Wasza ulubiona drogeria.Gdzie najchętniej robicie zakupy kosmetyczne? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Wasza ulubiona drogeria.Gdzie najchętniej robicie zakupy kosmetyczne?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 41 ]

Temat: Wasza ulubiona drogeria.Gdzie najchętniej robicie zakupy kosmetyczne?

Drogie Netkobietki moje pytanie brzmi- Jaka jest Wasza ulubiona drogeria?
Ja najchętniej tego typu zakupy robię w Super-Pharm i Rossmannie. Dla mnie te dwa miejsca to skupiska tego, co lubię najbardziej. Kosmetyki i perfumy. Zawsze to, czego szukam tam znajdę a nawet ponad to. smile Można dorwać w obu drogeriach na prawdę dobre promocje, okazje. W zwykłych drogeriach w małych miasteczkach jest dość drogo, a wybór dla mnie jest mało interesujący.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wasza ulubiona drogeria.Gdzie najchętniej robicie zakupy kosmetyczne?

Rossman ...

3 Ostatnio edytowany przez Amis (2010-12-30 13:33:17)

Nie wyłamuję się zwykle jest to Rossman!
ale kremy to głównie apteka

,,Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz wstawać.''
Reklama

4

W Super-Pharm również jest apteka dlatego przy zakupie różnych suplementów wybieram się do niej. Co do kremów, to też kupuję w drogeriach. Może dlatego, że nie mam z nią specjalnych problemów.

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

5

kremy do ciala, zele to rossman glownie lub markety, kosmetyki kolorowe to sephora big_smile
perfumy kupujemy w hurtowni, kosmetyki do wlosow w hurtowni fryzjerskiej, wybor ogromny a ceny zachecajace:)

Reklama

6

Rossmann przede wszystkim. Niskie ceny i ciągłe promocje zachęcają.

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

7

Jak jestem w Polsce to w Rossmannie. W moim miasteczku to jedna z lepszych opcji ^^.

8

Szampony, żele pod prysznic, balsamy i cała reszta - Rossman. Sprawdzałam - żaden hipermarket nie ma korzystniejszych cen niż ta drogeria.
Perfumy - dostaję, najczęściej od mamy, bo często są poza zasięgiem mojego portfela. Kocham się w zapachach Ives Rocher, tam też kupuję kosmetyki do demakijażu, bo tylko te mnie nie podrażniają.
Kosmetyki do makijażu - Sephora i czasem Avon. W pierwszym przypadku ceny są dośc wygórowane, ale nie potrzebuję wielu kosemtyków, więc wole postawić na jakość i trwałość (plus z kartą stałęgo klienta mają fajne promocje). W drugim - lubię ich lakier do paznokci i tusze do rzęs smile

Uh - właśnie zobaczyłam ile muszę się nalatać żeby skompletować kosmetyczkę wink

9

Rossman. smile

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

10

rossman i natura,bo mam blisko big_smile

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

11

Ja uwielbiam drogerię Rossman,.Drogeria M,i była taka jedna nawet fajna zapomniałam chyba drogeria Vica kosmetyków polityka.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

12

Zdecydowanie Rossman ze względu na niskie ceny oraz częste promocje. Od czasu do czasu lubię się wybrać do Natury, gdy zobaczę w gazetce jakąś fajną promocję.

13

Co do Natury nie jestem przekonana. Pewnego razu zraziłam się do niej, gdy cena na półce była inna od tej w paragonie. hmm A wzięłam na pewno odpowiedni produkt z odpowiedniej promocji. To co mi przeszkadza w Rossmannie to to, że nie mają testerów z perfum D&G, Versace itp. Ale to nie zmienia faktu, z uwielbiam tę drogerię.

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

14

CupraFR napisał/a:

Co do Natury nie jestem przekonana. Pewnego razu zraziłam się do niej, gdy cena na półce była inna od tej w paragonie. hmm A wzięłam na pewno odpowiedni produkt z odpowiedniej promocji. To co mi przeszkadza w Rossmannie to to, że nie mają testerów z perfum D&G, Versace itp. Ale to nie zmienia faktu, z uwielbiam tę drogerię.

Moim zdaniem Natura jest po prostu droga. Kiedyś kupiłam tam szampon dla mojego mężczyzny za 19zł - pierwszy raz go kupowałam, nie miałam pojęcia jaka jest średnia cena, to było duże opakowanie więc cena była adekwatna. No i dwa dni później jak wpadłam do Rossmana po odżywkę dla siebie to szlag mnie trafił kiedy zobaczyłam ten sam szampon (bez żadnych promocji!) za 12zł hmm no niby to tylko 7zł, ale zraziło mnie konkretnie.

15

tak, w naturze jest drożej. Chyba,że mają jakieś promocje,to wtedy jest ok.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

16

Rossmann i Aster,niekiedy Natura. Często kupuję też w prywatnej drogeri gdzie naprawdę mają tanio i to bez żadnych promocji.

Człowiek żyje po to, aby kochać. Jeśli nie kocha-to nie żyje...

17

Rossmann i Natura:) Chociaż w Rossmannie częściej, ze względu na atrakcyjne promocje:)

? ? ? Tylko ja sypiam w jego ramionach
To dla niego zostałam stworzona
Tylko do mnie mówi `KOCHANIE`
To mój teren pod jego ubraniem ? ? ?  ;-*

18

Muszę powiedzieć, że jeśli chodzi o promocje i okazje, to bardziej korzystne są w Super-Pharm. Czasami aż powalają na kolana. smile Polecam tą drogerię. Apteka Super-Pharmy też jest dosyć tania.

