Kobiety które kochaja zabardzo co myślicie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Kobiety które kochaja zabardzo co myślicie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Kobiety które kochaja zabardzo co myślicie

Wiem że dodawałam tematy na temat mojego męszczyzny ale dziś wpadłam na książkę pod tytułem kobiety które kochaja za bardzo
Muszę przyznać że jestem jedna z nich co wy sądzicie o tej książce jak się pozbyć tej miłości?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kobiety które kochaja zabardzo co myślicie

Co to jest męszczyzny?

3

męszczyzny ?

4

Masz tu autorko, jak na tacy big_smile 
https://www.youtube.com/watch?v=4X69kKCEHF8

5 Ostatnio edytowany przez 123qwerty123 (2023-05-27 10:31:05)

A co to znaczy, że kochasz za bardzo? Na wiele mu pozwalasz? Ciągle wybaczasz? On wie, że cokolwiek zrobi to Ty i tak nie odejdziesz?

W skrajnym przypadku gdy kobieta kocha za bardzo, pozwala mężczyźnie na przemoc wobec niej i dzieci, a ona i tak nie odchodzi bo go kocha. W imię tej chorej miłości do niego, kobieta potrafi nawet przypatrywać się jak facet bije dzieci, ale nawet się nie odezwie. Pozwala mu na alkohol i przemoc, bo boi się, że gdyby mu się przeciwstawiała to on by odszedł. A ona nie chce, żeby odszedł więc mu na wszystko pozwala. Chce być z nim za wszelką cenę. Nawet jeśli on niszczy ją i dzieci. To jest dla mnie definicja kochania za bardzo. Potrafi go nawet tłumaczyć, że on nie chciał źle, że dzieci go zdenerwowały, że ciężko pracuje i musi się odstresować alkoholem itp

6 Ostatnio edytowany przez starr (2023-05-30 00:16:06)

Katerinaam napisał/a:

Wiem że dodawałam tematy na temat mojego męszczyzny ale dziś wpadłam na książkę pod tytułem kobiety które kochaja za bardzo
Muszę przyznać że jestem jedna z nich co wy sądzicie o tej książce jak się pozbyć tej miłości?

Jest na forum wątek dotyczący kobiet z DDA i DDD: https://www.netkobiety.pl/t17705.html

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Kobiety które kochaja zabardzo co myślicie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024