Nowy-Stary związek...brak zaufania..i straszny bół - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nowy-Stary związek...brak zaufania..i straszny bół

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Nowy-Stary związek...brak zaufania..i straszny bół

Witam..
Pisze tutaj bo nie wiem jak sobie ze wszystkim poradzić...
Mam 18 lat...w wieku 16 lat poznałam cudownego chłopaka..wspólne wycieczki, wyjazdy, wakacje...normalnie bajka...
Niestety do pierwszego półrocza.
zaczeliśmy być ze sobą w marcu 2009 roku a ja w styczniu 2010 roku dowiedziałam się ze w lipcu 2009 całował się z inną dziewczyną na jakimś durnym festiwalu.
Tłumaczył się mi że był strasznie pijany i był to jednorazowy wyskok bo jej nie znał nawet....miałam mega wątpliwości ale jak zabaczyłam co dla mnie robi...tatuaż, napis sprayem na zamarzniętym jeziorze, karki z wiadomościami na każdym słupie który mijam jak wracam do domu ze szkoły to zmiękłam..
Obydwoje byliśmy jeszcze nowiciuszami w sexie.. ani ja ani on jeszcze tego nie robiliśmy...fakt mieliśmy tam jakieś zabawy ale nigdy do niczego nie doszło 'głębiej'
w styczniu 2011r...był na pierwszym roku studiów, widziałam że zaczyna mu przechodzić...w końcu się przyznał...powiedział że mnie nie kocha i nie chce ze mną być...Rozstaliśmy się po dwóch latach związku
Ja i moja rodzina strasznie to przeżyliśmy...mnie nie było przez 3 miesiące...ciągły płacz w poduszkę, łykanie tabletek, myśli samobójcze. Moja mama specjalnie musiała zjechać z pracy zza granicy bo bała się że sobie coś zrobię.
Ale w czerwcu...odezwał się. Powiedział że strasznie mnie kocha.że zrobił błąd..że chce ze mną spędzić reszte życia...że przeprasza za wszystko..itp.
Głupia wróciłam do niego.Tak przeżyliśmy kolejne pół roku...
Niestety ostatnio dowiedziałąm się że ON jak był ze mną miał tam jakąś dziewczynę..lepszą..z duże go miasta, ładna, zgrabna...przynajmniej ja to tak widzie.
Jestem strasznie pamiętliwą osobą i bardzo mnie wszystko boli... to że ktoś mógł sie okazać lepszy niż ja..
Wczoraj dowiedziałam się jeszcze.. że był z nią 4 miesiące...i uprawiał z nią sex..SWÓJ PIERWSZY SEX W ŻYCIU!! zabolało mnie to jak nic.. ze mną był dwa lata.. i tego nie robiliśmy..
Jak zwykle tłumaczył sie tym że był naje**** jak sz*mata...i że nie wiedział co robi.. i strasznie tego żałuje.. bo nic nie pamięta... tylko urywki i za mgłą wszystko.
Mówi że jako pierwszy sex w życiu uważa nasz bo zrobił to z pełną swiadomościa i z osobą którą kocha. ale nie potrafie w to uwierzyć przecięz jak kiedyś się ktoś go spyta z kim przeżył swój pierwszy raz to na pewno będzie miał w głowie te momenty związane z nią. Powiedziałam mu ,że też go zdradze.. że też zrobie toz  innym żeby nie być gorsza...

nie wiem co mam robić tęsknie za nim strasznie ale wiem że zawsze przed oczzami będe miala to jak ją dotyka, całuje i uprawie z nia pierwszy raz sex.
mam wszystkiego dośc.
Proszę Dajcie mi rady co mam robić

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nowy-Stary związek...brak zaufania..i straszny bół

"Jestem strasznie pamiętliwą osobą i bardzo mnie wszystko boli... to że ktoś mógł sie okazać lepszy niż ja.."

myślę, że jeszcze nie raz się o tym w życiu przekonasz. więc nie ma się czym przejmować.

Byk jak inne Byki...

3

naiwna1210 napisał/a:

Witam...co mam robić

Jesteście jeszcze bardzo młodzi... Wiele może się w Twoim życiu zmienić, także w sferze uczuć do tego chłopaka.
Wyrażę tu swoje zdanie: nie powinnaś się w to pakować, przynajmniej nie teraz... Zniszczysz samą siebie i ten ewentualny związek myślami, podejrzeniami. Sama wyraziłaś już tego symptomy w wypowiedzi. A chłopak? Coś ten "alkohol" za bardzo odbiera mu rozum, skoro pod jego wpływem robi takie rzeczy... Masz gwarancję, że to nie będzie się powtarzać? Wybacz, ale facet sprawia wrażenie mało dojrzałego i Twój - z nim związek - raczej stanie się dla Ciebie w krótkim czasie małym piekiełkiem...
Daj sobie czas. Może ten chłopiec trochę dojrzeje, dorośnie i zacznie inaczej żyć. Nie mniej to w Twoich myślach nic nie zmieni, bo zniszczył coś tak przez Ciebie idealnego, ten "pierwszy raz". Życzę Ci, abyś nabrała do tego dystansu, nie idealizowała tego aż tak, nie patrzyła na tą sprawę w taki sposób, bo to tylko Cię pogrąża. Jeśli Ci się to uda, a chłopak dorośnie do roli Twojego partnera, uczciwego i odpowiedzialnego partnera - może między Wami wreszcie się ułoży i będzie dobrze... Teraz nie popadaj w desperację, pamiętaj: życie czasem zaskakuje smile

Nie czyń priorytetem kogoś, kto ma cie tylko za opcję.

4

naiwna1210. hej. twój nick chyba dużo nam mówi...nie bądź naiwna.dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki...to taki błąd że jeśli wrócisz gwarantuję tobie że za jakiś czas znowu trafisz na forum...tyle tylko że bardziej dotknięta tym wszystkim.miłość to nie jest tak...dziś cie nie kocham a za jakiś czas kocham ponad wszystko...uważasz że tak to wygląda.olej tego kolesia tyle ci powiem i zacznij brać się za siebie.swoje myślę że już wycierpiałaś???powiedz jak ci było gdy myślałaś o samobójstwie???gdy płakałaś a on miał to gdzieś???powiedz nam jak ci było???chcesz wrócić do tego??? pomyśl głęboko.ja powiem Tobie jedno facet gdy kocha nie dopuści się takich rzeczy.po drugie każdy ma swoje 1 miłości ale wiesz co trzeba z nich wyciągać???wnioski.jeśli dalej będziesz tak myśleć jak teraz nie zaznasz prawdziwego szczęścia...będziesz dalej się łudzić że tym razem na pewno wyjdzie.to błędne koło.powiem prostolinijnie-odstaw go na bok.szukaj sobie kogoś innego.a z tej lekcji wyciągnij wnioski...jeśli jednak nie posłuchasz naszych rad...wynikiem będzie kolejne rozczarowanie.brzmi banalnie...wybór należy do ciebie...uratuj się.głowa do góry.pozdrawiam.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Nowy-Stary związek...brak zaufania..i straszny bół

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018