Boje się ze stracę ukochaną osobę dla której poświęciłam wszystko! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Boje się ze stracę ukochaną osobę dla której poświęciłam wszystko!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Boje się ze stracę ukochaną osobę dla której poświęciłam wszystko!

Wiem, ze tematem zazdrość już każdy wymiotuje.. ale naprawdę mam problem. Proszę pomóżcie mi opanowywać ją.. mój problem to byłe kobiety. Ciężko jest chodz staram sie nie robic awantur.. po naszych rozmowach czuje się lepiej ale tylko na chwile..:/ Najgorsze jest to że ja wiem ze on mnie kocha i nie zdradzi.. ale sama rozgrzebuje ten temat i wchodzę na archiwa i czytam jak to tam było kiedyś zanim mnie poznał. I wtedy dostaje szału jak widzę ze pisał do nich tak samo jak do mnie ;((( to jest tak straszne uczycie ze nie mozecie sobie wyobrazic... sama zastanwiam się czy to moja obsesja czy on naprawde robi zle. POMOCY!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Boje się ze stracę ukochaną osobę dla której poświęciłam wszystko!

Mysle ze jesli mu ufasz to powinnas sie od uczyc tych zachowan..
Pozniej bedziesz zalowala jesli on straci do tego cierpliwosc..
Powinnas nabrac do tego dystansu..wiem jak to jest byc zazdrosnym wiele razy to przechodzilam..
Ale jesli on nie robi nic co naglo by wplywac na Twoja zazdrosc teraz to powinnas sie szczerze zastanowic..co jest wazniejsze..
Chcesz go osobe przez wlasna glupote??

Kochac to nie znaczy zawsze to samo...:)

3

whitelady napisał/a:

...wchodzę na archiwa i czytam jak to tam było kiedyś zanim mnie poznał. I wtedy dostaje szału jak widzę ze pisał do nich tak samo jak do mnie ;((( to jest tak straszne uczycie ze nie mozecie sobie wyobrazic... sama zastanwiam się czy to moja obsesja czy on naprawde robi zle. POMOCY!

SAMA wiesz, że to było kiedyś - zanim Cię poznał!!! To co sobie wyobrażasz - że ON ma moc ZMIENIĆ lub UNIEWAŻNIĆ przeszłość???
Zastanawiasz się czy to obsesja - znaczy dobrze wiesz, że przeginasz - i jak amen w pacierzu, jeśli nad tym nie zapanujesz, to zrujnujesz wszystko. Bo po upływie jakiegoś czasu (w zależności od wytrzymałości) NIKT czegoś takiego nie wytrzyma i ucieknie gdzie pieprz rośnie smile
Znasz taki dowcip? Siedzą sobie staruszek ze staruszką i nagle dziadek zaczyna okładać babcię. Ale co Ty chcesz? A bo Ty dziewicą nie byłaś jak za mnie szłaś smile

"Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego."F.C. Oetinger

4 Ostatnio edytowany przez whitelady (2011-04-13 19:13:43)

Dzięki dziewczyny dodajecie mi mocy i odwagi by temu sprostać to okropnie trudne jak same wiecie ale od czegoś trzeba zacząć mam nadzieje ze wiecej mnie nie pokusi zeby przeczytać bo dreczy mnie to chodzby dlatego ze jest ze mna w 100% szczery.. a ja go oszukuje czuje sie strasznie.. musiałam sie wygadać DZIĘKUJE!! dzieki takim "rozmową" czuje się pewna ale boje sie ze tylko na chwile..
STRASZNIE TRUDNO JEST WALCZYĆ ZE SAMYM SOBĄ! sad

5

whitelady napisał/a:

dzieki takim "rozmową" czuje się pewna ale boje sie ze tylko na chwile..
STRASZNIE TRUDNO JEST WALCZYĆ ZE SAMYM SOBĄ! sad

Samoświadomość to pierwszy krok do sukcesu wink
Dziewczyny gdzieś pisały, że sobie wytatuowały "ku pamięci" np. aby nie kłamać. Myślę, że wystarczy jeśli będziesz sobie powtarzała jak mantrę" "co było a nie jest nie pisze się w rejestr" tongue
I NIE naruszaj więcej tajemnicy korespondencji kochanej osoby, bo to zwykłe świństwo.
A walczyć/zmieniać możemy tylko siebie - drugiego się nie da big_smile Powodzenia

"Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego."F.C. Oetinger

6

Dobrze, że wiesz, że coś robisz źle. smile To cudownie, że masz osobę, która Cię kocha i możesz jej ufać. Jednak jeśli powracasz do przeszłości, to może czas usunąć archiwa? Cierpliwość nie jest bez granic, niestety.

7

Claire napisał/a:

Dobrze, że wiesz, że coś robisz źle. smile To cudownie, że masz osobę, która Cię kocha i możesz jej ufać. Jednak jeśli powracasz do przeszłości, to może czas usunąć archiwa? Cierpliwość nie jest bez granic, niestety.

Masz racje ale jakoś walcze ze sobą i mając w tym momencie okazje do zrobienia tego leże i nic mnie tam nie ciagnie moze i dlatego ze teraz jest miedzy nami cudownie.. tzn zawsze jest ale moze inaczej to "w mojej głowie jest o wiele lepiej" smile i to dzieki jemu i oczywiście dzieki temu forum. Szczerze nie wiedziałam ze coś takiego moze pomagać, weszłam tu przez przypadek szukając jakiego kolwiek zrozumienia i je dostałam na dzien dobry! Dziekuje za to:)

8

Od tego są fora, pogadać, doradzić, wesprzeć.;) Myślę, że w imieniu wszystkich forumowiczek mogę rzec "do usług".:) Ciesze się, że między Wami znowu jest cudownie! Oby tak dalej, trzymam kciuki.:)

9

Powodzenia..:)
Dasz sobie rade..:) Ty jestes dzielna do tego masz dla kogo to wszystko robic..:)
Dobrze jest zamknac przeszlosc, co?
Czlowiek staje sie od razu lzejszy i ile szczescia to ze soba niesie...:)

Kochac to nie znaczy zawsze to samo...:)

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Boje się ze stracę ukochaną osobę dla której poświęciłam wszystko!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018