Co myślicie o tej relacji? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co myślicie o tej relacji?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Co myślicie o tej relacji?

Hey wszystkim,

Piszę tutaj do Was, bo potrzebuje obiektywnej oceny sytuacji, a w zasadzie relacji, w której tkwie kilka miesięcy. Zacznę od tego, że 10 miesięcy temu poznałam pewnego mężczyznę. Poznaliśmy się w jednym z barów i potem zaczęliśmy się spotykać. Na początku dla mnie ta relacja znczyła tyle samo ile zeszłoroczny śnieg. Nie dbałam o nią i nie zależało mi na niczym. Po dwóch miesiącach znajomości facet ten zaproponował mi związek. Chciał, żębym była jego dziewczyną, mówił o swoich uczuciach do mnie itp.. Dla mnie było to dziwne, przedewszystkich dla tego, że nie dokońca wierzyłam w jego uczucia. Odmówiłam.. nie chcialam związku. Krótko po tym zakończyłam z nim tą znajomość. O n jednak nie dawał za wygraną i znów zaczeliśmy sie spotykać w miedzyczasie kończyłam tą relacje kilka razy. Po pewnym czasie znalazłam jego profil na tinderze (jakby nie zaskoczyło mnie to, nie bylismy w zwiazku wiec w sumie to nic strasznego).. jednak pewne watpliwosci pojawily sie u mnie gdy zalozyłam fake konto i zaczelam z nim pisac na tym portalu randkowym. Pisał wtedy do tej zmyslonej dziewczyny wiadomości które nie byłly zwykłym flirtem.. mowil jej, że byc moze czekał na nia cale zycie, że chcialby sie spotkac. Ja celowo weszlam na temat seksu, który on bardzo szybko pochwycil.. zaczal wysylac zdjecia swojego przyrodzenia i prosic tym samym o nagie zdjecia do tej dziewczyny z fake profilu.. i wiele innych rzeczy.. Pozniej zalozylam kolejne konto, zeby sprawdzic czy to byla jednorazowa sytuacja czy pisze tak ze wszystkimi i znow okazalo sie , ze wysylal podobne wiadomosci do drugiego profilu. Wyglada nawet na to, ze matchuje sie na tym tindedrze z kazda kobieta bez wzgledu na jej wyglad czy jakiekolwiek inne cechy.. Caly czas zastanawiam sie co myslec na temat tej relacji.. czy to co on robi waszym zdaniem jest wporzadku, biorac pod uwage fakt, ze wlasciwie nie jestesmy razem?

Troche smutne dla mnie jest to, ze mowi mi o swoich wilekich uczuciach do mnie, poznał mnie ze swoimi wszystkimi znajomymi  chcial poznac z rodzicami, rodzina.. chcial zabrac na wakacje do wloch ( bo stamtad pochodzi).. a za plecami robi takie rzeczy. kiedy probowalam z nim o tym porozmawiac to zaprzecza istnieniu innych kobiet w jego zyciu, mowiac, ze ma mnie najpiekniejsza i najwspanielsza kobiete i nie potrzebuje innych.. hmm wyglada jak typowa manipulacja.. Co  myslicie na temat tej Fuck Friends reacji? warto ja nadal ciagnac?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Tenchlopak (2021-07-23 02:13:41)

Odp: Co myślicie o tej relacji?

Nie warto. Wielkie słowa o wielkich uczuciach a jednocześnie takie teksty na Tinderze - facet na siłę szuka kogoś tak po prostu uda się tu świetnie nie uda się to może tinder - w sumie też świetnie.
Może czuję się samotny, może zdesperowany albo jedno i drugie. Raczej sam nie wie czego chce. Daj sobie spokój z tym zanim za bardzo zamota Ci w głowie. A jeśli już tak się stało to lepiej sobie szybko tobpoukladaj bo będziesz żałowała prędzej czy później.

3

Hola1 napisał/a:

Caly czas zastanawiam sie co myslec na temat tej relacji.. czy to co on robi waszym zdaniem jest wporzadku, biorac pod uwage fakt, ze wlasciwie nie jestesmy razem?

Jeśli - jak twierdzisz - nie tworzycie związku, to trudno mieć do niego pretensje czy zarzucać nielojalność, za to można zastanawiać się w co pogrywa. Na pewno też warto wykazać się ogromną ostrożnością i przypadkiem nie angażować emocjonalnie. Na Twoim miejscu w ogóle nie brałabym pod uwagę jego kandydatury na partnera - pewne sprawy traktuje zbyt lekko, co zdecydowanie nie wróży mocnej, stabilnej relacji.

Metody, którą zastosowałaś, aby przekonać się z kim masz do czynienia nawet nie skomentuję, bo tego typu prowokacje oceniam w sposób jednoznaczny.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj! smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

I tak go nie chciałaś, więc w czym problem?

Musimy wiedzieć. Będziemy wiedzieć.
- David Hilbert

5

Nie on ma problem tylko Ty, po co to robisz skoro masz go gdzieś?

6

Myślę, że jesteś niepoważna i podszywając pod kogoś innego tylko się ośmieszasz. To nie jest twój facet ani z tego co piszesz nawet ktoś bliski, przyjaciel. Ot, zwykły układ seksualny jakich wiele. Nic ci nie jest winny tak jak ty jemu.
Jak masz takie rozkminy to ff może nie jest dla ciebie.
I myślę, że boli cię to, że jednak nie jesteś dla niego taka wyjątkowa jak zapewniał. No nie jesteś. A czego się spodziewałaś odrzucając go wielokrotnie?
Facet bardzo dobrze robi szukając sobie kogoś innego, z tobą nic nie zbuduje. A że zaspokajacie swoje potrzeby seksualne sytuacja win-win.
Serio nie wiem o co halo, czego się spodziewałaś?

7

Zgadzam się z przedmówcami - to nie on ma problem tylko ty. Sama pisałaś ze niby nie byłaś nim mocno zainteresowana a jednak poświęcasz swój czas na zakładanie fejkowych kont na tinderze i podszywanie się pod inne dziewczyny. Zastanów się nad tym bo może faktycznie nie potrafisz ogarnąć układu ff, może zależy ci na nim bardziej niż dopuszczasz to do siebie albo naprawdę masz gruby problem z zaglądaniem w intymne interesy znajomych.

8

Dziekuje wam za wasze odpowiedzi.
Dały mi dużo do myślenia. Chyba rzeczywiście macie racje, że moje zachowanie jest nieodpowiednie i powinnam troche zmienic zachowanie. I tak to też prawda, że prawdopodobnie "boli" mnie fakt, że wcale nie jestem dla niego tak wyjątkowa jak mówił no I że nie jest ze mną szczery. Ale tak jak zauważyliście jest to mój problem, nie jego który musze sama przepracować.

Dziekuje Wam jeszcze raz za wasze szczere odpowiedzi, tego potrzebowalam, bo dały mi do myślenia smile Dzięki !

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co myślicie o tej relacji?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021