Czy to miłość?Co robić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Czy to miłość?Co robić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Czy to miłość?Co robić?

Witam.
Mam 20 lat.Jakiś miesiąc temu poznałam chłopaka przez internet.Jesteśmy w tym samym wieku.Oboje mieszkamy pozna granicami Polski.Na początku pisaliśmy rzadko,bo tylko na portalu przez który się poznaliśmy...Później wszystko przenieśliśmy na telefon.Dzwoniliśmy do siebie dużo pisaliśmy smsy.Jakiś tydzień temu  ten chłopak powiedział mi podczas jednej z naszych rozmów telefonicznych że zakochał się we mnie, i chce sie ze mną spotkać.Na początku się wahałam ponieważ mieszkamy w różnych miejscowościach.(dodam że i ja po nowym roku planuję się tam przeprowadzić.)Bardzo długo zastanawiałam się czy powinnam sie z nim spotkać,ale zgodziłam sie.Przyjechał spotkaliśmy się...Było cudownie.Czułam się przy NIm fantastycznie... Okazał się naprawdę super chłopakiem...Tego samego wieczoru zapytał się mnie czy chce z nim być.Zgodziłam się.Czuję że i ja się w nim zakochałam.Uwielbiam z nim rozmawiać i tęsknie za nim...Chodź tak naprawdę raz się tylko widzieliśmy.
On cały czas powtarza mi że mnie kocha i jest nawet teraz gotów ze mną zamieszkać.
Boję się że może to być z jego strony tylko zauroczenie,że i tak to Nam nie wyjdzie.Do czasu mojej przeprowadzki będziemy spotykać się raz góra dwa razy w tygodniu,pozostają Nam jeszcze rozmowy telefoniczne.
Co mam robić?Wierzy mu i pchać się w to dalej?Czy nie angażować się?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to miłość?Co robić?

No na pewno nie można z góry zakładać, że nic z tego nie będzie. Zawsze warto spróbować. Prawdziwa miłość podobno przychodzi po dwóch latach, najpierw jest zauroczenie (to zostało stwierdzone naukowo), ale co w naszych sercach tkwi...? Tylko my to wiemy wink
Jeśli w grę wchodzi miłość, to zawsze warto dać jej szansę smile
Trochę więcej optymizmu Kochana smile

"Nigdy nie jest za późno, by stać się osobą, którą mogłeś być." - George Elliot

3

a może na początek nie angażuj się na 100% a na 90.? Abyś później nie była rozczarowana smile życzę wam oczywiście szczęścia, lecz nie wiem czy po jednym spotkaniu można od razu powiedziec kocham i chcieć wspólnego mieszkania.. Moja rada to taka, abyś lepiej go poznała smile z reguły faceci są bardziej narwani, ale moim zdaniem na razie bardziej traktowała bym to jako przyjaźń nie mówie tutaj o rezygnacji z związku, pocałunków itd bo nie rezygnować z tego o nie smile ! Myślę ze z wyznaniem kocham poczekala bym aż go lepiej poznasz smile oboje jestecie młodzi:) smile macie czas :*
Trzymam za was kciuki buziaki :* :* smile

"Najtrudniej przeżywa się żałobę, gdy nie ma możliwości zobaczenia ciała zmarłego". -22.09.2012 r. Kruszynka sad

21 marzec 2014 r . urodziła sie Julia :*
CC , 2525 g , 52 cm , 10 punktów Apgar big_smile

4

Może na słowa Kocham trochę wcześnie, ale myślę że możesz dać temu uczuciu szanse. Miłość przychodzi szybko i w róznych sytuacjach, najcześciej w najmniej oczekiwanych:)
powodzonka:)

5

Czas pokaże smile nie zadręczaj się tym, że może się nie udać. Historia wydaje się romantyczna, jak z filmu wink

"Nie bój się powolności, ale bezruchu."
rozum smile + serce smile

6

lewa4444 napisał/a:

No na pewno nie można z góry zakładać, że nic z tego nie będzie. Zawsze warto spróbować. Prawdziwa miłość podobno przychodzi po dwóch latach, najpierw jest zauroczenie (to zostało stwierdzone naukowo), ale co w naszych sercach tkwi...? Tylko my to wiemy wink
Jeśli w grę wchodzi miłość, to zawsze warto dać jej szansę smile
Trochę więcej optymizmu Kochana smile

naukowo też stwierdzono, że po 2 latach? tongue heh
dla mnie to trochę dziwne, że od razu tak tongue nie wiem czy bym się z tego tak cieszyła...
Facet nie odróżnia fascynacji od miłości...

Jeśli Ci się podoba to fajnie wink spotykaj się ! ale po co się tak śpieszyć?
daj sobie czas, w końcu to człowiek poznany przez neta...
Wiadomo,że łączą Was jakieś rozmowy, może zwierzenia, flirt... poznaj go najpierw, zamiast od razu ładować mu się w życie, mieszkanie itd wink

7

"Facet nie odróżnia fascynacji od miłości... "

Chyba Ty tongue

Pursuit of happyness...

8 Ostatnio edytowany przez modzia7 (2012-01-24 19:37:55)

...

9

Zakochać się przez telefon ? I wyznawać miłość po jednym spotkaniu ?
Moim zdaniem to nie jest możliwe...i wg mnie nie jest to zakochanie a raczej zauroczenie, fascynacja itp. Czyli wszystko to co jest na samym początku. Zakochanie czy miłość przychodzą troszeczkę poźniej...
Czy się w to angażować ? Jeżeli coś iskrzy dlaczego nie ? Ale wierzyć w jego zakochanie ? Nie bardzo...

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Czy to miłość?Co robić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018