Przezwyciężyć niesmialość i 'zaczepic'- tylko jak to zrobić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Przezwyciężyć niesmialość i 'zaczepic'- tylko jak to zrobić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Przezwyciężyć niesmialość i 'zaczepic'- tylko jak to zrobić?

Od dawna chcialam zapytać, ale niestety od pewnego czasu zrobiłam się dziwnie nieśmiała...
Nigdy nie miałam problemu z nawiązywaniem kontaktow do czasu, gdy zerwal ze mną facet. Od tego czasu, nie potrafie rozmawiac z obcymi ludzmi hmm

Generalnie założyłam ten wątek, poniewaz, przez moja niesmialosc mam problem z kontaktem z facetem... Ostatnio na facebooku 'znalazłam'(-znajomy moich dalszych znajomych, wiec stad go wyszukalam)bardzo fajnego chlopaka, bardzo mi sie spodobal i chcialabym w jakis sposob go 'zaczepic', ale moja niesmialosc mi na to nie pozwala...
Dlatego, moja prosba o pomoc jest nastepująca. W jaki sposob mam go zaczepic i przede wszystkim jak mam znow powrocic do normalnosci i zapanowac nad swoja niesmialoscia. Dodam tylko, ze wczesniej, nigdy nie mialam z tym problemu.

Z góry dziękuje za wszelkie rady.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przezwyciężyć niesmialość i 'zaczepic'- tylko jak to zrobić?

Największy problem nie tkwi w tym, aby zrobić tam 'zaczep'-tylko w  tym, ze wypada coś napisać, a nie zaczepiać... bo przecież w nieskonczonosc tak zaczepiac bez slowa nie bede mogla...

3

Najlepiej zaczepić w jakiś banalny, jak i również zabawny sposób. Żeby trochę zaintrygowało. Nie wiem, czasem samoistnie pojawia się w głowie światełko, i nawet nie myślimy co mówić/pisać, tylko to robimy. Nie każdy tak ma jednak, zdaję sobie sprawę, więc można również napisać po prostu, że ciekawi Cię jego osobowość, bla bla bla... Będzie zainteresowany, to na pewno podtrzyma rozmowę.

4

Ciężko komuś tak wprost napisać, że wpadł Ci w oko. Na pewno jest jakiś lepszy sposób, ale ja bym pewnie zrobiła to tak. Z dobrą przekąską usiadłabym przed komputerem. Najedzona, uśmiechnięta. Puściłabym ulubioną muzykę. I zaczęłabym od taktyki na "głupka"; pisząc coś w stylu "ooo, kupę lat, pamiętasz mnie?" A potem udałabym, zdziwienie. - Jak to? Ojej.. mój kolega nazywa się tak samo. Albo.. nie wiem. Udałabym, że to pomyłka przez roztargnienie. Jeśli odpisałby na luzie to jakoś by to już poszło. Zawsze można zacząć wtedy rozmowę o waszych wspólnych znajomych.. (Łał, widzę, że znasz *kogoś tam kogoś*! Długo się znacie? Ahaa.. ze szkoły! No to miło mi Cię poznać..

Początek mógłby być przypadkowy. Ale później to już wypadałoby dać do zrozumienia, że ten przypadek bardzo Cię cieszy i wyjątkowo interesuje smile No i pewnie po moich wymyślonych tu teraz tekstach mógłby pomyśleć, że jednak jesteś "głupkiem". Myślę, że Twoja oryginalne autorskie zwroty będą o niebo lepsze smile:)

Ważne, żeby się dobrze bawić. I na luzie. smile:)

I nagle całkiem nieoczekiwanie następuje wzruszenie, na zasadzie:
-Przyjechałeś do mnie z siekierą. Znaczy że ja też nie jestem Ci obojętny.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Przezwyciężyć niesmialość i 'zaczepic'- tylko jak to zrobić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021