Desmoxan- dziala czy nie? wasza historia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Desmoxan- dziala czy nie? wasza historia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 34 ]

Temat: Desmoxan- dziala czy nie? wasza historia

Czesc. Chce pomoc chlopakowi rzucic palenie i rozwazamy zastosowanie desmoxanu. Podzielcie sie sie waszą opinią.

Jedyna rzecz, którą facet powinien zmienić w kobiecie, którą naprawdę kocha, to nazwisko.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Desmoxan- dziala czy nie? wasza historia

Działa, tak samo jak tabex działa, tyle że to nie jest cudowna pigułka którą weźmiesz i już nie palisz, po prostu jest łatwiej, papieros nie smakuje tak samo, człowiek czuje się jakby przepalony,w związku z tym pali się coraz mniej, bardzo ważne jest też przestrzeganie tego co jest w ulotce. Nie mniej jednak żeby to coś dało, trzeba mieć silne postanowienie rzucenia palenia i na prawdę tego chcieć.

3 Ostatnio edytowany przez Szczesciara19 (2014-08-06 23:38:06)

Ja rzuciłam palenie bez żadnych wspomagaczy, ale mój facet próbował desmoxan brać 2 razy.. Pierwsze kilka dni jest super, bo tabletki dają radę, a później kwestia... Palić, nie palić.
Zastępuje papierosa, ale tak na serio to trzeba mocno chcieć żeby rzucić. Nic nie pomoże jeżeli palenie papierosów po prostu się lubi. Możecie spróbować, ale nie spodziewajcie się cudów smile

19.02.2014 Moja Kruszynka smile CAŁY MÓJ ŚWIAT !

4

Do tego jest jeszcze potrzebne trochę chęci. Ja zacząłem kurację desmoxanem i ciężko było mi ograniczać tak nagle, z dnia na dzień ilości wypalanych papierosów. Po 6 lub 7 dniu nagle stwierdziłem, że to ostatnia paczka i tak się stało. Rzuciłem palenie po 19 latach, ale czy to zasługa tylko tabletek - wątpię.
Jednak 3 tygodnie po rzuceniu, coś się wydarzyło w moim życiu i palę znowu sad

Do utraconego raju
Nie powinno się wracać,
Zwłaszcza jeżeli nie ma się pewności,
Że był on naprawdę rajem.

a mozecie napisac ile kosztuje desmoxan? dziekuje za wszelkie informacje

Jedyna rzecz, którą facet powinien zmienić w kobiecie, którą naprawdę kocha, to nazwisko.

6

Dagmara1977 napisał/a:

a mozecie napisac ile kosztuje desmoxan? dziekuje za wszelkie informacje

Opakowanie, na jedną kurację w granicach 50-60 zł.

Do utraconego raju
Nie powinno się wracać,

7 Ostatnio edytowany przez Dangerous Lioness (2014-08-07 11:12:10)

i co taka jedna kuracja powinna wystarczyc tak? doceniam wszelkie informacje w tym temacie. czekam na wasze opinie

8

Tak, jedno opakowanie, to jedna kuracja. Jeżeli nie pomoże, to można ją powtórzyć, ale chyba dopiero po 3 miesiącach. Nie pamiętam dokładnie, ale w ulotce jest wszystko opisane.

Do utraconego raju
Nie powinno się wracać,

aha, jak ktos jeszcze ma jakies ciekawe informacje to czekam na nie big_smile

10

Wpisz sobie w google: desmoxan opinie i dowiesz się wszystkiego smile

Do utraconego raju
Nie powinno się wracać,

11 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2014-08-07 16:22:46)

Szczesciara19 napisał/a:

Nic nie pomoże jeżeli palenie papierosów po prostu się lubi.

Ja rzuciłam mimo że lubię palić, a wręcz uwielbiam, ale swoje życie lubię bardziej, nie miałam wyboru.

