Mój były nie daje o sobie zapomniec! Pomocy.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mój były nie daje o sobie zapomniec! Pomocy..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Mój były nie daje o sobie zapomniec! Pomocy..

Witam was wszystkich wink
Mam 20 lat po roku związku rozstałam się z 2 lata młodszym chłopakiem..to w sumie mówi samo za siebie.Rzucil mnie.
Cierpiałam bardzo przez pierwsze dwa tygodnie, schudłam nie mogłam sie pozbierac.
Jednak w koncu udało mi się, odnalazłam w sobie siłę zerwałam kontakti wiecej sie do niego nie odzywałam. On wyjechał na miesiac za granice..Jednak raz na jakis czas gdy juz było ze mna w miare dobrze przysyłał do mnie swoja siostre na zwiady mimo , że ją lubie to wiedziałam o tym i pisał czasami na gadu jak mi tam matury poszły czy cos takiego. Ja oczywiscie odpisywałam bo wiadomo głupie serce..Byłam bardzo przywiązana.Jednak jestem osoba honorowa i nigdy pierwsza nie napisalam czy nie zadzwonilam. Wiele razy pytałam sie go po co pisze, że ja nie jestem dziewczyna, do której można napisac gdy jest nudno. On obrażał sie klął i mówil że juz nie napisze. A i tak tydzien dwa było to samo.Nigdy jednak nie mówił bysmy do siebie wrócili czy cos takiego zawsze tylko jak tam w szkole czy z praca..Momentami łapie sie na tym, że chce zeby napisal chociaz pisze do niego bardzo oschle.
Wrócił do Polski.. Po ponad 2 miesiacach spotkałam go przypadkiem na ulicy tzn to nie był przypadek najpierw zobaczyłam jego plecy musiałam skrecic w ten zakret co on a on juz tam stał. To był straszny nie wyobrazalny ból a jednoczesnie nienawisc za te wszystkie cierpienia. Powiedział czesc i ja tez. Pozniej reszte dnia bałam sie, że go spotkam.
Wiem, że to gówniarskie zagrania, że gdyby kochał byłby ze mną i nic nie byłoby mu w stanie przeszkodzic. Wiem, że nie jest mnie wart i znajde lepszego jednak ten sentyment zostaje a po kazdym kolejnym spotkaniu z jego siostra czy napisaniu jego do mnie to co buduje w jakims stopniu rozpada sie.
Co robic ? sad(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mój były nie daje o sobie zapomniec! Pomocy..

Musisz go poprosić/zażądać  aby się z Tobą nie kontaktował, w żaden sposób. To jedyna rada.

Co do jego siostry, rozumiem, że się przyjaźnicie czy też kolegujecie. Ale na jakiś czas powinnaś i z tych kontaktów zrezygnować, chociaż na jakieś 2-3 miesiące. I jak już się będziecie miały po tym czasie spotkać to przecież jest tyle tematów, po co rozmowa schodzi na jego temat ?! Jego siostra jest Twoją koleżanką  -  zrozumie Twoją prośbę.

[...] Twoje blizny są Twoją siłą ...

3

Zapomnieć,zerwać kontakt i zacząć żyć na nowo....................

Al chiaro di luna-w swietle ksiezyca

4

Kochana słuchaj rad starszych koleżanek dobrze Ci zyczących. Zostaw, zapomniej, zyj przyszlością. Masz dopiero 20 lat i całe życie przed Toba. Kazde szczere, podeptane uczucie boli, ale to minie, ja wlasnie jestem w takiej sytuacji. Pozdrawiam

Kogo Bóg darzy wielką miłością, w kim pokłada wielkie nadzieje, na tego zsyła wielkie cierpienie, doświadcza go nieszczęściem - Fiodor Dostojewski

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Mój były nie daje o sobie zapomniec! Pomocy..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018