Szybkie randki -- fast dating - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szybkie randki -- fast dating

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 ]

1

Temat: Szybkie randki -- fast dating

Słyszałam już nie raz o tzw. szybkich randkach, czyli spotkaniach organizowanych w niektórych pubach, gdzie ludzie mają okazję porozmawiać ze sobą przez 3 minuty, i te 3 minuty są decydujące.
Wydaje mi się, że tu decydują przede wszystkim feromony i nasze ludzkie instynkty. Czy uczestniczyłyście kiedyś w podobnej zabawie? Czy można tam spotkać jakiś fajnych ludzi?
Koleżanka namawia mnie na szybką randkę, ale ja mam troche wrażenie, że to takie wystawianie mięcha na sprzedaż i mam duże opory by tam iść. Poradźcie co Wy byście zrobiły?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szybkie randki -- fast dating

Nigdy o tym nie slyszalam...ale chetnie bym poszla...gdybym miala wystarczajaco duzo odwagi... ;/

3

hej!!!! ja słyszałam i myślę że to jest bardzo fajny pomysł..... poznanie ludzi w inny sposób. Jakbyś wiedziała gdzie jest coś takiego chętnie pójdę z Tobą:)

Ps. problemem może nie być odwaga - będę Cię wspierać,:) tylko miejsce bo ja mieszkam w Katowicach:)

4 Ostatnio edytowany przez Ewa (2009-02-21 13:25:59)

.

5

właśnie sama jestem ciekawa jak to działa....
znalazłam coś takiego spamt
i co  o tym myślicie...
Monia

6

wiesz ja tez slyszalam o takich ''szybkich randkach'' czasem mozna zobaczyc kogos ciekawego podobno a potem umowic sie na randke dosc ciekawy sposob na poznanie kogos zawsze mozna sprobowac przeciez nie powiedziane jest ze od razu trzeba sie z kims wiazac ja raczej wole tradycyjne sposoby poznawania ludzi i nawiazywania kontaktow z nimi  ale gdzybym miala szanse to kto wie moze sprobowala bym troszke dla zabawy a trosze zeby sprawdzic jak to jest pzdrw:)

7

Ogólnie, głupia moda z USA, ale patrząc na to okiem zdesperowanych samotnych ludzi to niech robię sobie te fast dating'i smile

Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości...

8

A ja uważam że to świetna zabawa i dobra sposobnośc poznania kogoś ciekawego.
Przecierz taka szybka randka do niczego nie zobowiązuje a może byc miło.

9

fenix napisał/a:

A ja uważam że to świetna zabawa i dobra sposobnośc poznania kogoś ciekawego.
Przecierz taka szybka randka do niczego nie zobowiązuje a może byc miło.

Zgodzę się z fenix jeżeli komuś to odpowiada to dlaczego nie,każdy sposób jest dobry żeby poznać nowych ludzi,a kto wiem może i swoją drugą połówkę.:D

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

10

jak dla mnie to dobra forma poznania nowych ludzi. 3 minuty i albo ktoś Ci podpasuje i umówisz się na jakieś dłuższe spotkanie, a jak nie, to nie musisz się męczyć z kimś, z kim nie masz o czym rozmawiać. smile

11

tez o ttym slyszlaam.
jakbym byla sama i cos takiego byloby gdzies w okolicy to pewnei bym sie wybrala:)

porąbana jak łajno w tartaku

12

a ja byłam w warszawie i bardzo mi się podobało:-) łatwo szybko i przyjemnie, bez przymusu "męczenia się" całą randkę, po 5 minutach po prostu zmienia się partnera:-)

13

Fajna zabawa:)
Jakbym byla wolna to napewno bym skorzystala big_smile

14

Nie uczestniczyłam, bo nigdy nie słyszałam, żeby w moim mieście było coś takiego, ale jeśli tylko będę miała okazję, na pewno zrobię to bez zastanowienia smile Uwielbiam poznawać nowych ludzi, a te pierwsze minuty są na tyle niezobowiązujące, że mogłaby wyniknąć ciekawa rozmowa smile

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

15

Ja o tym nie słyszałam , ale gdybym była samotna to z chęcią bym spróbowała .

