Urozmaicenie seksu. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Urozmaicenie seksu.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Urozmaicenie seksu.

Hejka smile
Związałam się z mega fajnym facetem (byliśmy w relacji FwB ale teraz jesteśmy oficjalnie parą) i chciałabym go zaskoczyć czymś mega fajnym w łóżku - i nie tylko wink. Zaczęłam brać tabletki żeby chłopak mógł bez skrepowania kończyć we mnie. Czy macie jakieś fajne pomysły jak urozmaicić seks ? Chodzi mi o jakieś mega fajne pomysły gdzie satysfakcje będą odczuwać obie osoby smile Doradźcie coś proszę smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Urozmaicenie seksu.

Każdy facet ma trochę inne preferencje. Jednego kręci seksowny ubiór, innego odgrywanie ról, jeszcze inny lubi finał na twarz. Najlepiej jest się spytać o jego preferencje albo próbować wszystkiego po kolei. Jeżeli facetowi coś się spodoba, to z pewnością to zasygnalizuje. Jeśli facet jest typem dominatora, to wszelkie zabawki z szerokiego gatunku BDSM będą jak znalazł (niekoniecznie coś ostrego - kajdanki albo opaska na oczy też potrafią czynić cuda). Jeżeli jest wzrokowcem, to na pewno spodoba mu się striptiz. Próbujcie i odkrywajcie smile

Aha, a jeśli naprawdę nie masz pomysłów, to kup albo erotyczną karciankę, albo znajdź seksualną grę dla par (Sensea jest dość stara, ale naprawdę daje radę). Powodzenia!

3 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-08-28 18:27:11)

Albo idź tropem tego co wiesz na pewno że jego/was oboje kręci, albo zorganizuj coś zupełnie z zaskoczenia na podstawie tego co o Twoich oczach jest super. Pytanie się obcych ludzi w necie jest bez sensu bo co dla jednego będzie jakimś "mega fajnym pomysłem gdzie satysfakcje będą odczuwać obie osoby" drugiego wcale nie ruszy, innego skrepuje a trzeciego wprawi w zażenowanie.

4

Jeśli się nie ma pomysłów to właśnie dobrze się jest czymś zainspirować, np. taką karcianką erotyczną (Arkana miłości), są trzy różne talie w różnych klimatach. Można odkryć ciekawe rzeczy o sobie nawzajem, maksymalnie się nakręcić i potem jest bardzo przyjemnie tongue.

5

Pomysł karcianki bardzo trafny, na pewno ją kupie ! A jakieś gadżety erotyczne ktoś poleci ? może jakieś gadżety żeby wprowadzić klimat w sypialni ?

6

Dorota.4d napisał/a:

Pomysł karcianki bardzo trafny, na pewno ją kupie ! A jakieś gadżety erotyczne ktoś poleci ? może jakieś gadżety żeby wprowadzić klimat w sypialni ?

Dorota, ale wiesz, że jak wejdziesz na stronę internetową pierwszego lepszego sklepu z gadżetami erotycznymi, to będziesz mogła sobie popatrzeć na takie wprowadzające klimat w sypialni i wybrać takie, które Tobie się podobają i mogą się Wam przydać?

Naprawdę potrzebujesz konkretnej pomocy, żeby taką stronę znaleźć? Ja polecam Google.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

7

Ok, znalazłam kilka fajnych rzeczy. Kupiłam kilka przebrań co by zabawić się w jakieś odgrywanie ról. Kupiłam kajdanki oraz pasy do przypinania do łóżka. Myślę że na początek będą w sam raz smile

8

Dorota.4d napisał/a:

Ok, znalazłam kilka fajnych rzeczy. Kupiłam kilka przebrań co by zabawić się w jakieś odgrywanie ról. Kupiłam kajdanki oraz pasy do przypinania do łóżka. Myślę że na początek będą w sam raz smile

Na początek starczą. Jednak potem proponuję bicze z żelaznymi końcówkami i koniecznie z sierpowatymi zakończeniami, bo czasem sprzedają szajs jakiś który tylko udaje prawdziwy SM.

