Satysfakcjonujący związek? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Satysfakcjonujący związek?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Satysfakcjonujący związek?

Cześć wszystkim!

Siła tkwi w kobietach, dlatego chciałabym Was prosić o pomoc! Czy zastanawiałyście się kiedyś jak Wasze poglądy wpływają na Was same i Waszą relację? Czy zastanawiałyście się jak staranie się o dziecko/rodzicielstwo wpływa na Wasz związek? Jak Wasz związek wygląda w poszczególnych sferach swojego funkcjonowania, np. w sferze seksualnej? Dla mnie są to kwestie niezwykle istotne i z tego względu chciałabym je zbadać w ramach mojej pracy magisterskiej. Swoje badanie stworzyłam specjalnie z myślą wyłącznie o kobietach - aby uszanować w ten sposób odmienność ich funkcjonowania od sposoby postępowania i przeżywania mężczyzn. Zbierając opinie chciałabym dotrzeć również do możliwie najszerszego grona kobiet, aby uzyskane w ten sposób wyniki były jak najbardziej miarodajne. Badanie jest dla mnie tym bardziej ważne, iż poruszam w nim zagadnienia, które są "świeżynkami" na gruncie badań polskich.

W dużym skrócie celem mojej pracy jest określenie zależności występujących pomiędzy religijnością, funkcjonowaniem w sferze seksualnej (również w kontekście postrzegania własnej osoby) oraz poczuciem globalnej jakości związku romantycznego. Dlatego też chciałam poprosić o wsparcie każdą Panią, która ma chwilkę wolnego czasu i może wypełnić moją ankietę. Pomożecie?

Poniżej zamieszczam adres badania:

badania.paad.us.edu.pl/index.php/626124?newtest=Y&lang=pl

Z góry serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc!

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Satysfakcjonujący związek?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2024