Zaintersowanie czy uprzejmość faceta ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zaintersowanie czy uprzejmość faceta ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Zaintersowanie czy uprzejmość faceta ?

Hej, mam takie pytanko jak według was odróżnić zainteresowanie mężczyzny od zwykłej uprzejmości ?? Poznałam fajnego faceta, który w ostatnim czasie trochę mi pomógł, ale jego zawód też tego od niego wymaga ,,empatii,,. Powiedzcie, czy gdyby facet był rzeczywiście zainteresowany robił by jakieś kroki, aby umówić się, spotkać ? Czy może być tak, że jeśli ja nie dałam żadnych sygnałów, że mi się podoba to nie zrobi nic? Co myślicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zaintersowanie czy uprzejmość faceta ?
aguś55 napisał/a:

Hej, mam takie pytanko jak według was odróżnić zainteresowanie mężczyzny od zwykłej uprzejmości ?? Poznałam fajnego faceta, który w ostatnim czasie trochę mi pomógł, ale jego zawód też tego od niego wymaga ,,empatii,,. Powiedzcie, czy gdyby facet był rzeczywiście zainteresowany robił by jakieś kroki, aby umówić się, spotkać ? Czy może być tak, że jeśli ja nie dałam żadnych sygnałów, że mi się podoba to nie zrobi nic? Co myślicie?

Daj konkret?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Zbieram Przegrywów jak Pokemony.
aguś55 napisał/a:

Hej, mam takie pytanko jak według was odróżnić zainteresowanie mężczyzny od zwykłej uprzejmości ?? Poznałam fajnego faceta, który w ostatnim czasie trochę mi pomógł, ale jego zawód też tego od niego wymaga ,,empatii,,. Powiedzcie, czy gdyby facet był rzeczywiście zainteresowany robił by jakieś kroki, aby umówić się, spotkać ?

Tak.

4

No to daj ten sygnał to się przekonasz.

Gdy wieje wiatr historii, Ludziom jak pięknym ptakom Rosną skrzydła, natomiast Trzęsą się portki pętakom.?

5

No właśnie trochę się boję i mam wrażenie, że może jakiś sygnał dałam, tylko czy on to widzi ? Jak to mówią, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana , więc może muszę zrobić odważniejszy krok, niż uśmiechanie się i żartowanie.

Ela210 napisał/a:

No to daj ten sygnał to się przekonasz.

6

Ale dodam, że on właśnie się dużo uśmiecha, jak ze mną rozmawia to mam wrażenie, że tak blisko podchodzi, ogólnie niby widać takie zainteresowanie  z jego strony, ale sam jakby nic więcej nie zrobił.

7

Ale jaki sygnał dałaś? Na takim etapie to na dwoje babka wróżyła, może chodzi i się uśmiecha bo my się podobasz a może po prostu jest miły. Nikt Ci nie powie z takiego lakonicznego opisu.

8 Ostatnio edytowany przez PainIsFinite (2022-03-17 13:32:33)

Ja wyznaję jedną zasadę. I ZAWSZE mi się sprawdza. Jeśli facet jest Tobą zainteresowany - to o tym wiesz i nie musisz się nad tym zastanawiać. To widać, słychać i czuć. Kobiety sobie wiele szkody robią, nadinterpretując masę rzeczy. Ktoś spojrzał, ktoś był miły - czy jest zainteresowany??? Jesli by byl to by parł do kontaktu, zaprosił albo chociażby wymyslał preteksty by miec kontakt. Naprawde to się wie.
Ja mam na przyklad przemiłego Pana kuriera. Zawsze sobie pogadamy, pośmiejemy się, on mnie rozpoznaje nawet jak zobaczy mnie gdzies na osiedlu, macha i wita się ze mną, pamieta moje imie a jak zobaczy np w piekarni (raz tak bylo) - to zagaduje. Ale czy to znaczy ze jest zainteresowany czyms wiecej? Nie sadze bo jako kurier moj nr telefonu ma i jakby chcial to juz by cos zrobił. Niektorzy po prostu są mili, ekstrawertyczni i/lub jak w Twoim przypadku - empatyczni. Ale to tyle.

9

No właśnie nie koniecznie się wie. Też mi się zawsze wydawało, że to widać, a aktualnie nie jestem pewna. Na początku intuicja mi mówiła, że tak. Dużo było sygnałów, ale potem trochę zrobił się bardziej chłodny i wtedy stwierdziłam, że jednak może nad interpretuję sytuację. Po czym znowu przy kolejnym spotkaniu biło od niego energią,żartował sobie, jak coś mi tłumaczył to stawał strasznie blisko obok mnie, raz złapał za rękę niechcący bo chciał mi chwilowo dyskusję przerwać. Nie wiem dla mnie to pierwszy taki przypadek nie do rozgryzienia, gdzie nie wiem jak naprawdę jest. Ale nie chciałabym chyba stracić szansy i później żałować, dlatego mimo wszystko zrobię pierwszy krok, a decyzja o rozwoju sprawy zostawiam jemu. Jeśli będzie zainteresowany to pociągnie to dalej, jeśli nie to nie ..to odpuszczę sobie i tyle.

PainIsFinite napisał/a:

Ja wyznaję jedną zasadę. I ZAWSZE mi się sprawdza. Jeśli facet jest Tobą zainteresowany - to o tym wiesz i nie musisz się nad tym zastanawiać. To widać, słychać i czuć. Kobiety sobie wiele szkody robią, nadinterpretując masę rzeczy. Ktoś spojrzał, ktoś był miły - czy jest zainteresowany??? Jesli by byl to by parł do kontaktu, zaprosił albo chociażby wymyslał preteksty by miec kontakt. Naprawde to się wie.
Ja mam na przyklad przemiłego Pana kuriera. Zawsze sobie pogadamy, pośmiejemy się, on mnie rozpoznaje nawet jak zobaczy mnie gdzies na osiedlu, macha i wita się ze mną, pamieta moje imie a jak zobaczy np w piekarni (raz tak bylo) - to zagaduje. Ale czy to znaczy ze jest zainteresowany czyms wiecej? Nie sadze bo jako kurier moj nr telefonu ma i jakby chcial to juz by cos zrobił. Niektorzy po prostu są mili, ekstrawertyczni i/lub jak w Twoim przypadku - empatyczni. Ale to tyle.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zaintersowanie czy uprzejmość faceta ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021