16 Ostatnio edytowany przez Bożena (2009-04-02 19:34:25)

skoro chciałybyście spróbować... w takim razie polecam: 

Link usunięto
Moderator Bożena

17

Przeniesiony post Agnieszka1991

Agnieszka1991 napisał/a:

Witam

Co sądzicie o tzw. szybkich spotkaniach czyli Speed dating, które na chwilą obecna są jeszcze mało popularne w Polsce?

Ostatnio przeglądając Internet udało mi się znaleźć nową formę portalu randkowego, gdzie obowiązuję zasada Speed Dating.

Moda na ultraszybkie randki (Speed dating) dociera do Polski zza oceanu za pośrednictwem Internetu.

Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam przyjaciółki forum:)

18

Bzdura jakaś, w ogóle nie czaję tego systemu. A ile jest par, które zeszły się po dziesiątkach spotkań po których poznały się bliżej i dowiedziały o sobie czegoś czego na pierwszy rzut oka nie widać a było decydujące? Nie jestem pewna czy gdyby decydowały pierwsze 3 minuty to czy byłabym z moim obecnym facetem. Potrzeba mi było trochę więcej czasu by się zaczarować. Takie 3minutowe randki są dobre jak szukamy kogoś na jedną noc i przypomina mi to oglądanie niewolników na targu.

Nie można uciec od samego siebie przenosząc się z miejsca na miejsce - E. Hemingway

19

Czesc smile
Bylam wczoraj w Katowicach w Cogitaturze na takich randkach. Na poczatku tez nie bylam przekonana, ale co tam... do odwaznych swiat nalezy smile potraktowalam to jako forme zabawy i bylo naprawde fajnie... moze tym razem nie spotkalam swojego ksiecia ale czasu nie zmarnowalam smile bylo bardzo milo i sympatycznie, pozniej wszyscy razem posiedzielismy przy piwku smile
W internecie pod haslem spam latwo znajdziecie adres www smile ja napewno jeszcze sie wybiore... nie mozna sie spina i ciagle zastanawiac czy powinnam, a po co itp smile trzeba stwarzac sobie mozliwosci smile)

20 Ostatnio edytowany przez maqda (2011-01-28 11:54:08)

hej, tez o tym słyszałam, chyba sie nawet wybiore bo znajoma byla i mowi ze bardzo fajne wrazenia.
...zapisujemy sie dziewczyny??:)
jesli ma ktos jakies wrazenia po speed datingu to niech podzilei sie z nami tutaj.

21

Hmm, całkiem ciekawa forma poznania nowych osób, czemu nie?:) Odwaga chyba tutaj nie jest istotna, tak mi się wydaje. Bo przecież to jest coś takiego, że w ustalonym miejscu spotyka się parę osób i wszystko jest zorganizowane przez kogoś takiego. Pewnie skorzystałabym z czegoś takiego, jakby było w mojej okolicy:) Głównie przez to, że jestem wciąż samotna i szukam kogoś na poważnie. Nie wiem czy takie szybkie randki to jest to, przez co mogę poznać osobę i związać się z nią na stałe, ale zawsze jakaś dodatkowa szansa:) Słyszałam, że jakoś w czerwcu w Warszawie będzie organizowana taka akcja przez portal matrymonialny mydwoje. Tutaj jakoś więcej sobie obiecuję po czymś takim, bo znam ten portal i zrzesza ludzi, którzy szukają związków na poważnie, więc może tego typu akcja przyniesie mi jakieś efekty?:) A była może któraś z Was już na czymś takim? Podzielcie się informacjami, ok?

