snil mi sie moj pierscionek zareczynowy z ktorego wypadl diament... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » snil mi sie moj pierscionek zareczynowy z ktorego wypadl diament...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: snil mi sie moj pierscionek zareczynowy z ktorego wypadl diament...

co o tym sadzicie? czy jest sie czym martwic? czy wierzycie w sny? co to mogloby oznaczac?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: snil mi sie moj pierscionek zareczynowy z ktorego wypadl diament...

Jeśli chcesz w to wierzyć to twoja sprawa. Uważasz, że każdy sen się spełnia?

3

Odp: snil mi sie moj pierscionek zareczynowy z ktorego wypadl diament...

agnieszka82 nie popadaj w paranoje, sny spełniają się jedynie przypadkiem i rzadko..

Odp: snil mi sie moj pierscionek zareczynowy z ktorego wypadl diament...

Niewatpliwie sny zawsze cos znacza . A ich interpretacja tak naprawde zalezy wylacznie od ciebie. Zastanow sie nad tym. Zobacz co czujesz ,a znajdziesz odpowiedz. Nie maltretuj sie psychicznie , bo nie ma takiej potrzeby. A taki sen moze praktycznie oznaczac wszystko. Pamietaj , ze nigdy jednoznacznie nie mozna zinterpretowac snu,bo poprostu taka interpretacja nie istnieje. Masz intuicje wiec zawierz jej. A dlaczego chcesz sie martwic? Czy sa jakies powody?

5

Odp: snil mi sie moj pierscionek zareczynowy z ktorego wypadl diament...

chyba zawsze sa jakies...obawy. Jestem w zwiazku na odleglosc wiec tym bardziej jakies sa...:(

6

Odp: snil mi sie moj pierscionek zareczynowy z ktorego wypadl diament...

Nawet jeśli sny się sprawdzają to podobno zawsze na odwrót, tzn. jeśli sen nie jest niczym dobrym to w realnym świecie niby zdarzy się coś pozytywnego. Tak gdzieś kiedyś słyszałam choć ja osobiście w sny nie wierzę.

7

Odp: snil mi sie moj pierscionek zareczynowy z ktorego wypadl diament...

juz dwa razy mi sie to snilo  - ten sam sen...

8

Odp: snil mi sie moj pierscionek zareczynowy z ktorego wypadl diament...

Dla mnie sny są głosem podświadomości. Może ta nieświadoma część Ciebie próbuje Ci coś przekazać? Może masz jakieś obawy, co do słuszności zaręczyn, ślubu? Zapytaj samą siebie o to. Przemyśl wszystkie kwestie związane ze ślubem jeszcze raz, na spokojnie i dogłębnie. I przede wszystkim zdaj się w tym względzie na swoją intuicję, wycisz emocje.

9

Odp: snil mi sie moj pierscionek zareczynowy z ktorego wypadl diament...
Emilia napisał/a:

Dla mnie sny są głosem podświadomości. Może ta nieświadoma część Ciebie próbuje Ci coś przekazać? Może masz jakieś obawy, co do słuszności zaręczyn, ślubu? Zapytaj samą siebie o to. Przemyśl wszystkie kwestie związane ze ślubem jeszcze raz, na spokojnie i dogłębnie. I przede wszystkim zdaj się w tym względzie na swoją intuicję, wycisz emocje.

zgadzam się w połowie-
sny to podświadomość, aczkolwiek jeżeli ta dziewczyna usilnie coś podświadomości wmawia, ta jej w czasie snu takie głupie wizje pokazuje. ja się kiedyś bałam śmierci i co noc mi się śniło jak umieram w mękach, także ja jako znaku bym tego nie odczytała, jeżeli ona o niego nie prosiła.
chyba za bardzo się kochanie przejmujesz smile
sny to sny, a zabobony to dawno wymarły chyba i szkoda czasu i życia ażeby w nie wierzyć. wyluzuj i się nie martw smile

10

Odp: snil mi sie moj pierscionek zareczynowy z ktorego wypadl diament...

Shanty, poczytaj sobie inne tematy autorki wątku. Ma spory problem z narzeczonym i moim zdaniem w tym śnie to projekcja z podświadomości: projekcja jej obaw i lęków.

11

Odp: snil mi sie moj pierscionek zareczynowy z ktorego wypadl diament...

o, nie wiedzialam. dzieki za uwage.
symbolicze ostrzezenie? myslisz, ze (chyba nieswiadoma) poszukuje znaku?

12

Odp: snil mi sie moj pierscionek zareczynowy z ktorego wypadl diament...

Myślę, że w naszej podświadomości tkwi siła i potęga i nie powinnyśmy bagatelizować jej przesłań, które ujawniają się w snach smile.

13

Odp: snil mi sie moj pierscionek zareczynowy z ktorego wypadl diament...

a mi pare dni temu snil sie pierscionek zareczynowy z 3 koronami ,byly zlaczone i jedna na srodku duza a dwie male. Pierscionek byl ze starego zlota a mial być z bialego. Byl to pierscionekk ktory juz mialam na palcu i zauwazylla go moja kolezanka. Im ie nie podobal a z czasem i mnie przestal bo mial byc z bialego zlota a ja zauwarzylam po jakims czasie ze jest inny ale bardzo go lubilam i mowilam ze jest taki jaki powinien ze moj chlopak sie postaral i dal mi najlepszy.
Moze trzeba bylo by spytac babci, one sie znaja na takich snach i symbolice wink

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » snil mi sie moj pierscionek zareczynowy z ktorego wypadl diament...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024