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

19

Ja kupuje dużo w Rossmannie, bardzo dobrze wyposazona drogieria no i ma wiele nowości. Jutro ma wejśc ten nowy produkt Original Source - żele pod prysznic, płyny do kąpieli, mydła, super mają opakowania, także po pracy tam się udaję;)

20

Ja chodzę do drogerii Sekret Urody, bo maja ciekawy asortyment i moje ulubione kosmetyki. Zresztą często są świetne promocje, więc można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach kosmetyki. Czy ktoś z Was też tam kupuje?

"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić."
Reinhold Schneider

21

Oczywiście Rossmann , przekonałam się, że jest tam tanio, poza tym mam blisko, i zawsze znajdę to co mi potrzeba smile

Witamy w świecie kryształowych upominków smile

22

Rossmann forever- jest nieziemsko tanio, zawsze korzystam z promocji, no i jest blisko mnie.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

23 Ostatnio edytowany przez pasikonik (2012-02-28 22:46:31)

SuperPharm - robię tam większość kosmetyków. Jeśli muszę kupić coś droższego - krem, perfumy - idę do Douglasa - Panie w moim są bezbłędne w doradzaniu

24

Ja też w rossmanie  - ale nie dlatego, że go lubię jakoś najbardziej czy coś. Po prostu, zawsze mam jakiegoś po drodze. smile

A poza tym to właśnie po drodze i przy okazji, to gdzie się tylko da - jeśli czegoś potrzebuję.

P.S. Fakt - wybór mają niezły, aczkolwiek nie idealny. ;]

25

Natura, Kosmeteria i Rossmann, zależy co mam po drodze:P

Wszystko czego potrzebuję przychodzi we właściwym czasie.

26

Do Rossmana najczęściej zachodzę, jak są jakieś promocje. Krem Nivea kupuję w Biedronce, szampony, odżywki, kremy, peelingi, sól do kąpieli, płyny i żele do kąpieli również w Biedronie, bo wystarczy poczytać z tyłu, że produkty te są produkowane przez znanych (i drogich) producentów jak np Bi-es, Bielenda, Dax (perfecta) itd, a ceny dużo niższe. Perfumy? Mam stałe zapachy i kupuję:
- Giordani White Gold - u koleżanki z Oriflame
- Czarny bez i mandarynka - Yves Rocher - u tej samej koleżanki
- Lolita Lempicka edp - kuzynka mi wysyła z Wielkiem Brytanii
- i ostanio odkryłam perfumy z Biedrony - 15 ml / 5,99 produkowane przez Bi-es (nie odbiegają od produktów avon, czy oriflame)

"Hakuna matata"

27

O zgrozo! Czy tylko kobiety dbają o siebie? Ja kosmetyki kupuje najczęściej przez internet- oszczędność czasu i nerwów. Nie bardzo lubie kolejki w sklepach a czas jest cenny.

Któż jak BÓG ?!

28

SuperPharm i Rossman - bo mają super ceny big_smile

i jeszcze Natura - tam kupuję rzeczy, których w tamtych dwóch nie ma - czyli np. kosmetyki z essence big_smile

29

Rossmana mam blisko.Tam też najczęściej kupuję.Ale lubię Douglasa- jest tam parę kosmetyków,które są tylko tam i które uwielbiam:)

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

30

Rossmann jest najlepszy! big_smile

31

Ja robie zakupy w drogerii Aster a Rossmana nie lubię bo wg mnie mają drogo-kupiłam korektor pod oczy garniera za 39.99 a w innej drogerii był za 29.99, tak samo z kremami. Jedyne co mają tanio to perfumy.
Może sklep Rossman w mojej okolicy jest wyjątkiem;o

Najlepiej jest milczeć

32

Zazwyczaj Rossmann.

Nie wspieraj finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

33

Rossman i Super-pharm

34 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-04-19 15:38:14)

link - kosmetyki zawsze tam kupuję...ceny mają atrakcyjniejsze niż w większości drogerii i duży wybór kosmetyków. Nie muszę spędzać cennego czasu w drogeriach:) szybka dostawa do domu i można się cieszyć zakupami:)

35

Zero oryginalności:
Rossman
Super Pharma
Yves Rocher
od czasu do czasu coś z Sephory

36

Jak mam czas to Sephora i Douglas, normalnie to przez net.

"...przyj naprzód, zrób wyłom w liniach wroga i po drodze niszcz wszystko, co się rusza, a oddziały, które idą za tobą, będą tylko sprzątać. Twoim celem jest dostać się za linie nieprzyjaciela  w końcu na tym polegała taktyka kawalerii  i zaatakować jego tyły..."

To zasady jednego z ostatnich 100% samców.

37

Apteja i Mydlarnia u Frańciszja czasami Rosman

Dobro jest w nas

38

Jest u nas taka fantastyczna drogeria Damiani, mają tam chyba wszystko i wszystko w dobrych cenach - od tanich kosmetyków po luksusowe marki, do tego świetnie wyszkolony personel, który idealnie dobierze zarówno podkład, odcień pomadki, jak i krem do twarzy. Niektóre rzeczy kupuję w Sephora, niektóre przez internet, czasem zaglądam do Rossmana.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 
Dobry zwyczaj mówi: wypowiadając się w nowym wątku jako pierwsza/y, zacytuj cały post opisujący problem.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 1 do 38 z 41 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Wasza ulubiona drogeria.Gdzie najchętniej robicie zakupy kosmetyczne?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018