12

Najskuteczniejsza metoda to silna wolna i chęci, bo bez tego nawet najlepsze wspomagacze nie zdadzą rezultatu.

13

Mój brat Desmoxan dostał od żony, niestety przez pół roku nie potrafił zmobilizować się do kuracji. Palił od kilkunastu lat co najmniej paczkę dziennie, czasem więcej. Na rzucanie nałogu wybrał urlop, wystarczyły (uwaga!) zaledwie cztery tabletki, aby zupełnie przeszła mu ochota na nikotynę. Obecnie nawet kiedy ktoś pali w jego obecności, nie robi to na nim najmniejszego wrażenia, dokładnie tak, jakby nigdy nie był uzależniony. Oczywiście każdy organizm jest inny, ale w tym przypadku ta metoda zadziałała rewelacyjnie - przyznaję, że patrzę z ogromnym zaskoczeniem, bo aż trudno mi uwierzyć w tak łagodne odejście od nałogu.
Jeśli nie zapomnę, to za jakiś czas wejdę tutaj i napiszę czy radość nie okazała się przypadkiem przedwczesna. Oby nie! wink

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

14

Tabeina zawarta w Desmoxanie wypłukuje nikotynę z organizmu. Jeszcze za czasów farmacji, mieliśmy wykłady gdzie dużo dowiedziałem się o dokładnym działaniu. Ja swego czasu brałem Desmoxan, pomógł ale ma kilka skutków ubocznych:
- Koszmary senne oraz zaburzenia snu - kilka razy budziłem się w nocy, zazwyczaj mam spokojne sny.
- Zaburzenia jelitowe - samoistne przelewanie się w jelitach
- Nerwowość, drażliwość - i nie było to spowodowane brakiem nikotyny
- Coś co dla faceta jest niepożądane smile Zaburzenia erekcji, zmniejszenie się libido. Po kuracji wraca wszytko do normy.

Moja opinia na temat desmoxanu - produkt skuteczny ale uważam, że większość skupia się w naszej głowie. Coś sobie postanawiam i bez tego idzie rzucić nałóg smile

15

noname889 napisał/a:

Moja opinia na temat desmoxanu - produkt skuteczny ale uważam, że większość skupia się w naszej głowie. Coś sobie postanawiam i bez tego idzie rzucić nałóg smile

Dokładnie, to samo było u mnie, silna wola, to podstawa. A jeżeli chodzi o działania uboczne, to u mnie one nie występowały smile

Do utraconego raju
Nie powinno się wracać,

16

Moja bratowa rzucila palenie przy pomocy Desmoxanu. Już po trzech dniach nie paliła, trwa to już około pół roku i nie odczuwa potrzeby zapalenia. Ja się przymierzam do kuracji, ale odkładam, dzień, po dniu. Muszę się w końcu zebrać w sobie i rzucić to świństwo. Pozdrawiam.

facet po przejściach

dziekiuje wszystkim za opinie. juz kupiłam ten lek ale na razie nastawia sie psychicznie hehe:P

18

Jak wyżej wspomniałam, mój brat przestał palić po wzięciu czterech tabletek Desmoxanu, do dziś dzielnie się trzyma. W związku z tym, że reszta opakowania została niewykorzystana, moja mama stwierdziła, zresztą zachęcona przykładem syna, że nie ma nic do stracenia. Nie pali już ponad miesiąc. Co prawda jej przychodzi to z większym trudem niż bratu, bo musi ciągle czymś zajmować myśli i stale coś podgryzać, ale i tak dzielnie się trzyma. Biorąc jednak pod uwagę, że paliła przez całe życie, nigdy wcześniej nawet nie próbowała zrywać z nałogiem, to naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem.

Dagmaro, od teraz trzymam kciuki za powodzenie Waszej kuracji! smile Za jakiś czas daj, proszę, znać, jak Wam idzie.

Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

19

Moja koleżanka, która paliła od 15 lat rzuciła dzięki desmoxanowi, aczkolwiek motywację miała silną - miała pozytywny wynik na obecność hpv i podejrzewali stan rakowy. Na szczęście okazło się, że zmian nowotworowych nie ma, ale ona wciąż nie pali smile

20

Mam 2 braci palaczy, każdy od wielu lat palił, jeden e-papierosy nawet, różne kuracje, ograniczenie palenia, ale to na nic wszystko. Jakieś pół roku temu jeden znalazł ten desmoxan, polecił drugiemu, na dziś oboje nie palą kompletnie i to jakiś szok.
Sam palę, na razie nic swojej połówce nie mówię, bo zaraz mnie zamęczy o to, by brać to. A palenie sprawia przyjemność.
Efekty uboczne - rośnie waga i brzuch... O ile się nie ćwiczy.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

21

Ja po trzech latach nie palenia(rzuciłam bez wspomagaczy), znowu zaczęłam.
Po roku "podpalania" miałam dosyć i kupiłam desmoxan.
Dla mnie REWELACJA!
Gdybym wiedziała, że mi pomoże to brałabym go wcześniej.
Oczywiście potrzebna też była silna wola, bez której guzik by wyszło.
Nie palę trzy miesiące i nie mam zamiaru zaczynać.

To my tworzymy nasze własne przeznaczenie...

22

Desmoxan działa, właśnie jestem w czasie kuracji i jestem bardzo zadowolona, bo po trzech dniach brania leku nie sięgnęłam po papierosa. Pomogły gumy do żucia bez cukru. Pomaga praca i przebywanie w miejscach, gdzie palenie nie jest mile widziane, zajęcie myśli np. dobrą książką. Staram się skupiać na tym co robię. Jakoś daję radę.

23 Ostatnio edytowany przez piroman1981 (2015-04-19 22:29:33)

Sprawdza się o tyle że łagodzi bardzo tą nerwicę z powodu braku papierosów. Metoda która mi pomogła to kombinowane rzucenie - przez 4 dni gumy nikotynowe (żeby odzwyczaić się od nawyku kupowania/trzymania w ręku i palenia papierosa), potem metoda na głoda - przeskok na te tabletki (akurat brałem Tabex ale to to samo) i jednoczesną zamianę gum z nikotynowych na zwykłe. Nie palę już 2 miesiace

Nie wiem tylko czym opanować tą cholerną manię pożerania wszystkiego dookoła, jak na razie przytyłem 7 kg.

BORN TO BE WILD.

24

Minęło kilka kolejnych miesięcy, a ja z zadowoleniem mogę napisać, że zarówno brat, jak i mama nadal nie palą smile.

piroman1981 napisał/a:

Nie wiem tylko czym opanować tą cholerną manię pożerania wszystkiego dookoła, jak na razie przytyłem 7 kg.

Moja mama niestety ma ten sam problem. Co prawda całe życie narzekała, że jest zbyt szczupła, ale teraz przybyło jej tyle ciałka, że musi zmieniać niemal całą garderobę. Ona jednak cały czas podjada jakieś orzeszki, krakersiki, paluszki, ciasteczka oraz inne okropnie tuczące przekąski.
Tobie proponuję wcinać (mamie też, ale nie słucha cool) warzywa, na przykład rzodkiewki czy pokrojonego w słupki ogórka, marchew, kalarepę - niskokaloryczne i zdrowe smile.

25 Ostatnio edytowany przez piroman1981 (2015-05-07 15:25:58)

Olinka napisał/a:

Tobie proponuję wcinać (mamie też, ale nie słucha cool) warzywa, na przykład rzodkiewki czy pokrojonego w słupki ogórka, marchew, kalarepę - niskokaloryczne i zdrowe smile.

