Czekanie na zbliżenie w nowym związku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czekanie na zbliżenie w nowym związku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Czekanie na zbliżenie w nowym związku

Dwa miesiące temu zacząłem się spotykać z swoją aktualną dziewczyną. Poznaliśmy się przez portal randkowy. Sama znajomość rozwijała się bardzo szybko, wspólnie na wczesnym etapie określiliśmy, że naprawdę lubimy swoje towarzystwo, podobamy się sobie i chcemy wspólnie te znajomość rozwijać. Tak znajomość ciągle brnęła do przodu i awansowała na kolejne etapu pocałunki, poznanie rodziców, obmacywanie się, wspólne pieszczoty okolic intymnych. Gdzieś w tym wszystkim od dziewczyny pojawił się komunikat, że ona nie chce, aby to coś zmieniło w relacji między nami. Nie wiem, jak to odebrać. Z czasem to spadła intensywność tych naszych wspólnych pieszczot, zabaw, a mi samemu bardzo zależy na bliskości z nią. Trochę się czuję, jakby dość szybko skończył się taki etap intensywnej miłości, takiej wiecie początkowej fascynacji sobą. To wszystko przeszło w etap takiej trochę stagnacji, jak ludzie, którzy żyją ze sobą już dobrych kilka lat. Zastanawiam się, jak zahaczyć o ten temat bliskości, ten temat seksu. Myślicie, że w tej sytuacji szczera rozmowa czego mi brakuje w tym związku, co się zmieniło między nami jest najlepszym rozwiązaniem?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czekanie na zbliżenie w nowym związku
nico1997 napisał/a:

Dwa miesiące temu zacząłem się spotykać z swoją aktualną dziewczyną. Poznaliśmy się przez portal randkowy. Sama znajomość rozwijała się bardzo szybko, wspólnie na wczesnym etapie określiliśmy, że naprawdę lubimy swoje towarzystwo, podobamy się sobie i chcemy wspólnie te znajomość rozwijać. Tak znajomość ciągle brnęła do przodu i awansowała na kolejne etapu pocałunki, poznanie rodziców, obmacywanie się, wspólne pieszczoty okolic intymnych. Gdzieś w tym wszystkim od dziewczyny pojawił się komunikat, że ona nie chce, aby to coś zmieniło w relacji między nami. Nie wiem, jak to odebrać. Z czasem to spadła intensywność tych naszych wspólnych pieszczot, zabaw, a mi samemu bardzo zależy na bliskości z nią. Trochę się czuję, jakby dość szybko skończył się taki etap intensywnej miłości, takiej wiecie początkowej fascynacji sobą. To wszystko przeszło w etap takiej trochę stagnacji, jak ludzie, którzy żyją ze sobą już dobrych kilka lat. Zastanawiam się, jak zahaczyć o ten temat bliskości, ten temat seksu. Myślicie, że w tej sytuacji szczera rozmowa czego mi brakuje w tym związku, co się zmieniło między nami jest najlepszym rozwiązaniem?

Rozmowa jest ZAWSZE najlepszym sposobem wink

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

nico1997 napisał/a:

... pocałunki, poznanie rodziców, obmacywanie się, wspólne pieszczoty okolic intymnych.

Ok, fajnie.

... ona nie chce, aby to coś zmieniło w relacji między nami. Nie wiem, jak to odebrać.

Albo głupie stereotypy, że niby po seksie ją porzucisz. Albo jakaś wymówka.

Możę ma kompleksy...
może boi się seksu...
może nie jest pewna czy jesteś "tym jedynym"...

... spadła intensywność tych naszych wspólnych pieszczot, zabaw, a mi samemu bardzo zależy na bliskości z nią.

Albo ona Cię odpycha...
albo to twoja wina, że nastąpiła degradacja bliskości, bo wpadłeś w smutne tory ...
Bliskość, czułość, seks są dla kobiet/dziewczyn ważne.
Jak nie chcą, to jest jakaś przyczyna.

... stagnacji, jak ludzie, którzy żyją ze sobą już dobrych kilka lat.

Eeee... nie zawsze jest stagnacja.

Zastanawiam się, jak zahaczyć o ten temat bliskości, ten temat seksu. Myślicie, że w tej sytuacji szczera rozmowa czego mi brakuje w tym związku, co się zmieniło między nami jest najlepszym rozwiązaniem?

Jak ją przytulasz, to ona Cię odpycha?

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

4 Ostatnio edytowany przez nico1997 (2021-10-24 13:40:33)

Kompleksy raczej bym wykluczył, naprawdę staram się jej często mówić, że bardzo ładnie wygląda, staram się dobierać, jakieś takie też bardziej wyszukane komplementy.  Podczas wspólnego mycia się, czy innych zabaw nie było widać u nas takiego wstydu przed sobą, jakbyśmy się naprawdę już dobrze znali. Może, gdzieś w tym wszystkim nie jest jeszcze na to gotowa w nowym związku? Raczej takie rzeczy, jak strach przed seksem bym wykluczył, bo była wcześniej w jakiś związkach. Czy nie jest pewna, że jestem tym jedynym? Też raczej wątpię, bo nasza relacja na tyle naturalnie przebiegała, od samego początku świetnie się dogadujemy, nie było w ogóle takiego wiesz wyczuwania siebie, tylko od samego początku rozmawialiśmy, spędzaliśmy czas jakbyśmy się znali już wcześniej.

To też nie jest tak, że ona odpycha. Nie mówi, żebym przestał tylko może ostatnimi czasy, jakoś tak się bardziej w to nie angażuję. Też ta bliskość wychodzi od niej, tutaj gdzieś się do mnie w ciągu dnia przytuli, tutaj się pocałujemy, czy rano, jak wychodzi do pracy, też zawsze mnie pocałuję, czy na dobranoc. Tylko wiesz w tym wszystkim nie ma takiej namiętności, jaka moim zdaniem powinna być na takim etapie związku.  Ostatnio jak mnie nie widziała przez kilka dni, przyjechałem do niej to  pierwszego dnia widać było, że się stęskniła. Zaraz się między nami pojawiła ta wspomniana wcześniej namiętność, pocałunki, pieszczoty, wspólna kąpiel. Potem spędziłem z nią może z 8 dni. To przez kolejne 7 dni tej namiętności w ogóle nie było. Okey rozumiem, że z 2 dni się źle czuła, ale to zostaje kolejnych 5 dni.

Jeszcze w sumie edytuję wiadomość po dodaniu, bo też zastanawia mnie fakt taki, iż naprawdę widać, że nasze wspólne zabawy przynoszą jej dużo przyjemności. Dla mnie logiczne jest to, że jak coś sprawia mi przyjemność to chciałbym to robić, jak najczęściej, a u niej tego właśnie nie ma.

5

Dziewczyna chyba nie jest jeszcze gotowa na całkowite zbliżenie z Tobą. Jak do tego dojrzeje na pewno da Ci znać. wink

6 Ostatnio edytowany przez apropo_defacto (2021-10-25 15:25:41)

nico1997 napisał/a:

Za szybko. Najpierw ją poznaj, a poźniej daj się złapać na hormonalną pułapkę, którą jest sex. Jak zrobisz odwrotnie, oboje skończycie rozczarowani bo nie pasujecie do siebie "ale sex był boski". Poźniej sie okaże że sex z  innym partnerem też jest boski i problemy gotowe.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czekanie na zbliżenie w nowym związku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021