Praktyki w redakcji portalu - praktyki przez internet. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Praktyki w redakcji portalu - praktyki przez internet.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Praktyki w redakcji portalu - praktyki przez internet.

Wiem, że teraz jest czas wakacji, ale wielu z Was odbywa też praktyki, przez przypadek natknęłam się na takie ogłoszenie w sprawie praktyk. Nie trzeba nawet wychodzić z domu i trzeba poświęcić 2h dziennie, na co wskazuje ogłoszenie.

Pomyślałam, że może ktoś z Was byłby zainteresowany, taką formą praktyk :-D 
PRAKTYKI

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Praktyki w redakcji portalu - praktyki przez internet.

Nikuś, takich ogłoszeń można sporo znaleźć w necie. Według mnie to dobra szansa dla osób studiujących dziennikarstwo. Zawsze to jakaś wprawa smile

3

Właśnie sama coś dla siebie szukam w marketingu czy też administracji, ale właśnie w takiej formie smile

4

Jeśli kogoś interesuje dziennikarstwo, tworzenie stron internetowych itd, to myślę, że takie praktyki przez Internet to świetny pomysł. Wiadomo, że nic nie zastąpi takich "normalnych" praktyk, gdzie ma się styczność z firmą, ludźmi, stresem itd, ale jeśli ktoś nie ma czasu na odbywanie takich praktyk - te odbyte wirtualnie nie są złe smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Praktyki w redakcji portalu - praktyki przez internet.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018