Słaby progres siłowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Słaby progres siłowy

Mam słaby progres siłowy i naprawdę jestem tym zdołowany wyciskam 82 kg na klatę i jestem dosyć niski mierze marne 177 cm i waże 82 kg naprawdę.
Nie umiem progresowac siła ciągle stoi mi w miejscu.Chcialem się poprostu dowartościować ale niestety bardzo słabo mi to idzie .Czuję się bardzo niezadowolony z tego powodu ,że słabo wyciskam oraz mam słaby progres siłowy.Miałem na początku bardzo pozytywna nadzieję ,że osiągnę sukces ale w końcu jak zwykle mnie pech prześladuje .
Wyciskam tyle co nastolatek na siłowni .Nie jestem wcale aż taki bardzo stary w czerwcu kończę 27 lat.
Czy trener personalny może mi powiedzieć, czy ja nadaje się do treningu siłowego czy mam bardzo wątła budowę ciała?
Tym chciałem poprostu się podbudować ale naprawdę tym się nie udało.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Słaby progres siłowy

Poprostu trenuje u siebie w domku mam w miarę sporo nakładu ale parę razy byłem na siłowni to naprawdę za mały jestem żeby porównywać się do innych.Nie mam szans porównywać się do ludzi co potrafią bez problemu wycisnąc 150-160 kg na ławce plaskiej

3

Odp: Słaby progres siłowy

To że jesteś niski to w ciężarach akurat zaleta.
Nie porównuj się do innych, bo nie wiesz jaką drogę przeszli. Co Ci da porównywanie się do osoby która trenuje x lat dłużej niż Ty?

W skrocie:
- po pierwsze odpowiednia dieta - dużo białka
- dużo snu!!! Regenacja, stały rytm dnia
- rozwijanie całego ciała, core, mięśnie antagonistyczne, rozciąganie
- odpowiednia intensywność i dobrze skonstruowany plan treningowy

Jak nie masz pomysłu jak to ugryźć to trener Ci pomoże i skoryguje jeżeli coś źle robisz.

4

Odp: Słaby progres siłowy
M!ri napisał/a:

To że jesteś niski to w ciężarach akurat zaleta.
Nie porównuj się do innych, bo nie wiesz jaką drogę przeszli. Co Ci da porównywanie się do osoby która trenuje x lat dłużej niż Ty?

W skrocie:
- po pierwsze odpowiednia dieta - dużo białka
- dużo snu!!! Regenacja, stały rytm dnia
- rozwijanie całego ciała, core, mięśnie antagonistyczne, rozciąganie
- odpowiednia intensywność i dobrze skonstruowany plan treningowy

Jak nie masz pomysłu jak to ugryźć to trener Ci pomoże i skoryguje jeżeli coś źle robisz.

Naprawdę ludzie co mają taki staż jak ja chciałem napisać ,że potrafią wyciskać 150-160 kg bez problemu.

5

Odp: Słaby progres siłowy

Zapomniałem właśnie dopisać ,że ludzie z podobnym stażem jak ja tyle wyciskają jak ja wyciskam jak nastolatek po 12 miesiącach stażu.U mnie niestety niski wzrost do sportów siłowych nie jest zaletą .

6 Ostatnio edytowany przez Herne (2023-01-19 21:15:03)

Odp: Słaby progres siłowy
niski1996 napisał/a:

Mam słaby progres siłowy i naprawdę jestem tym zdołowany wyciskam 82 kg na klatę i jestem dosyć niski mierze marne 177 cm i waże 82 kg naprawdę.
Nie umiem progresowac siła ciągle stoi mi w miejscu.Chcialem się poprostu dowartościować ale niestety bardzo słabo mi to idzie .Czuję się bardzo niezadowolony z tego powodu ,że słabo wyciskam oraz mam słaby progres siłowy.Miałem na początku bardzo pozytywna nadzieję ,że osiągnę sukces ale w końcu jak zwykle mnie pech prześladuje .
Wyciskam tyle co nastolatek na siłowni .Nie jestem wcale aż taki bardzo stary w czerwcu kończę 27 lat.
Czy trener personalny może mi powiedzieć, czy ja nadaje się do treningu siłowego czy mam bardzo wątła budowę ciała?
Tym chciałem poprostu się podbudować ale naprawdę tym się nie udało.

...chyba Ci się fora pomyliły...

Ewentualnie to nie kwestia braku progresu siłowego jest tutaj problemem.

7

Odp: Słaby progres siłowy

Kto ci powiedział, że 177 cm to mało? Najprawdopodobniej po prostu masz niewłaściwą technikę, więc skontaktuj się z trenerem i zasięgnij profesjonalnej porady.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024