Jak się zmotywować??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Jak się zmotywować???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Jak się zmotywować???

Witam!

Piszę pracę licencjacką którą poniekąd powinnam oddać miesiąc temu wink i wiecie co takie mam jakieś wewnętrzne opory przed jej pisaniem.nie wiem dla czego-nie mogę sie do tego zabrać,na tym skupić.Robię wszystko tylko nie to.
  Jak mam się wziąć za nią??? Pomocy wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak się zmotywować???

Ja w piątek będę bronić swoja prace licencjacką. wink
Nie wiem czy też tak masz ale  ja pisałam swoją prace  na temat który bardzo mnie interesował więc na początku z wielka ochotą i energią czyniłam wszystko by poświęcać na nia wiele czasu i aby była idealna ale z czasem..głownie pod koniec jak zaczynały się "schody"i było mi ciężko i miałam jej dość.  Mnie osobiście  motywowało to ze bez tego dyplomu nie dostane sie na studia mgr.
Uważam ,że powinnaś znaleźć dla siebie i pracy lic. więcej czasu i poświecić go na pisanie pracy żeby skupić sie tylko na tej jednej rzeczy.

Bycie szczęśliwym nie znaczy, że wszystko jest perfekcyjne. Oznacza, że zdecydowaliśmy się patrzeć poza niedoskonałości.

3

Jak napiszesz będziesz miała spokój! Bierz się do pracy, potem w nagrodę będziesz miala mniej stresu, więcej czasu:)

4

Najtrudniej przysiąść za pierwszym razem, pomyśl, że im szybciej napiszesz bedziesz miec to z głowy i wakacje;) chyba ze ci nie zależy na obronie i licencjacie hmm więc odpuść sobie tongue

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Jak się zmotywować???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018