Ha ha pamiętam czasy jak potrafiłem kupić 2 paczki wedlowskich mieszanek "biała trufla" i wpierdzielić wszystko w 2 podejściach tego samego dnia wink Zrobiłem wtedy tak jak piszesz - wrzuciłem w przekąski warzywa i pozostałem do dzisiaj przy tym - nadwaga pomału zaczęła spadać jak świństwa poszły w odstawkę.
Jak się nad tym zastanowiłem to tak jest że jak się zaczyna palić a potem kopci wiele lat to człowiek zmienia też na początku dietę pod fajki (nie pamiętając tego po tak długim czasie nawet) bo fajki gaszą głód i mniej warzyw jest w diecie (u mnie praktycznie ich nie było bo z czasem już nie chciało mi się ich siekać i obrabiać). Wrzucenie warzyw z powrotem właściwie w dowolnych ilościach i rozwiązuje problem ciągłego wygłodnienia i powoduje że dieta jest na tyle zrównoważona że masz optymalną masę ciała, po prostu przez te lata człowiek chodził ciągle niedożywiony zagłuszając głód paleniem i nawet o tym nie wiedział.

BORN TO BE WILD.

26

Nie pale od 3 miesięcy czy pomógł mi desmoxan no cóż, dostałam 2 listki od koleżanki na którą nie podziałał i nie dokupowałam bo po co. Paliłam jakieś 15 lat więc nader łatwo przyszło rzucanie ale waga niestety poszła górę 5kg, chodzę na siłownie niestety mam prace zmianową i jem zazwyczaj 2 razy dziennie po 22 włącza mi się gastro no cóż walczę dalej ale stosowanie diety przy dwóch posiłkach jest troche bezsensowne.

27

Ja nie palę od 4 miesięcy. big_smile Nie używałem desmoxanu. Żadnych substytutów.
Od wypalenia ostatniego papierosa, nie miałem już ani chęci, a ni smaku na papierosy. A jeśli ktoś mówi, że pali bo lubi to jest w błędzie. Pali bo musi, bo jest uzależniony. Jakby to lubił, to by mógł przestawać kiedy chce. Ja lubię oglądać filmy, ale nie mam na to ogromnej potrzeby. A po za tym, to są dwa uzależnienia od papierosa: fizyczny jak i psychiczne. Fizyczne które jest prawie nie odczuwalne i najgorsze psychiczne. Bo tu jest pies pogrzebany. Ale co ja będę pisał, z całego serca polecam krótką książkę Alena Cara: Łatwa Metoda. Jej działanie gawrantuje 99% skuteczności. Mnie i mojemu koledze pomogła. Bo trzeba zrozumieć, zasadę i działanie uzależnienia. Bo samą silną wolą pokonanie go, jest strasznei trudne.

"Złoto dotykane zbyt wiele razy przestaje błyszczeć"

28

Od 7 luty 2016 nie palę.Pomógł mi desmoxan.było to moje drugie podejście z desmoxanem.Za pierwszym razem nie byłam zbyt przekonana czy naprawdę chcę rzucić palenie.Jednak za drugim razem motywacja była silniejsza.Dojrzałam do tego,że naprawdę chcę się tego nałogu pozbyć.Udało się!!!Rzuciłam palenie po 36 latach intensywnego nikotyzowania się.Mam czasem ochotę na dymka ale taka chęć pojawia się i zaraz znika.Uwierzcie,zaskoczyłam samą siebie.Nigdy nie wierzyłam tak do końca,że uda mi się to świństwo rzucić.

