkleję ;/
Poznałam cudownego faceta ,spotykałam się z nim ,dużo rozmawiałam ,śmiałam ,chodziliśmy na kolacje ,do kina ,jakieś wypady za miasto , całowaliśmy się ,kochaliśmy się .Było nam cudownie on przyjeżdżał do mnie ja do niego . Tworzyliśmy niezły duet , który nie trwał długo .Od samego początku była jakaś inna ale zawsze twierdził że to zwykła koleżanka .Zostawił mnie ...od miesiąca się nie odzywa .Po prostu od tak  przestał się do mnie odzywać.Bardzo mnie to boli ,ponieważ to był mój pierwszy facet z którym uprawiałam seks i jak do tej pory jedyny ,po mimo tego że miałam wcześniej facetów . Pomyliłam się strasznie co do niego myślałam że jest inny .A teraz jestem chora a jego nie ma przy mnie .Dla niego była to tylko zabawa nic więcej ,a ja sie zakochałam .Teraz nie wiem jak zapomnieć .Koleżanki mówią potrzeba czasu ,ale ten czas nic nie pomaga .Choć robię wszystko by nie myśleć o nim to wracam wieczorem do domu kładę się na łóżku i wracam myślami do wspomnień .Jestem już tym zmęczona .Poradźcie mi jak z tym sobie poradzić ? Jak pokonać tęsknotę ??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak zapomnieć o nieodwzajemnionej miłości ??

ksieżniczka1234. Hej. Doskonale wiem co teraz czujesz. ale takie sytuacje dzisiaj mają miejsce bardzo często.Seks z jakimkolwiek mężczyzną to spore wyzwanie dla kobiety gdy to jest pierwszy raz.decydując się na tak poważny krok trzeba się zastanowić.niestety czasu już nie cofniemy a swoją cnotę oddałaś komuś kto nie był tego wart. Koleżanki które dają tobie rady ona dobrze mówią-trzeba czas,aczkolwiek dla ludzi w których są tak silne emocje- słowa takie nie mają znaczenia.Musisz zrozumieć że nie każdy facet będzie fer.na pewno jesteś młoda dlatego tak cię to dotyka...i z pewnością dotknęło by dużo starsze osoby.zrozum że on nie był warty tego co mu dałaś...to bardzo wiele.co możesz teraz zrobić???uświadomić sobie co to za typ"-tak.pobawił się i porzucił.prostak.mało tego niedojrzały...musisz uważać jak dobierasz sowich partnerów.a Seks to nie jest zabawa...i nie zawsze można nazwać to "kochaniem się"...skoro to twój pierwszy raz wyciągnij z tego odpowiednie wnioski.zacznij je układać i nie uciekaj od tego...musisz to zrozumieć.to dobra lekcja jacy dziś są ludzie...i dobra rada nie mieszaj się tam gdzie ktoś już jest...raz że to nie ładnie.a dwa że przeważnie zostanie skrzywdzona osoba nowo poznana.unikaj tego.ustal swoje zasady.trzymaj się ich.każdy na zaufanie musi zapracować...zależy co jest dla ciebie w życiu ważne.?.3mja się.prostaków omijaj...szerokim łukiem.tyle.

3

Ja proponuje rozsadne myslenie. Czy naprawde chcialabys byc z mezczyzna, ktory bawi sie uczuciami kobiet i ich cialami? Czy chcialabys uczynic takiego mezczyzne ojcem swoich dzieci? Czy ludzisz sie, ze bylabys przy nim szczesliwa?
Chyba nie.

