Erekcja u partnera - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Erekcja u partnera

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2021-06-16 20:33:25)

Temat: Erekcja u partnera

Nie wiedziałam gdzie umieszczać temat wiec umieszczam tu. Mam pytanie głównie do facetów. Od koleżanek usłyszałam, ze facetowi zawsze sztywnieje przy bawieniu sie „nim”. Czysta fizjologia i nie da sie tego powstrzymać. Dlatego sie chce zapytać, czy dotykając go, bez żadnych bodźców, wyobraźni czy dotyku zawsze musi stanąć? Czy można sie od tego powstrzymać? Mojemu partnerowi sie to zdarza, ze przy samym dotyku mu nie stoi i zaczynam sis martwić. Zawsze potrzebuje bodźca

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Erekcja u partnera

Hm...  Partnerowi  nie staje  od samego dotyku, chyba,  że jest bardzo nakręcony  to wtedy i bez dotyku big_smile natomiast  zwykle jeśli ja  mam ochotę,  a on nie,  to muszę się nastarac i sam dotyk nie wystarczy  big_smile

Natomiast  zwykle na początku  związku może i sam dotyk  wystarczy, z czasem trzeba się bardziej starać wink

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

3

No są to początki naszego związku dlatego się martwię. Ogólnie seks jest dobry. Jak mnie dotknie i się nakręci to mu stoi. Ale właśnie mnie zastanawia to, że przy bawieniu się nim bez żadnych bodźców nawet przez 30 min nic się nie dzieje a myslalam ze powinno z „automatu”z

4

Przy bawieniu  się nim 30 min to faktycznie dziwne,  że nic się nie dzieje. Myślałam  że masz na myśli tylko położenie  tam dłoni.

Ile macie  lat?
Jak wygląda tryb życia  partnera?
W ostatnim czasie może przechodzi przez ciężki okres?
Powiedz coś więcej o partnerze

5

Nie przechodzi przez ciężki okres, bliżej nam do 30stki. Zdarzyło się to kilka razy. Ogólnie nie ma problemu z erekcja

6

No to myślę że nie masz  czym się martwić  skoro pojedyncze  sytuacje. 

Gdyby jednak  było częściej,  dobrze zrobić badania

7

Ktoś jeszcze się wypowie?

8

Jeżeli ma ciężki okres w życiu to nic niezwykłego że czasem jest "zdezintegrowany" i nie panikuj ,nie naciskaj, nie lituj się, wyluzuj ,
jeżeli częściej mu się będzie zdarzać to delikatnie bez rozpaczy w głosie i cienia wyrzutu, zasugeruj badania urologiczne lub ogólne

9

Nie ma właśnie, jest wszystko w porządku, sam mi mówi ze to normalne i można nad tym „zapanowac” ale ciężko mi w to uwierzyć

10

Cupofteas napisał/a:

Nie wiedziałam gdzie umieszczać temat wiec umieszczam tu. Mam pytanie głównie do facetów. Od koleżanek usłyszałam, ze facetowi zawsze sztywnieje przy bawieniu sie „nim”. Czysta fizjologia i nie da sie tego powstrzymać. Dlatego sie chce zapytać, czy dotykając go, bez żadnych bodźców, wyobraźni czy dotyku zawsze musi stanąć? Czy można sie od tego powstrzymać? Mojemu partnerowi sie to zdarza, ze przy samym dotyku mu nie stoi i zaczynam sis martwić. Zawsze potrzebuje bodźca

Bzdura kompletna. Chociaż to może zależy od wieku i młodym, napalonym faktycznie niewiele potrzeba.

Przed użyciem wstrząsnąć.

11 Ostatnio edytowany przez paslawek (2021-06-16 21:26:12)

Cupofteas napisał/a:

Nie ma właśnie, jest wszystko w porządku, sam mi mówi ze to normalne i można nad tym „zapanowac” ale ciężko mi w to uwierzyć

to bardzo indywidualne i delikatne sprawy są  ,rozumiem że wcześniej  nie spotkałaś się z tym,
nie ma absolutnie w tym twojej winy i nie doszukuj się w tym kierunku przyczyn.
w ogóle nie ma w tym niczyjej winy ,chłopak po prosu oswaja się z tobą i pewnie przejmuje za bardzo .
a zapanować nad erekcją można z trudem czasem, ale można tylko to chyba nie to u niego skoro zgadza się na seks dobrowolnie.

12

Oswoiliśmy się już dawno, nie ma w ogóle problemu z seksem i jest chetny. Ale zdarzają się dni kiedy właśnie sama go próbuje pobudzać jak coś oglądamy i nic, dopiero jak go pocałuje albo coś

13

Cupofteas napisał/a:

Oswoiliśmy się już dawno, nie ma w ogóle problemu z seksem i jest chetny. Ale zdarzają się dni kiedy właśnie sama go próbuje pobudzać jak coś oglądamy i nic, dopiero jak go pocałuje albo coś

To może lubi się droczyć z Tobą w ten sposób .

14

To by mi to powiedział. Powiedział ze nie wie czemu tak ma i ze uważa to za normalne jak chce się powstrzymać to da radę. Mam mu zalecić badania?

Bo sex zaczyna się w głowie.....jak nie ma chęci i bodźców z mózgu to i wałkowanie przyrodzenia nic nie da.

16

Cupofteas napisał/a:

Mam mu zalecić badania?

Tak, i przy okazji od razu uświadom go że ma problem, musi coś z tym zrobić bo przecież facetowi stoi zawsze i wszędzie i powiedz mu jakie ma kupić sobie tabletki.

A za tydzień założysz nowy temat "Mój partner nie chce sesku"

Piszesz, że jest wszystko ok z seksem i erekcją to po co ten temat?

17

Cupofteas napisał/a:

Może pobudza go jak go pocałujesz, czy coś.

18

Ein napisał/a:
Cupofteas napisał/a:

Mam mu zalecić badania?

Tak, i przy okazji od razu uświadom go że ma problem, musi coś z tym zrobić bo przecież facetowi stoi zawsze i wszędzie i powiedz mu jakie ma kupić sobie tabletki.

A za tydzień założysz nowy temat "Mój partner nie chce sesku"

Piszesz, że jest wszystko ok z seksem i erekcją to po co ten temat?

Zgadzam się w 100%. Nie za bardzo rozumiem w czym problem. Po co wałkować coś, co nie jest problemem, ale w efekcie tego wałkowania może nim się stać (presja wywierana na partnerze).
Autorko, ciesz się życiem i seksem.

19

Cupofteas napisał/a:

Jak dwie koleżanki rozmawiają ze sobą, to żadna się nie przyzna, że      (1) partner ma małego penisa     (2) nie ma erekcji...

Mężczyźni są różni... jeden się podnieca od dotyku takiego lub siakiego, inny od dotykania kobiety, inny musi mieć loda, inny aktywną partnerkę, drugi pasywną.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Erekcja u partnera

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021