22

ja myślę ze to dobry pomysł chętnie bym się tam wybrała pozdrawiam

23

serdecznie zapraszam na szybka randke w Poznaniu!!!! 05.06.2010 roku o godzinie 11:00 przy ulicy Ratajczka 18 w KluboKawiarni! Ilość miejsc ograniczona! Rezerwacja: 61-8-202-203

24

Słyszałam o tych szybkich randkach. Portal Sympatia organizuje różnego rodzaju imprezy i czasem w atrakcjach tych imprez są i te szybkie randki.  Szczerze fajna sprawa, jeśli będzie znów taka impreza a ja będę mieć ochotę to może i się wybiorę. Z czystej ciekawości smile

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

25 Ostatnio edytowany przez maqda (2011-01-28 11:50:24)

szybkie randki są super smile

26

To widzę, że portale randkowe też się teraz wzięły za organizowanie takich szybkich randek. Fajnie, bo to jest zawsze jakaś inna forma poznawania ludzi:) Jednak znając ludzi na sympatii, raczej nie poszłabym na coś takiego organizowane przez nich. Z mydwoje.pl mogłabym spróbować, tylko szkoda, że w Warszawie i że nic o tym nie słyszałam.

27

Cześć wszystkim:) Mam okazję pomagać przy organizacji szybkich randek w toruniu. szybkie randki są organizaowane w restauracji Metropolis. Sama brałam udział w szybkich randkach w warszawie. Osobiście uważam że to niezwykła zabawa, ciekawe przezycie i dobra metoda na nabranie pewności siebie i przezwyciężenie nieśmiałości.. Pierwsze speed dating w toruniu było niezwykle udane. Przyszli ludzie otwarci i sympatyczni. Myślę że osoby które są przeciwko takim imprezom nie miały okazji wzięcia udziału w speed dating - a tylko wtedu można to ocenić:)) Dla mnie sam pomysł to prawdziwa BOMBA!!!  Osoby któe choć raz  były wiedzą o czym mówię... Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do zabawy w speed dating bo to z socjologicznego  i psychologicznego punktu widzenia niesamowite przeżycie!!! Kleopatra

28 Ostatnio edytowany przez Optymistka_87 (2011-05-16 22:27:06)

a ja spróbowałam i już wiem jak to jest tongue ! ponoc znowu cos organizują, widziałam plakat na uczelni speed-dates.pl czy jakos tak

29

Wczoraj bylam po raz kolejny, było jeszcze lepiej niz ostatnio ! big_smile  Pozdrawiam panow prowadzacych impreze- dzieki i trzymajcie tak dalej!

30 Ostatnio edytowany przez klamczucha (2011-10-17 17:56:31)

Optymistka_87 napisał/a:

Wczoraj bylam po raz kolejny, było jeszcze lepiej niz ostatnio ! big_smile  Pozdrawiam panow prowadzacych impreze- dzieki i trzymajcie tak dalej!

Wybieram się już od miesięcy ale wybrać nie mogę smile Powiedz coś więcej. Jak spotkanie wygląda "od środka"? Jacy mężczyźni? smile

31 Ostatnio edytowany przez Optymistka_87 (2012-01-16 14:42:08)

Hejka!

Od czego by tu zacząć... smile Może od poczatku: od razu Wam powiem, ze byłam niesamowicie zestresowana, bo zadna z moich kolezanek nie chciała ze mną iść. Może to ze mna jest coś nie tak, ale ja myślę, że znajdzie tylko ten, kto szuka, a nie ten, co siedzi przed komputerem i marzy o księciu z bajki nic w tym kierunku nie robiąc!

Samo spotkanie wyglądało mniej więcej tak, że siedziałam przez cały wieczór w jednym miejscu (ja wybrałam miejsce plecami do ściany, czułam się pewniej) i sączyłam drinka, a dodatkowo co 7 minut miałam niespodziankę w postaci kolejnego faceta. smile smile :)Jacy są? Przeróżni! Pamiętam w październiku chyba był tam każdy typ: i romantyk i jakiś maczo, był też jakiś odrealniony optymista (taki sam jak ja: tongue). Przez cały czas miałam coś jakby ankietę, gdzie zaznaczałam moje typy. Moje zaznaczenia pokryły się w 3 wypadkach, więc miałam trzy numery. big_smile Ale to o prywatnych randkach zostawie dla siebie tongue

