On cały czas ma ochotę na sex - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » On cały czas ma ochotę na sex

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: On cały czas ma ochotę na sex

Witam. Mam problem, mianowicie jestem z chłopakiem już 4 lata, on ciagle ma ochotę na sex. Rano, wieczorem, codziennie, nawet po pare razy... natomiast ja nie mam na to najmniejszej ochoty. Straciłam ja już chwile temu... ciagle mu odmawiam ale on dalej ma nadzieje ze w końcu mnie namówi. Czasami już ustąpię... nie chce się zmuszać i zazwyczaj tego nie robie. Żal mi go trochę. Rozmawiałam z nim o tym, mówiłam ze widocznie nie nadajemy na tych samych falach ze mamy inne temperamenty i ze boje się ze to zacznie później bardzo kolidować nasz związek. On na to odpowiedział: seks nie jest najważniejszy i ze mnie kocha i ze damy radę. Ja mu mówię ze teraz tak może myśli ale na dłuższa metę może to wyglądać znacznie gorzej i ze moze nie zdaje sobie narazie z tego sprawy...

To nie jest tak, ze raz na tydzień, czasami nawet miesiąc jest bez seksu. Ostatnio nie było przez dwa miesiące. Czasem raz na tydzień. Trochę ciężko dla kogoś kto ma ochotę codziennie. Nawet jak zaczniemy się całować to od razu musi być seks. Mam dosyć odmawiania i tego namawiania mnie. Co robić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: On cały czas ma ochotę na sex

Pogadac z nim o tej sytuacji?
Pytanie czy Ty chcesz cos zmienic, w sensue idzyskac ochote i to wyposrodkowac. Bo jak nie chcesz, to najlepiej sie rozstac.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Nie wiem ile macie lat ale z opisu wnioskuję ze jesteście młodzi. Skoro tak, to w takim wieku hormony buzują i nie ma co się dziwić ze twój partner ma  silne erekcje na twój widok, dotyk czy całowanie. W tym wieku już tak jest. Skoro następuje podniecenie i erekcja, to już z reguły musi się to skończyć wytryskiem lub stosunkiem. Tak jesteśmy zbudowani i trzeba z tym się pogodzić.
Jeśli chodzi o częstotliwość o której piszesz, to jest ona duża i na pewno dyskomfortowa dla ciebie. Sama chyba bym nie wytrzymała takiej aktywności i później chyba musiałabym leczyć otarcia czy zapalenia.
Autorko, wiem to z własnego doświadczenia ze z biegiem czasu twojemu chłopakowi to przejdzie i nie użależni się od sexu. Skoro jednak nie odpowiada tobie taka częstotliwość i musisz zmuszać się lub odmawiać sexu, to pozbawione jest to sensu. Sex ma być przyjemnością dla obu partnerów a nie zaspokojenia jednej ze stron. W takiej sytuacji uważam że tylko długa i szczera rozmowa z twoim chłopakiem powinna przynieść skutek. Przecież nie możesz być "narzędziem" do zaspokajania jego potrzeb i ulegać jemu. Jeżeli jednak nie zmieni podejścia do Ciebie i nie zrewiduje swoich potrzeb to uważam , że faktycznie nie pasujecie do siebie i być może trzeba będzie rozstać się. Wiem, że jest to bolesne ale szanuj siebie i swoje zdrowie.

4

12344865 napisał/a:

To nie jest tak, ze raz na tydzień, czasami nawet miesiąc jest bez seksu. Ostatnio nie było przez dwa miesiące. Czasem raz na tydzień. Trochę ciężko dla kogoś kto ma ochotę codziennie. Nawet jak zaczniemy się całować to od razu musi być seks. Mam dosyć odmawiania i tego namawiania mnie. Co robić?

Podstawowe pytanie czy jesteś świadoma tego dlaczego nie chcesz z nim współżyć. Czy rzeczywiście chodziło o zbyt dużą częstotliwość czy też coś innego (np. jego zachowanie w ciągu dnia).
Przegięcie w żadną stronę nie jest dobre, tzn. seks kilka razy dziennie czy jego brak przez 2 msc.
Jak się chce to zawsze można znaleźć jakiś kompromis, no prawie zawsze. Zastanów się co moglibyście zrobić by u Ciebie ta ochota na seks wróciła.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » On cały czas ma ochotę na sex

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021