Szybkie randki zapytanie o to czy warto w 2019? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Szybkie randki zapytanie o to czy warto w 2019?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Szybkie randki zapytanie o to czy warto w 2019?

Witam,
swoje pytanie kieruje do osób które uczestniczyły w tego typu zabawie, czy szybkie randki dla osoby 30+ po dłuższej przerwie w relacjach to dobra opcja?
Siedzę teraz na tinderze, sympatii, badoo i jest kicha, od dekady to wszystko wymiera, robi się na prawdę nieciekawie. w latach 2005-2010 miałem sporo randek, związków a dzisiaj to jest już niemożliwe, ostatnie spotkanie na kawię w...styczniu br., Tinder - mało połączeń, jak już to parę zdań i koniec, sympatia na 20 wiadomości prawie żadnej odpowiedzi, badoo - tak jakby sztuczne profile lub osoby nieaktywne.

Poza tym czy dziś w świecie smarfonów, fb, instagramów.. nadal warto szukać miłości w sieci? Troche to się zrobiło bezsensu, za dużo tego i zbyt powszechne a do tego potrzeby i kobiet i facetów tak wzrosły jak i wymagania że ciężko kogoś poznać bo od razu 100 powodów żeby kogoś odrzucić, słyszałem coś takiego np na tinderze że faceci zaznaczają prawie każdą kobietę w prawo a kobiety co 5-6 faceta bo im się na prawdę podoba
Więc pytanie do osób które uczestniczyły w speed-datingu czy warto, jakie wymagania? Czy tylko wysoki model ma szanse? czy każdy? czy nie odbywa sie to jak rozmowa o pracę że jest 10 kandydatów i po 2 dniach to już się nie pamięta niektórych jak wyglądali. Czy jest konkurencja czy to nie na tym polega? Czy zna ktoś przypadek że z szybkich randek wyszło wielkie LOVE i para a może i związek małżeński?
Czy to po prostu wydawanie zbędnej gotówki w akcie desperacji? Tak jak wykupywanie pakietów premium na portalach tylko na innej zasadzie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szybkie randki zapytanie o to czy warto w 2019?

Mam ten sam problem, z tym, że u mnie problemem są duże odległości również.
A wśród znajomych...?

3 Ostatnio edytowany przez rihnoceros (2019-06-15 19:33:31)

Odp: Szybkie randki zapytanie o to czy warto w 2019?

Ja mieszkam w Wawie... Mam ten sam problem chociaż mam całkiem ciekawy profil, który może zainteresować (nie nie mam gołej klaty). Ale przestaje wierzyć w ludzi. Brakuje tam jakości. Wiele dam jest tam w wiadomym celu chociaż piszą, żę "NO ONS". Zszedłem osobiście trochę z wymagań dot. profili. Bo przez pewien czas odrzucałem jak nie było 1-2 zdjęć przynajmniej aby było widać z kim ma się do czynienia i jakiś podstawowy opis. Ale cóż nam innego pozostaje?
Ja akurat imprezowym typem nie jestem, ale czasem się przejdę gdzieś. Bywa, że sam. Parę razy poznałem tak jakieś ciekawe kobiety i pogadaliśmy sobie na imprezie, tylko pech chciał, że bywałem trochę pod wpływem albo one się naglę gdzieś mi zgubiła i nie wymieniłem skutecznie kontaktu (zapisałem niepełny numer, nie znalazłem jej na fejsie itp.).
A tak to Tinder. Ale niestety praktycznie to nie spotkałem normalnej kobiety, powiedzmy tak 8 ostatnich spotkań. W kilku przypadkach było więcej niż jedno i nawet jakieś poza randkowe ale nie pasowało mi i mówię tu głównie o tym co kobiety mają w głowie i jak się zachowują.
Gitta się zapytała w innym wątku, dlaczego uparłem się na jakąś kobietę. Bo zdarzył się jakiś cud, że spotkałem via Tinder taką normalną, fajną, która nie miała za bardzo zdjęć ale jakoś się spotkaliśmy, co dalej to inna mniej wesoła historia smile
Więc - da się kogoś spotkać, i kogoś kto jest fajny (do czasu) ale to tak 1/100. Jedyna moja obserwacja, to jest niewątpliwa korelacja z jakimiś świętami itp, gdy ludzie sie czują samotni. Np. okolice walentynek to żniwa big_smile

Aha, żeby nie było. Ja szukam kogoś docelowo, z kim zbuduję jakąś fajną relację. Nie tylko na seks.

Odp: Szybkie randki zapytanie o to czy warto w 2019?