Ogólnie uważam, że choć wymaga to niemałej odwagi z naszej strony ("wiesz co, chyba zdesperowana jesteś", "ja nie muszę chodzić na takie spotkania", "internet jest lepszy", "noo... jasne, na pewno kogoś poznasz w 4 minuty"), to warto dziewczyny, warto! !! Zdenerwowanie? Stres mija w momencie jak tylko rozbrzmiewa pierwszy dzwonek i cala ta fascynująca machina idzie w ruch  smile smile smile

Optymistka

32

Witam

A ja też byłam na takiej szybkiej randce
Spotkanie odbywało się w Poznaniu
Z tego co pamiętam ich strona internetowa spam Faceci byli calkiem całkiem , nie spodziewałam się szczerze mówiąc takich ciasteczek
Chociaż oczywiście desperaci też się pojawili, no, ale to była mniejszość
Także naprawdę polecam wszystkim odważnym Paniom smile

33

TEZ BYM SPRÓBOWAŁA.

34

Witam drogie panie :)

Niedługo zamierzam zając się organizacją szybkich randek. W związku z tym mam do Was wielką prośbę. Wypełnijcie moją ankietę dotyczącą SzR właśnie. :)

(https)://docs.google.(com)/spreadsheet/viewform?formkey=dGNFN25oMlM2WGFadm5JOU8tVkJCSnc6MQ
(trzeba usunąć nawiasy - muszę przyznać, że całkiem całkiem te zabezpieczenia przed linkami :P)
2-minutowa anonimowa ankieta odnośnie szybkich randek (speed dates) popularnych w USA.

Z góry dzięki! :)

Kamil

35 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-03-28 12:47:50)

Dla mnie dziewczyny to rewelacyjna przygoda, poznałam kilku naprawdę fajnych facetów, świetna zabawa i wiecie co pierwsze wrażenie jest piorunujące, bo na takim spotkaniu, nie poznasz bliżej osoby, ale ta osoba może Cię tak zaintrygować...ech smile Jestem z Gdyni i zawsze zapisuje się na te randki przez ten spam, bo mają wszytko naprawdę świetnie zorganizowane smile Nie bójcie się zaryzykować, bo to fajna zabawa. Ja już się zapisałam na 8 kwietnia smile Przełamcie swoją nieśmiałość i do boju kobietki smile

Adres strony internetowej - usunięty.

36

mialam mieszane uczucia co do speed dating, byłam na 3 w Krk, raz było lepiej raz gorzej big_smile
na ostatnim było jak to sie mowi "w deche" ;P

A co do samej rozrywki, polecam po stokroć bardziej niz internet, choc wybór partnerow o rozmowy mniejszy, od razu mozesz kogos przetestaowac pod wzgledem komunikacji.

randki internetowe konczyly sie zazwyczaj dlugim mysleniem lub wielkim "odejsciem" od prezentowanej fotografii tongue na tym mozna tego uniknac.

37

byłam kilka razy w Krakowie i całkiem fajnie było.
Nigdy nie lubiłam "randek internetowych" dlatego spróbowałam ich odpowiednika w realu.
Polecam

38

fajna zabawa o ile nie trafi się na desperatów, którzy już swoim wyglądem odpychają. Ja na szczęście tylko raz tak miałam. Byłam kilka razy i uważam że jeśli ktoś ma problem ze znalezieniem swojej drugiej połówki to to jest jeden z leposzych sposobów smile

39 Ostatnio edytowany przez kasia5266 (2018-04-23 09:09:04)

Byłam 3 razy w Rzeszowie i niestety średnio. Większość zaniedbanych i zdesperowanych facetów, z którymi do tego bardzo ciężko się rozmawia. Spotkałam jedynie dwóch ogarniętych i z jednym nawet się kumpluję do tej pory. Jednak szczerze mówiąc szkoda mi 40 zł ( o tyle to teraz kosztuje). Wolę już aplikacje typu Tinder czy Badoo.

Posty [ 39 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szybkie randki -- fast dating

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018