A pasy do łożka to ze skóry? Uważaj na podróbki, bo przypniesz faceta do łóżka a on nie wytrzyma i odleci big_smile

Co za czasy, wszędzie trzeba uważać smile

Salomonka napisał/a:

A pasy do łożka to ze skóry? Uważaj na podróbki, bo przypniesz faceta do łóżka a on nie wytrzyma i odleci big_smile

Co za czasy, wszędzie trzeba uważać smile

Ale to będzie odlot w ekstazie smile
Jakaż piękna katastrofa....

10

Seks bez gumy to na pewno poprawienie bliskości.

Urozmaicenie seksu strojami i zabawkami... Hmm... to trochę ryzykowne -- bo pytasz tutaj na grupie, a chłopak może nie lubić takich urozmaiceń. Byleś nie była rozczarowana gdy nie będzie taki entuzjastyczny jak oczekiwałaś.

Może w seksie macie jakieś ograniczenia? Czegoś nie robicie, a chcielibyście? Maraton w noc czy weekend?  Tyle orgazmów, aż kompletnie padnie fizycznie, do ostatniej kropli...

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

11

Najlepiej  zaspokoisz go naturalnościa,  to znaczy rób coś co sama czujesz i Cię to kręci.  W łóżku  nie ma  co udawać wink  a jeśli chcesz  poznać  co go naprawdę kręci,  to butelka  wina otwiera  męska  i damską szczerość odnoście  fantazji seksualnych

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

12 Ostatnio edytowany przez Dorota.4d (2021-10-11 16:35:29)

Wprowadziłam różne urozmaicenia i sprawdzają się idealnie! Chłopakowi najbardziej podchodzi odgrywanie różnych scenek z przebraniami. Lubi jak mam na sobie strój pielęgniarki i go "badam"

13

Wprowadziliśmy także różne gadżety jak wibrator czy fleshlight i nie sądziłam że seks moze byc tak zajebisty! Dziękuję wszystkim za pomoc

14

Nie wiem co się dzieje ale obcina mi posty

15

Dorota.4d napisał/a:

Wprowadziłam różne urozmaicenia i sprawdzają się idealnie! Chłopakowi najbardziej podchodzi odgrywanie różnych scenek z przebraniami. Lubi jak mam na sobie strój pielęgniarki i go "badam"

Jak już na początku związku nie wystarcza wam sam naturalny pociąg seksualny, to aż strach pomyśleć co będzie dalej

16

Dorota.4d napisał/a:

Jak już na początku związku nie wystarcza wam sam naturalny pociąg seksualny, to aż strach pomyśleć co będzie dalej

17

wieka napisał/a:
Dorota.4d napisał/a:

Może to i dobrze. popróbują co im sie podoba i sprawy łóżkowe będą mieli za sobą. Może coś pobudują w życiu razem, wiedząc że zawsze mogą na siebie liczyć w łóżku?

18

No, różnie może być. Też z jedną byłą partnerką zachłysnęliśmy się seksem i próbowaliśmy taśmowo wszystkiego (w dwie osoby), przebieranki, gadżety, s/m, plener, co tam wpadło do głowy. Po dwóch-trzech miesiącach szaleństwa przeszło nam i seksiliśmy się bardziej po bożemu, jakiś oral jakiś klasyk różne pozycje bez karkołomnosci. Też było dobrze, a gadżety zostały w szufladzie, używane raz na jakiś czas. Także nie demonizowałbym, przy mega silnym pociągu hamulce puszczają, a apetyt rośnie w miarę jedzenia.

19

zrzutekranu napisał/a:

No, różnie może być. Też z jedną byłą partnerką zachłysnęliśmy się seksem i próbowaliśmy taśmowo wszystkiego (w dwie osoby), przebieranki, gadżety, s/m, plener, co tam wpadło do głowy. Po dwóch-trzech miesiącach szaleństwa przeszło nam i seksiliśmy się bardziej po bożemu, jakiś oral jakiś klasyk różne pozycje bez karkołomnosci. Też było dobrze, a gadżety zostały w szufladzie, używane raz na jakiś czas. Także nie demonizowałbym, przy mega silnym pociągu hamulce puszczają, a apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Poza sexem musi coś jeszcze być.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Urozmaicenie seksu.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021