4

Podle Ciebie wykorzystał......,ale niech to rzeczywiście będzie nauczką. Nigdy nie ufaj facetom,którzy opowiadają "bajki o księżniczkach" jednej kobiecie kiedy druga już je zna i czeka na kolejną "opowieść".
To przykre zdarzenie będzie do Ciebie wracało całe życie,bo to niestety był Twój "pierwszy mężczyzna".....i do tego nie warty nawet "splunięcia".
Powoli wrócisz do rzeczywistości,ale to będzie bolesna przeprawa.Wychodź z koleżankami na spotkania,do sklepu,kina .... Spotkasz prawdziwą miłość i uwierzysz,że można kogoś kochać tak naprawdę.
Najlepszym lekarstwem na taką zdradzoną tęsknotę jest towarzystwo...staraj się jak najmniej przebywać sama.

Nig­dy nie za­pomi­naj naj­piękniej­szych dni twe­go życia! Wra­caj do nich, ilek­roć w twoim życiu wszys­tko zaczy­na się walić.

5

ksieżniczka1234 napisał/a:

Dla niego była to tylko zabawa nic więcej ,a ja sie zakochałam .

Wyleczysz się z niego. Z czasem wszystko będzie się zamazywać. Posmuć się jeszcze trochę, a potem powiedz DOŚĆ tego smile

"Nie bój się powolności, ale bezruchu."
rozum smile + serce smile

6

ksieżniczka1234 napisał/a:

Witam smile
Moja historia jest krótka ,po resztą nie chcę o niej tak szczegółowo pisać bo tylko się rozkleję ;/
Poznałam cudownego faceta ,spotykałam się z nim ,dużo rozmawiałam ,śmiałam ,chodziliśmy na kolacje ,do kina ,jakieś wypady za miasto , całowaliśmy się ,kochaliśmy się .Było nam cudownie on przyjeżdżał do mnie ja do niego . Tworzyliśmy niezły duet , który nie trwał długo .Od samego początku była jakaś inna ale zawsze twierdził że to zwykła koleżanka .Zostawił mnie ...od miesiąca się nie odzywa .Po prostu od tak  przestał się do mnie odzywać.Bardzo mnie to boli ,ponieważ to był mój pierwszy facet z którym uprawiałam seks i jak do tej pory jedyny ,po mimo tego że miałam wcześniej facetów . Pomyliłam się strasznie co do niego myślałam że jest inny .A teraz jestem chora a jego nie ma przy mnie .Dla niego była to tylko zabawa nic więcej ,a ja sie zakochałam .Teraz nie wiem jak zapomnieć .Koleżanki mówią potrzeba czasu ,ale ten czas nic nie pomaga .Choć robię wszystko by nie myśleć o nim to wracam wieczorem do domu kładę się na łóżku i wracam myślami do wspomnień .Jestem już tym zmęczona .Poradźcie mi jak z tym sobie poradzić ? Jak pokonać tęsknotę ??

A ja Ci powiem zebys przeanalizowała tą znajomość i zastanowiła sie co zmienic w swoim zachowaniu żeby drugi raz juz bylo inaczej. Teraz Potrzeba Ci ludzi ruchu i dobrego towarzystwa, ostatnie co powinnas zrobic to zamknąć sie w domu płakać i rozmyslać. Czasu nie cofniesz i nie zmienisz przeszłości ale mozesz zmienic sposób myslenia o niej. Moze poprostu byłaś kiepska kochanką a on nie miał odwagi Ci o tym mówić i poszedł sfrustrowany. A moze poprostu facet faktycznie jest swinią i chciał poprostu żebyście byli Fuck Friends a mówił o zwiazku bo bał sie ze sobie nie włozy jak pójdzie na szczerość. Tak czy owak nieważne. Było mineło... pieprzyc to...to tylko przeszłość... już jej nie ma. Musisz pamietać o tym ze faceci sa zaprogramowani inaczej niż kobiety my dość czesto nie łączymy sexu z takimi emocjami jak bliskość czy miłość. Wiec na to musisz uważać. oki whatever. To co Ci teraz trzeba to napewno dobre duchy koło ciebie... ludzie weseli i przyjaźnie nastawieni do zycia. Najlepiej o nietypowych zainteresowaniach dających kopa adrenalinowego. Warto tez uczucie tesknoty zabijać rozwojem osobistym. Tak potrzeba troche czasu zanim zapomnisz ale czy to bedzie czas spedzony na lezeniu patrzeniu w sufit czy na czymś pozytecznym(chociaz na siłe) to juz twój wybór. Aha jest jeszcze bardzo ważna kwestia. Jakby on sie odezwał zlej go. Przynajmniej na poczatku. Jak Cie uraził i zranił masz prawo teraz sie wkurzac. Niech sie pougania troche i zapracuje sobie na kolejną dawkę twojej uwagi:) Pozdrawiam i duzo sukcesów życze

