Dwa kierunki na innych uczelniach-jak dokładnie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Dwa kierunki na innych uczelniach-jak dokładnie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Dwa kierunki na innych uczelniach-jak dokładnie?

Witam was, mam parę konkretnych pytań. Otóż idę na II rok studiów dziennych i chciałabym zacząć I rok studiów zaocznych na innej uczelni.
Czy mam składać pierwsze wniosek o pozwolenie u dziekana? I słyszałam, że trzeba mieć lepszą średnią żeby takie pozwolenie dostać?
Czy są jakieś zniżki dla studentów w mojej sytuacji?
A czy może jest tak, że w ogóle nie informować mojej macierzystej uczelni o tym, że zaczełam studiować na innej?
Przepraszam za takie pytania, ale od nadmiaru wiadomości z sieci zgłupiałam... Z góry dziękuję za pomocne odpowiedzi smile
P.S. - wiem, że jest wątek o dwóch kierunkach, ale chodzi w nim bardziej o poradę, czy można dać sobie rade, natomiast mi chodzi o czysto administracyjne sprawy smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dwa kierunki na innych uczelniach-jak dokładnie?

Ja też myślę intensywnie żeby zacząć drugi kierunek, w sumie to sytuacja jest bardzo podobna do Twojej smile. Również chętnie dowiem się czegoś od technicznej strony, bo z tego co się dowiadywałam to każdy gada co innego i ciężko się w tym odnaleźć.

"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. " Marilyn Monroe

3

Odp: Dwa kierunki na innych uczelniach-jak dokładnie?

Od mojego postu minęło parę lat, informacje na ten temat nie są mi już potrzebne, może jednak komuś się przydadzą smile Na drugi kierunek (na szczęście) nie wybrałam się, ale zasięgnęłam informacji, a także obserwowałam poczynania znajomych w tym temacie. Otóż - wszystko zależy od uczelni! wink Teraz już wiem, że najlepiej dowiadywać się w dziekanacie. Na mojej uczelni np wyglądało to tak, że nie obchodzi ich, czy studiuję jeszcze gdzie indziej czy nie - nie muszą nawet o tym wiedzieć. Gdybym jednak miała problemy z pogodzeniem zajęć mogę ubiegać się o przeniesienie, bądź zapisanie do innej grupy. Zatem po latach doświadczeń wiem, że studiowanie dwóch kierunków na innych uczelniach to wcale nie problem, wystarczy się jedynie odpowiednio zorganizować smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Dwa kierunki na innych uczelniach-jak dokładnie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018