Czy podobał sie Wam świąteczny program w Tv? Co oglądałyście ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Czy podobał sie Wam świąteczny program w Tv? Co oglądałyście ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Czy podobał sie Wam świąteczny program w Tv? Co oglądałyście ?

Czy podobały się Wam świąteczne filmy w telewizji ? :-)
Wg mnie za dużo jest emitowanych filmów o tej samej tematyce, czyli o św. Mikołaju itp. Już od dobrych kilku lat programy są powtarzane, co doprowadza mnie do szału! I zbyt dużo bajek dla dzieci...
Nie wiem czy można jakoś na to wpłynąć...
Piszcie jak Wam odpowiada świąteczny program telewizyjny ? Co o nim sądzicie ?
Czy spędzacie dużo czasu w Święta oglądając telewizję ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy podobał sie Wam świąteczny program w Tv? Co oglądałyście ?

W sumie to nawet nie wiem co leciało. Odzwyczaiłam się od TV - od ponad 4 latach nie mam takowego sprzętu w domu, tylko przy róznych okazjach (typu święta) kiedy jadę do domu rodzinnego to cośtam obejrzę. Ale to tak z przypadku, bez studiowania programu.

W tym roku jakoś ominęłam Kevina (no dobra, końcówke obejrzałam wink ), ale zachwycił mnie "Gwiezdny pył" - do tego stopnia, że obejrzałam go dwa razy. Myślałam, że to kolejna bajka dla dzieci - a okazał się być mądrym filmem z genialną obsadą.

3 Ostatnio edytowany przez beata1555 (2011-01-01 16:29:09)

Gdybym tylko miała taka siłę, zdjęłabym z anteny wszystkie bajki o Mikołajach (może jedną bym zostawiła smile ). Naprawdę jest ich zbyt dużo. Dołączam do tłumu pługarów w akcji Hoop Coli ( http://www.hoopcola.pl/tlum-plugarow ), chyba tylko tyle mogę zrobić w tym kierunku ! big_smile..... Chociaż tyle.

4

Ja prawie nie oglądam telewizji. Mąż i dzieci lubią sobie czasem poprzerzucać. Na szczęście nikt nie włączał bajek o Mikołajach.

Woleliśmy sobie zagrać w Osadników z Catanu smile

mam 4 dzieci a moją pracą jest dom!

5

Ja tylko ogladalam ze starszym synkiem "Kevin sam w domu" reszta programow tych filmow mnie sie nie podobala ale Kewin mam do niego sentyment....usmialam sie do lez momo ze zna sie ten film na pamiec smile

6

Ja w święta nie oglądam tv odpoczywam. Mam ją na co dzień i tak nie leci nic ciekawego zawsze to samo jednym słowy szkoda mi czasu

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

7

Wg mnie nie potrzebne są ekranizacje lektur, filmy historyczne itp. mimo iż rzekomo przypominają o naszej polskości - to jednak zanudza widzów. takie jest moje zdanie. na to miejsce powinny wejść nowe, świeżutkie filmy.

8

marta_kul napisał/a:

Wg mnie nie potrzebne są ekranizacje lektur, filmy historyczne itp. mimo iż rzekomo przypominają o naszej polskości - to jednak zanudza widzów. takie jest moje zdanie. na to miejsce powinny wejść nowe, świeżutkie filmy.

Ja się tutaj nie zgodzę - święta to czas, który powinien być spędzany z rodziną i znajomymi, a nie przed TV. Gdyby w tym czasie leciały jakieś supernowości, to obstawiam że sporo osób zrezygnowałoby na ich rzecz ze wspólnego spaceru, spotkania się z przyjaciółmi.

9

falka napisał/a:
marta_kul napisał/a:

Ja się tutaj nie zgodzę - święta to czas, który powinien być spędzany z rodziną i znajomymi, a nie przed TV. Gdyby w tym czasie leciały jakieś supernowości, to obstawiam że sporo osób zrezygnowałoby na ich rzecz ze wspólnego spaceru, spotkania się z przyjaciółmi.

Wiadomo, że wszystkich filmów od razu nie zastąpią. Wstawiliby kilka nowych, każdy by coś wybrał. nie wszystko od razu, i nie każdy oglądałby wszystko, bo nie da się cały dzień przed telewizją siedzieć.

10

Świąteczna TV to przede wszystkim "Kevin..." i "Asterix i Obelix" - czyli odgrzewane kotlety. Nie ma co wtedy oglądać.

Jeśli stoisz przed trudnym zadaniem, pamiętaj, że stary dąb był kiedyś małą roślinką.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Czy podobał sie Wam świąteczny program w Tv? Co oglądałyście ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018