Tylko wg mnie tinder czy sympatia czy inne tego typu miejsca popsuły się z uwagi na powszechność, za dużo ludzi, duże wymagania bo jak jest czegoś pełno to się wybrzydza, coś jak z autami, kiedyś ludzie czekali latami na fiata 126p a dzisiaj za darmo by niektórzy pewnie nie chcieli, dzisiaj to za 5 tys szuka się aut po kolorach, silnikach, modelach itd
Stąd przyszedł pomysł żeby spróbować na żywo np na randkach szybkich. Tylko nie wiem czy to ma sens, czy faktycznie można kogoś poznać czy tylko fajne spędzenie czasu.

5

Odp: Szybkie randki zapytanie o to czy warto w 2019?

Fortuny to nie kosztuje, więc co właściwie Ci szkodzi sprobować?

Moim zdaniem to właśnie dobrze, że nie randkujesz z kimś, kto nie chce tak naprawdę Ciebie tylko byle jakiego przedstawiciela płci męskiej, bo czekała 5 lat, aż się ktoś pojawi. Im bardziej pasujesz do drugiej osoby tym większe szanse na to, że Wasz związek przetrwa. Jak bierzesz z braku laku to potem jesteś nieszczęśliwy.
Związek to nie samochód, przy samochodzie możesz ponarzekać, że silnik za głośno działa, ale nie spędzasz w nim całego swojego życia. A jak się okaże, że druga osoba robi coś, co Tobie maksymalnie przeszkadza i z czym nie jesteś w stanie przejść do porządku dziennego?

6 Ostatnio edytowany przez rihnoceros (2019-06-15 21:03:16)

Odp: Szybkie randki zapytanie o to czy warto w 2019?
Lady Loka napisał/a:

Związek to nie samochód, przy samochodzie możesz ponarzekać, że silnik za głośno działa, ale nie spędzasz w nim całego swojego życia. A jak się okaże, że druga osoba robi coś, co Tobie maksymalnie przeszkadza i z czym nie jesteś w stanie przejść do porządku dziennego?

No ale właśnie na to narzeka Specjalista_czołgista. Nie mówię nawet, że nie dochodzi do jazdy próbnej. Nawet nie próbujesz wsiąść za kierownicę. Tylko przeglądasz katalogi.
Trochę jak z Fiatem Multipla. Ludzie się strasznie krzywią na jego widok bo jakiś hejt społeczny na niego padł. A wielu kierowców po sprawdzeniu auta było zszokowanym, że jest to bardzo wygodne auto. No ale wstyd się przyznać.
Ludzie się nawet nie próbują przekonać czy lubią coś innego. Żyjemy w bańkach.
Ja np. obserwuję, że teraz wszyscy sobie robią dziary. Owszem są takie piękne i kilka razy po prostu podszedłem do kogoś i mówię - szacun. Ale bylejakość i powszedność i teraz każdy sobie robi napis typu "chińskie pierożki". Sam mam konto na Instagramie i gdyby nie moja wrodzona ciekawość to by mi tylko podpowiadał to co lubią moi znajomi i tematy podobne do moich hashtagów... Dziar nie mam i nie zamierzam mieć.

Odp: Szybkie randki zapytanie o to czy warto w 2019?

No właśnie Lady Loka, mi chodzi o coś innego, ja jestem dość starej daty tzn bez przesady ale matura prawie 15 lat temu, jak przystępowałem do komunii to jeszcze czołgi jeździły itd nie no bez przesady ale dawne dzieje.
Pamiętam początku portalu fotka.pl dziś to już nie to samo, wtedy faktycznie portal takie społecznościowo-randkowy, dziś instagram bis albo maxmodels jeszcze lepiej
pamiętam sympatie od początku, jeszcze stara szata graficzna taka prymitywna itd
O co chodzi? nie wiem jak faceci ale kobiety szukają dziury w całym, wszystko im nie odpowiada, i od razu są na NIE, odsetek tych które chcą się spotkać to jest promil mam wrażenie. Miałem 3 kandydatki ostatnio i ciągłe ściemy że dziś nie może, jutro też nie bo będzie prostować włosy koleżance, dzisiaj tata ma imieniny a jutro mama itd albo goście itp
Po czasie jedna mi powiedziała że przecież tak na prawdę żadnej propozycji nie dałem...

Dlatego moim zdaniem randkowanie w sieci zmierza ku upadkowi, to nie jest to co kiedyś, stąd chyba lepiej dziś poznawać się od razu face 2 face, no ale czasem nie ma możliwości w pracy czy gdzieś na mieście.
Stąd pomysł by spróbować speed -dating

Z resztą ja po latach randkowania w sieci dochodzę do wniosku że randkowanie w sieci ma wiele zalet ale i wad, natomiast na żywo ma tę zaletę że od razu wpływa się urokiem osobistym na 2 stronę, mową ciała, np flirtem w rozmowie..a na portalu są same literki, opisy, zdjęcia i koniec.


No ale chodziło mi o to czy ktoś był i poleca czy też był i..może nie poleca? bo? no właśnie.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Szybkie randki zapytanie o to czy warto w 2019?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024