Wybór Świadkowej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Wybór Świadkowej

W lipcu wychodzę za mąż i mam spory problem z wyborem Świadkowej na swój ślub. Mam 32 lata i praktycznie wszystkie moje bliższe koleżanki i kuzynki są już mężatkami, z dziećmi lub w trakcie starań. Sama byłam swiadkową aż 4 razy, ale dwie sposród  dziewczyn, którym swiadkowałam mają po dwójce malutkich dzieci, a kolejne dwie są w trakcie intensywnych starań o potomstwo (póki co bezskutecznych). Siostry nie posiadam. Na moim ślubie będzie właściwie tylko jedna wolna, bliska mi koleżanka, z którą mieszkałam przez 6 lat, ale ma teraz dużo różnych problemów osobistych i wiem, że nie byłaby zadowolona z mojej prośby o świadkowanie. Myślicie, że w takiej sytuacji wypada w ogóle prosić o bycie swiadkową? Mogę też zaczekać jeszcze i zobaczyć, czy któraś z koleżanek starających się o potomstwo nie zajdzie w ciążę, ale to jednak ryzykowne, bo na początku ciąży kobiety różnie się czują. Dodam, że nie mam absolutnie żadnych wymagań względem potencjalnej Świadkowej w kwestiach organizacyjnych. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji - wychodziła za mąż "na końcu"?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wybór Świadkowej

Przecież świadkowanie polega na podpisaniu dokumentu, nic więcej. Może być nią koleżanka w ciąży, czemu by nie? Pomijając fakt, że skoro nie są obecnie w ciąży to w czym problem? Nie ma co się martwić na zapas.

3

Ale jak tak długo się znacie z koleżanką, to mimo jej problemów, zapytać zawsze możesz.

Może też z Twojej strony świadkiem być facet, a że strony narzeczonego kobieta, jakby to rozwiązało problem.

4

Jaki to problem, że one mają dzieci? Mąż może z nimi zostać na czas podpisania papierka. Więcej się od światkowej nie wymaga.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

5

Skoro nie oczekujesz pomocy przy organizacji od świadkowej, to w czym przeszkadza posiadanie męża i/lub potomstwa?

Zawsze możesz wybrać mężczyznę; świadkowie mogą być tej samej płci.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021