29

litera6 napisał/a:

Od 7 luty 2016 nie palę.Pomógł mi desmoxan.było to moje drugie podejście z desmoxanem.Za pierwszym razem nie byłam zbyt przekonana czy naprawdę chcę rzucić palenie.Jednak za drugim razem motywacja była silniejsza.Dojrzałam do tego,że naprawdę chcę się tego nałogu pozbyć.Udało się!!!Rzuciłam palenie po 36 latach intensywnego nikotyzowania się.Mam czasem ochotę na dymka ale taka chęć pojawia się i zaraz znika.Uwierzcie,zaskoczyłam samą siebie.Nigdy nie wierzyłam tak do końca,że uda mi się to świństwo rzucić.

lepiej zostaw sobie kilka tabletek na czas jak Twój "ukochany nałóg" powróci z "delegacji", bo jest wtedy rozpierdziu zdrowy :d

"Wędrowcze, droga przepadła; trzeba ją idąc, odkrywać"
"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

30

Ja kiedyś rzucałam z Tabexem, ale to ta sama substancja czynna co w Desmoxanie. Pierwsze 3 dni były raczej ciężkie. Jadłam cały czas słonecznik i unikałam kawy bo kojarzyła mi się z papierosami. $ dnia było już ok i bardzo łatwo przychodziło mi nie palenie. Nie paliłam 1,5 miesiąca, ale jak wybierałam się na spotkanie ze znajomą, kupiłam paczkę papierosów z myślą o tym, że będę  ją miała na baaaaardzo długi czas. Jednak zrobiłam błąd i palę do tej pory. Kupiłam jakiś czas temu Desmoxan i czekam, aż nadejdzie odpowiedni moment na kolejną próbę.

31 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-03-13 22:07:50)

Desmoxan nie pomógł mi w rzuceniu palenia. Dopiero udało mi się rzucić palenie gdy zapoznałam się z tym blogiem [spam].

32 Ostatnio edytowany przez Poznan76 (2017-07-07 19:20:09)

Desmoksan działa, gdy tylko tego zapragniemy. Paliłam 16 lat. Zawsze twierdziłam, że po prostu to lubię. Nie przeważały mnie kaszel, izolacja podczas międzynarodowych konferencji (Europa naprawdę nie pali), koszmarne zdjęcia na opakowaniach. Przeraził mnie jednak mój punkt widzenia. Chciałam kupić winogrona, których kilogram kosztował tyle,co paczka moich ulubionych fajek. Gdy przy kasie Pani do rachunku doliczała papierosy, stwierdziłam, że coś jest nie tak. Do rzucania palenia przymierzałam się trzy razy, w tym dwa zakończone porażką. Znajdowałam różne wymówki, najbardziej bałam się przyrostu wagi. Dziś nie palę kolejny miesiąc. Celowo nie liczę. Będę liczyć lata, nie dni, które szczególnie na początku bardzo się dłużą. Nie prztyłam. Miałam plan dietetyczny. Prosty. Zwyczajny. Pięć różnorodnych posiłków. Bez podjadania. Dużo wody. Gdy chciało mi się palić, parzyłam zieloną herbatę. Powstawał w ten sposób nowy rytuał. 25 dni zgodnie z ulotką przy pomocy aplikacji zażywałam desmoxan. Dziś, gdy kupuję krem z wysokiej pułki, wiem, że to zaledwie kilka paczek fajek. Przy czym przyjemność dla mnie, moich dzieci i męża, znacznie większa. Każdy dorasta do rzucenia palenia sam. Z perspektywy czasu wiem,że jest to łatwiejsze, niż o tym mówią. Nie pozwólcie sobie wmawiać, że jest to niemożliwe. Ile takich nadzwyczajnych doświadczeń mamy za sobą? Podejdź do decyzji naturalnie, bo bardziej naturalne jest niepalenie.

33

mój tata dzięki tym tabletkom rzucił palenie, po wielu wielu latach, ale pomogły też podwyżki cen papierosów wink

Hej od wczoraj biorę desmoxan, nie wiem czy to te tabletki ale ograniczylam palenie i jak zapale to pół papierosa wyrzucam. Mam nadzieję że przestanę palić i pójdzie to łatwo. Trzymajcie kciuki

Posty [ 34 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Desmoxan- dziala czy nie? wasza historia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018