co robić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: co robić?

Przespałam się z byłym chłopakiem... czy jak pierwsza się do niego odezwę by porozmawiać o nas, to będzie poniżające? I czy warto?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: co robić?

Witaj,
hm...a jakie sa relacje miedzy Wami??Czy to było pod wpływem alkoholu? Chwili?Czy moze cos jest znow miedzy Wami na rzeczy? Moim skromnym zdaniem skoro sie kochaliscie i byliscie tak blisko zadna rozmowa o tym nie bedzie ponizajaca!

3

Odp: co robić?

Nie było to pod wpływem alkoholu, my oboje do siebie coś czujemy, ja na pewno go kocham a on? no właśnie... zachowuje się jak dziewica? i chciałby i boi się...To nie jest nasze pierwsze rozstanie, bo już się rozstawaliśmy z róznych powodów. On chyba nie chce już walczyć, bo za dużo razy nam się nie udawało, a ja nie mogę przestać o nim myśleć.

Odp: co robić?

Pogadaj z nim!!! Może jeszcze nie jest za późno i da się odbudować wasz związek. Jeśli Ci na nim zależy to próbuj, żebyś później nie żałowała że nic nie zrobiłaś.

5

Odp: co robić?

Ale dlaczego on się nie odezwie, doskonale wie, że ja na to czekam...  Może on wcale nie chce być ze mną a do łóżka poszedł bo jest tylko facetem. Wiem, że to okropne ale już mam rożne myśli?

Odp: co robić?

A z jakiego powodu rozsypał się Wasz związek?

7

Odp: co robić?

Ostatni raz to? zamieszkaliśmy razem w niewykończonym mieszaniu, ciągłe kłótnie i pretensję, że coś jest nie zrobione, poza tym jestem bardzo nerwową osobą i potrafiłam np. nawrzeszczeć na niego o 2 w nocy, że nic nie robi i tym podobne. Co nie do końca jest prawdą bo długo pracuj i po prostu jak przychodził z pracy to mu się pewnie nie chciało, był zmęczony i chciał odpocząć Po za tym ja mam problemy z hormonami i min. potrafiłam go szantażować, że sobie coś zrobię, płakałam z byle powodu, jak nienormalna?w końcu się wyprowadził, bo miał dość... A wcześniej przez kłamstwa (z jego strony), zazdrość (z mojej strony).

8

Odp: co robić?

Amelko,
Możesz poczytać moje wywody odnośnie spotykania się z byłym i tego, co z tych spotkań wynikło. Ja bym sie skłaniała raczej w tę stronę, że facet korzysta, bo "jak dają to bierze". A jak przyjdzie co do szczerej rozmowy, to... nie dowiesz się prawdy i tak.

9

Odp: co robić?

Też mi przeszło to przez myśl. Nie potrafię mu odmówić, ale z drugiej strony to do cholery nie jest taki człowiek? dlatego chciałabym z mi porozmawiać, ale on się nie odzywa...

10

Odp: co robić?
amelka_30 napisał/a:

Też mi przeszło to przez myśl. Nie potrafię mu odmówić, ale z drugiej strony to do cholery nie jest taki człowiek? dlatego chciałabym z mi porozmawiać, ale on się nie odzywa...

Skoro się wyspał z tobą, a teraz się nie odzywa,to może lepiej się odkochaj dopóki nie jest za późno. Widocznie nie jesteście sobie pisani, to będzie boleć, ale spróbuj ułożyć sobie życie od nowa, bez niego. Już kilkakrotnie się rozstawaliście, pomyśl o tym. Potrafisz opanować swoje nerwy,zazdrość?
Jeżeli nie, to wasz związek ponownie się rozpadnie.Potem znowu się zejdziecie,prześpicie, pokłócicie się i tak w koło Macieju. Jaki w tym jest sens?

11

Odp: co robić?

Napiszę, że od momentu kiedy się kochaliśmy mineły 2 dni. Ale mi to nie daje spokoju, chce do niego iść i porozmawiać?tylko czy to ma sens?

12 Ostatnio edytowany przez samisam (2012-01-27 16:40:43)

Odp: co robić?
amelka_30 napisał/a:

Napiszę, że od momentu kiedy się kochaliśmy mineły 2 dni. Ale mi to nie daje spokoju, chce do niego iść i porozmawiać?tylko czy to ma sens?

To, czy ma to sens,dowiesz się po waszej rozmowie, próba jeszcze nikogo nie zabiła, porozmawiaj z nim, będziesz wiedziała na czym stoisz.

13

Odp: co robić?

A ja mysle ze to nic złego. Jesteście ludzmi dorosłymi oboje macie swoje potrzeby. Znacie swoje ciała i pragnienia i dlatego doszło do sexu. Lepiej to niz z obcym facetem. NIech zgadne Amelia... za każdym razie po powrocie i po kolejnym rozstaniu było coraz trudniej odejść?? Pogadaj z nim. Moze on faktycznie Cie kocha i zrobił to z miłości. A moze poprostu miał chcice i byłaś "pod reką". Co zrobicie?? Powiem szczerze. Kilka rozstan i powrotów. Dokonczcie to i niech kazdy idzie w swoją strone. Zbaoli.. ale poboli i przestanie a tak bedziecie ciagle do tego wracac:)

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024