Nerwowy niemowlak ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Nerwowy niemowlak ?

Hej mam taki problem z moim maluszkiem. 24 lutego skończyła miesiąc. Do tej pory pięknie jadła ostatnio nawet 120 ml zjadała a od kilku dni je mniej ok 30-60 ml mleka modyfikowanego i zaczyna się denerwować rusza rączkami nerwowo i się pręży. Wezmę ja do odbicia potem przytulę na rękach zasypia jak próbuję odłożyć to się denerwuje i kwęczy... Ciężko jej zasnąć w dzień w nocy raczej jest ok od 19- 4 nad ranem śpi ładnie i ładnie je. Od 4 zaczyna być już nerwowa... Powinnam się martwic?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nerwowy niemowlak ?

Idź do lekarza i to szybko

3

Odp: Nerwowy niemowlak ?

A możesz uzasadnić swoją odpowiedź?

4 Ostatnio edytowany przez Wiatrwewlosach (2023-03-04 14:29:21)

Odp: Nerwowy niemowlak ?

Czy maluszek ma duzo mokrych pieluszek, kupek i przybiera na wadze? Zazwyczaj to jest najlepszym miernikiem czy wystraczajaco pokarmu bierze.
Z niemowlętami tak jest, tak szybko sie rozwijaja, ze zaden dzien nie jest taki sam.
Ale jezeli masz jakiekolwiek watpliwosci, zawsze warto zapytać pediatre, od tego oni sa:)

Edit: Ela210, zastanow sie niekiedy, zanim cokolwiek napiszesz, bycie nowa mama jest wystraczajaco stresujace, zeby jeszcze jakas randomowa osoba z internetu dokladala do tego stresu.

5

Odp: Nerwowy niemowlak ?

Dziecko może mieć dolegliwości pokarmowe, w tym niedojrzałość przewodu pokarmowego, dlatego skonsultuj się z pediatrą, żeby znaleźć przyczynę.

6

Odp: Nerwowy niemowlak ?

To może być kolka, sprubuj podac Espumisan, albo herbatkę koperkową.

7

Odp: Nerwowy niemowlak ?

Tak pieluszki mokre przepadam też woda przy mm  kupki regularne czasami brzuszek boli jak się gazy nazbierają od denerwowania się przy jedzeniu. Dziś w nocy pięknie zjadła spokojnie i spała. A w dzień zauważyłam że zje trochę i zaczyna się kręcić i wypluwa więc jej nie daje wezmę ja do odbicia i za jakąś chwilę sama się domaga dojesc bo szuka i bierze rączki do buzi. Zje i jest spokojna. Poprostu chyba musi sobie teraz międzyczasie beknąć żeby zrobić miejsce

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024