[nieregulaminowy link]/
Moj blog dla ludzi z wyobraźnią

7 Ostatnio edytowany przez owczarowa22 (2012-07-18 12:04:30)

Czesc Wam:) Mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzic..poznalam super faceta..napoczatku byly to zwykle spotkania na kawe, ciastko...pozniej on zaczal mi mowic ze sie zakochal...z biegiem czasu ja rowniez sie w nim zakochalam...chociaz rzadko sie widywalismy bo 4 tyg. go nie ma jest za granica i wraca tylko na tydzien.. jedzie z powrotem..ale to i tak dzwonilismy pisalismy gadalismy na skypie ze soba..bylo super...raz jak wrocil ..wyladowalismy w hotelu...mimo prob do niczego nie doszlo..na drugi dzien powiedzial mi ze nie mozemy sie wiecej spotykac i wogole.to nie ma sensu..to mnie zabolalo bo mowil  dawniej cos innego..a tu nagle takie cos..nigdy bym sie nie spodzielwala tego...ze tak powie mi...domyslam sie ze chodzi mu o to ze niczego nie bylo w tym hotelu..niewiem..a moze o to ze mam coreczke? rozmawialam z nim pozniej dlugo na ten temat i mowil ze on sie cieszy ze do niczego nie doszlo bo pozniej mylalabym ze chodzilo mu tylko o to zeby zaciagnac mnie do lozka a tak nie jest..wiec zapytalam czy o to ze mam dziecko..i tu sie zaczely schody..mowi ze jemu moje dziecko nic nie przeszkadza bo dziecko nie jest niczemu winne..tylko ze jakby zwiazal sie ze mna to jego rodzina..rodzice calkowicie by sie od niego odwrocili..bo po co ma wychowywac cudze dziecko..ze stac go na znalezienie sobie dziewczyny bez dziecka i wogole..po co ma miec jakies nieprzyjemnosci pozniej...masakra jakas...mowilam mu ze jesli rodzice tak mu nagadali i on ich posluchal to znaczy tylko jedno ze mnie nie kochal nigdy naprawde...on temu zaprzecza i mowi ze mnie kocha..ze jestem kobieta z ktora chcialby spedzic cale zycie...Wiec czemu tak zrobil??? ja tego nie rozumiem..skoro sie kogos naprawde kocha to mimo wszystko powinno sie byc z nim...mowilam tezze rodzinie kiedys minie zlosc...jak bdziemy razem ale on jest nieugiety....teraz jest w Polsce..raz sie widzielismy doslownie na 5 min...zachowywyal sie calkiem inaczej niz dawniej...pozniej pisze ze nadal mnie kocha i teskni...wiec do cholery czemu posluchal rodzicow, rodziny? Jeszcze jedno..jak pisze do niego teraz albo dzwonie to mowi ze nie ma kasy na koncie albo jak juz odpisze to tak od niechcenia na odwal sie..takie mam wrazenie...Bardzo za nim tesknie..nie moge sobie poradzic...juz probuje sobie wmowic ze go nienawidze..chodze i to powtarzam caly czas ale to nie pomaga....poradzcie mi cos bo oszaleje...

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak zapomnieć o nieodwzajemnionej miłości ??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018